Géén boekingskosten
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa

Hotel Julia

GriekenlandVaste land en EviaFourka (Kassandra-Chalkidiki)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1

Meer hotel info

4 Reviews over Julia

• 10Marcin09-07-2016

Super !!

Niedawno wróciłem z pobytu w tamtym hotelu - jednym słowem fenomenalnie :) Nie nudziłem się, a odpocząłem jak nigdzie. Duży przestronny hotel, można sobie odpocząć w ogrodzie hotelowym albo iść na plaże - która jest niedaleko hotelu. Zgadzam się barek jest rewelacyjny :)

• 10Albert30-06-2016

Spokojne miejsce

Na wczasy pojechałem z grupą znajomych. Do tej pory jestem im bardzo wdzięczny za to że mnie wyciągnęli ze sobą na ten wypad :) Cicha spokojna okolica, świetny basen, szczególnie polecam barek na wieczorne spotkania :) Blisko plaży, która jest czysta i zadbana, do sklepów tez całkiem niedaleko. Super miejsce :)

• 10Natalia27-06-2016

Udane wczasy

Na takie wczasy bardzo długo czekaliśmy wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Szczególnie przypadło nam do gustu położenie hotelu i jego oddalenie od morza. Wyposażenie pokoju oraz wyżywienie, bez zastrzeżeń :) Po tak spędzonych wakacjach można spokojnie powiedzieć że ma się naładowane akumulatory na następny rok :)

• 9Danka10-05-2016

Uroczo i miło - planuję ponowić wizytę

Miło i przyjemnie, postanowiliśmy w końcu wybrać się do Grecji, za namową znajomych, będących tam w zeszłym roku wybraliśmy tę lokalizację. Nie żałuje wyboru, podobnie jak mąż. Z dużym prawdopodobieństwem wrócimy jesienią... Jestem bardzo zadowolona, nie mam specjalnych uwag co do poziomu usług, lokalizacji i jakości... w sumie to wrażenia jak najbardziej pozytywne..., szczególnie jeżeli ktoś lubi tego rodzaju klimaty i okolice - ja na przykład jestem wrogiem wielkich metropolii, co do minusów (acz nie zależnych od hotelu) to nie wszystkie potrawy jakie próbowałam podczas pobytu trafiły w mój gust smakowy... ale ogólnie pod tym względem jestem "ciężka", niestety zawsze zaniża to moją ocenę co do danego miejsca, ale taka po prostu jestem :-) I jeszcze jedna uwaga, w pozycji atrakcje dla dzieci dałam ocenę neutralną, po prostu nie mam już małych dzieci i ciężko mi to by było obiektywnie ocenić...

• 8Eten

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• All inclusiveBeschikbaar