Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Appartement Villa Amalia

GriekenlandThassosSkala Potamias (Golden Beach)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Appartement Villa Amalia voor je op een rij gezet:

10FenomenaalScore uit 3 reviews

Appartement info

0Tonen op kaart

3 Reviews over Villa Amalia

• 10Claudiu Petrache28-08-2017

Vila Amalia, o surpriza extrem de placuta!

Am stat 6 nopti la Vila Amalia, si am un singur regret: Ca nu am putut prelugi vacanta :( Proprietarii sunt extrem de amabili si sociabili, locatia vilei este perfecta, exact in mijlocul Skala Potamia. Se face curatenie zilnic, apartamentele au 40 respectiv 60mp, extra suficient pentru o famile cu 2 copii(cel de 40mp) sau cu 3 copii cel de 60mp.

Vom reveni cu mare drag anul urmator, pentru mai multe zile cu siguranta!

• 10Hygiëne
  • 10Liviu05-01-2016

Villa Amalia, un sejur de vis

La AMALIA, am fost oaspetii lui Apostolos si ai sotiei lui, Amalia, doi oameni deosebit de placuti si amabili. Am stat intr-un apartament cu 1 dormitor, cu pat matrimonial, foarte spatios si o bucatarie cu un extra pat de o persoana si spatiu de servit masa. In fiecare zi se facea curatenie, la 2-3 zile erau schimbate prosoapele. Toate lucrurile personale, de valoare au fost neatinse. Am ramas cu o senzatie de siguranta si confort pe toata durata sejurului de 14 nopti. Apostolos ne aducea mereu legume prospete din gradina lui, "for greek salate", spunea el. Ne-a servit cu masline si vin de la ferma lui. Un om deosebit. Marea este la aproximativ 200 de metri de pensiune. Plaja este curata, cu sezlonguri contra unei consumatii, dar si cu suficient spatiu liber pt cei care prefera plaja direct pe nisip. In apropiere sunt multe taverne, magazine cu alimente de baza (paine, fructe, placinte cu vanilie) Va recomand din tot sufletul Villa Amalia

• 10Sofia Seraki25-06-2011

Återvänder gärna!

Villa Amalia, rent och snyggt inne samt härlig trädgård.

Appartement Villa Amalia info

Veilig betalen met