Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

GriekenlandRhodosKolymbiaHotels KolymbiaHotel Marathon (ex Euroxenia Marathon)

Hotel Marathon (ex Euroxenia Marathon)

GriekenlandRhodosKolymbia
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

7GoedScore uit 16 reviews

3,8 miljoen onafhankelijke reviews
Boek direct bij Zoover
Onze klantenservice staat voor je klaar
Zekerheid van ANVR en SGR

• Animatie programma
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
  • Minder dan 1km van het strand
Meer hotel infoTonen op kaart

Bekijk de beschikbaarheid

16 Reviews over Marathon (ex Euroxenia Marathon)

• 7Sjaan24-08-2021

Prijs/kwaliteit in verhouding, lees review!

Enigszins gedateerd.Weinig variatie in aanbod eten.Eten vaak al bijna koud.Bord wordt van tafel gehaald terwijl je je mond nog vol hebt.Veel Oostblokkers.Heerlijke bedden.Nette douches.Goede airco.Prettig balkon.Vriendelijk personeel.Bezoek: Anthony Quin Bay, 7Springs bij Epta Piges en Rhodos Old Town zijn aanraders.Bus naar Rhodos gaat niet heel vaak, reis duurt klein uurtje kost rond 4 euro enkele reis per persoon.Transfer Vliegveld - Hotel duurt variërend tussen 1 en 2 uur rijden. Met de auto is het een half uurtje.Kamers met kamernummers rond 120-140 zijn het gunstigste gelegen. Begin 200 liggen links van de ingang naast een bar met veel lawaai.Pinautomaat naast hotel.

• 5Eten
    • 7Zwembad
    • 7Hygiëne
  • 9Sebastian18-05-2017

Świetne wakacje

Bardzo spodobało mi się to miejsce. Bardzo duży basen oraz piękny ogród. Komfortowe pokoje, czyste, zadbane, a obsługa dba o porządek. Dodatkowo świetna lokalizacja hotelu w centrum miasta, które żyje nocą. Jeśli chcecie spędzić niezapomniane wakacje, to myślę, że powinniście wybrać to miejsce.

• 9Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 10GrażkaW04-05-2017

wspaniałe miejsce!

wspaniałe miejsce, idealne na pobyt wypoczynkowy dla par lub osob ktore chcą się rozerwać. hotel połozony w centrum rozrywkowej miejscowości , w pobliżu pełno sklepów, barów, tawerny i wspaniałe restauracje także jest gdzie chodzić :) Hotel położony tak z 200 m od plazy , jesli chodzi o sam hotel to posiada świetny basen naprawdę duży. Jest gdzie sie rozerwac i w dzień i nocą wszystko tętni zyciem. Polecam to miejsce!

• 10Zwembad
  • 8Dariusz30-07-2016

Miłe wakacje

Hotel godny polecenia byliśmy w nim w czerwcu 2016,obsługa bardzo miła i pomocna,pokoje trochę słabe ale trzeba pamiętać że jest to jednak hotel trzy gwiazdkowy,szczególnie miłymi osobami są pani Kasia menager oraz jej mąż Georg który jest barmanem.Dużą zaletą jest położenie hotelu przy głównym deptaku.

• 8Zwembad
  • 10Renata14-06-2015

SUPER WYPOCZYNEK

Właśnie wróciliśmy z wakacji w hotelu Marathon. Jednym słowem POLECAM wszystkim !! Wspaniałe pyszne jedzenie którego było mnóstwo każdy znajdzie coś dla siebie. Polska menadżer Pani Kasia pomagała nam we wszystkim. Ogólnie bardzo lubią Polaków w tym hotelu. Położenie blisko plaży spacerkiem 10 min Przy głównej ulicy mnóstwo sklepów i barów Wspaniała atrakcja w piątki wieczór grecki Barman George zawsze wesoły miły uśmiechnięty Po prostu wspaniałe miejsce !!

• 9Zwembad
  • 7marta06-07-2013

miejsce dobre za niewielkie pieniądze :)

Wrociliśmy z tygodniowego wypoczynku w hotelu Marathon(Rodos). Hotel skromny, jedzenie b.dobre ale mało urozmaicone. Lokalizacja bardzo dogodna, bo wszędzie dostep autobusem do pobliskich miejscowości tylko za 3,5 euro. Obsługa w restauracji bardzo miła, a barmani dogadują się nawet po polsku z turystami:) polecam ! :)

• 6Eten
  • 10Lenka Rudaková26-01-2012

Skvělý hotel!

Hodlám se tam opět určitě někdy vrátit, jelikož jsme měli nádherný výhled na moře a opravdu moc se mi tam libylo.

• 4constandina15-09-2010

zeer ondermaats

het hotel was erg slecht ontbijtbuffet was zeer arm wat over was werd geschoven naar s'middags drankjes bij het zwembad was slecht er zat een kleurtje maar de smaak was vies

wij hebben alleen geslapen in het hotel en soms een ontbijtje genomen verder hebben wij steeds ergens anders geluncht en gedineerd ook al was het allinclusive

• 5Eten
  • 8M.13-07-2010

Dobry wypoczynek

W Hotelu Marathon spędziliśmy z mężem tydzień (26.06 - 3.07.2010). Generalnie wszystko było zgodne z ofertą. Popieram zdanie poprzedniczki, że Pani sprzątające ograniczały swe sprzątanie do pobieżnego przetarcia podłogi mopem i poprawienia narzuty na łóżku, jeśli zostawiliśmy ją w pośpiechu w nieładzie. W łazience zabierały tylko śmieci z kosza i ścierały podłogę oraz wymieniały ręczniki. Krępujące było dla nas to, że czasem przed 9 już usiłowaly wchodzić do pokoju sprzątać - gdy my jeszcze spaliśmy. Ale mąż zostawiał klucz w zamku, żeby taka sytuacja się nie zdarzała. Co do jedzenia nie mieliśmy zastrzeżeń. Wg nas każdy mógł wybrać tam coś dla siebie (wegetarianie również). Zawsze dostępne były pomidory, ogórki, papryka, ser feta i oliwki oraz przyprawy i oliwa z oliwek - więc sałatki letniej było pod dostatkiem. Posiłki były nielimitowane, więc nikt na pewno nie chodził głodny. Mały wybór owoców, bo tyko arbuzy, a w porze lunchu pomarańcze i jabłka. Napojów pod dostatkiem.

• 8Malgosia06-07-2010

W promocji - dobra cena za dore wakacje

Spędziliśmy w tym hotelu, z dwójką dzieci, 2 tygodnie od 17.06 do 1.07, czyli poczatek sezonu, a nawet kilka dni przed. Może to nie były wakacje życia, ale wypoczęliśmy. Pokoje ok. choć co do pań sprzających miałabym najwięcej uwag. Ograniczają się do wytarcia podłogi, a łazienka jest może czysta, ale nie pachnie świeżością. Ręczniki, pościele wymieniane. Obsługa miła, w jadalni Słowacy i jeden Grek - pilnujący. Tak prawdę mówiąc nie wiedzieliśmy kogo, czy nas, czy obsługi. Jedzenie monotonne, ale to norma w all, alkohole rozcięczane, szczególnie w barze przy basenie. Mało leżaków i trzeba zajmować od świtu i jeszcze do tego pilnować , bo czasem zdejmują ręczniki twierdząc, że tak nie wolno. Ogólnie uważm, że za takie pieniądze to warto. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to proszę. Małgosia [email protected]

Hotel Marathon (ex Euroxenia Marathon) info

Algemene informatie