Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Hotel Golf View

GriekenlandRhodosAfandou
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Hotel Golf View voor je op een rij gezet:

• Zwembad
  • Kinderzwembad
  • Sportfaciliteiten
  • Minder dan 1km van het strand
Meer hotel infoTonen op kaart

3 Reviews over Golf View

• 1Michał10-07-2014

Piekło - Wyrzucono nas z hotelu

Hotel to tragedia, a zwłaszcza właściciele którzy zmienili się od tego roku. Jedzenie paskudne, jeśli macie w ofercie all insl. to nie liczcie na nic więcej niż na 3 posiłki dziennie, żadnych przekąsek, do 17.00 jedynie piwo i wino. Właściciele krzyczą na odsługę przy gościach żeby nalewali pół na pół piwo z pianą. Są agresywni do gości którzy im się sprzeciwią. nie ma transferu na plaże, kortu tenisowego, placu zabaw które sa w ofertach. Po 23.00 bar jest zamykany i nie ma możliwości kupienia niczego. O godz. 00.00 gdy siedzieliśmy na zewnątrz przyszedł właściciel i kazał nam IŚĆ SPAĆ. Gdy powiedzieliśmy że nie pójdziemy, następnego dnia wyrzucił wszystkich którzy tam siedzieli wraz z ich rodzinami z Hotelu. ludzi różnych narodowości i w różnym wieku, także z dziećmi - łącznie 11 osób. Wezwaliśmy policję która niewiele mogła zrobić. Teraz musimy dochodzić odszkodowań ze swoich biur podróży. To niewyobrażalne, byłem w wielu miejscach na świecie i nigdy czegoś takiego nie widziałem.

• 2Zwembad
  • 1aro15-08-2011

nigdy więcej

hotel to jedna wielka porażka. all inclusve opiera sie na drinka w których jest sam lód troszeczke soku i praktycznie zero alkoholu.mozna pic je tysiacami i dosłownie nic...i wszystko z automatu soki cola najgorszy sy..f jedzenie było na sniadanie takie same przez 8 dni pobytu,czyli chleb pare plasterków sera i pare plasterków mortadelli... a na obiad musisz byc jako pierwszy w kolejce bo jak przydziesz pozniej to zjesz resztki lub nic nie zjesz...jest za duzo ludzi a zamało jedzenia... klima płatna 5 euro na dzien.przez cały pobyt zero atrakcji,imprez,dancingów poprostu nuda na maxa.plaza jest około 1km. jezdzi bus ale tylko 3 razy dziennie a ostatni o 16ej. STRACISZ TYLKO KASE I NERWY WIEC OMIJAJ TEN HOTEL SZEROKIM ŁUKIEM

• 0Grasso Donatella06-08-2009

Mai più albergo inferiore a 4 stelle all'estero

Golf View è un hotel a 3 stelle ma non corrispe esattamente a questa categoria. La cucina è pessima sia per quantità che per qualità del cibo. Il buffet è costituito da pochi piatti cucinati male. La colazione è scarsa e sempre uguale. La pulizia, in particolare delle camere, è scadente.. Partendo dal presupposto che si tratta di un 3 stelle, il cliente non può cercare la raffinatezza ma il decoro e un minimo di accettabilità sì.

Hotel Golf View info

Zwembad