3,8 miljoen reviews

Hotel info

27 Reviews over Stella Katrin

• 10Anna08-04-2013

super wakacje

hotele ma ten plus ze jest blisko do morza, rewelacyjna sprawa, z pokoju w kostiumie wychodzilismy i juz na plazy, malo miejsca przy basenie, ciagle zajete lezaki to jedyen minus, jedzenie dobre ale bez rewelacji, malo urozmaicone, obsluga wporzadku, pokoje schludne, niesety brak atrakcji dla dzieci , brak placu zabaw jedna chustawka stara kiepsa.

• 8Юра11-09-2012

Затишний готель

Готель тихий і затишний, персонал привітний - сподобалось! До пляжу 150-200м, треба перейти дорогу і через один готель. Про фрукти - можна би було і більше. Завжди був кавун, диня кілька разів, а виноград і апельсини тільки по разу. Однак загалом до їжі претензій жодних - смачно і багато!:-) Територія готелю маленька, анімації і розваг не було (крім басейну і бару:-)). До центру Ретімно 6 км (в одну сторону 1,2євро автобусом зі зупинки біля готелю чи 10 євро таксі) На пляжі лежали на своєму покривалі - лежаки по 5 євро...Море штормило - два дні було майже без хвиль, два дні були дуже великі хвилі (нереально було зайти), а решта були просто хвилі. Дно кам'яне, але рівне і не слизьке, але от в хвилі не дуже приємно заходити...Однак вода дуже чиста! Яннісу ріспект і уважуха!!!Приємний в спілкуванні, теж давав поради куди поїхати і чим зайнятись. Відпочинком задоволені і всім рекомендуєм!

• 8Łukasz30-09-2011

gorąco polecam

Witam, w hotelu byłem 2 tygodnie od 12 września. Za wycieczkę all inclusive, organizowaną przez biuro podróży zapłaciłem 1850zł. Jestem bardzo zadowolony z zakwaterowania, wyżywienia, obsługi i lokalizacji hotelu. Jadąc na wycieczkę za tak małe pieniądze spodziewałem się o wiele niższego standardu. Czystość hotelu uważam za wysoką, atutem jest kameralny klimat, miła obsługa, z którą po kilku dniach się zaprzyjaźniłem. Lokalizacja obok głównej drogi uważam za atut bo jest to dobre miejsce wypadowe, do morza blisko a plaża tak samo brzydka jak wszędzie (nie ma to jak nasza plaża nad bałtykiem :) ). Wokół jest wiele wypożyczalni aut, przystanek autobusowy pod nosem. Z każdego posiłku wytaczałem się z przejedzenia, picie tak jak w każdym All Inc - mi piwo smakowało, greckie wino stołowe uwielbiam a woda smakuje tak samo wszędzie. Nie jechałem się tam "nawalić" więc mogło piwo być dla mnie lekkie a służyło do gaszenia pragnienia. Serdecznie, gorąco wszystkim polecam hotel.

• 0r.meeuwsen24-09-2011

Vervolg: Super vakantie in klein familiehotel

Iedereen werkt met elkaar en voor elkaar en neemt ongevraagd andermans taak over indien nodig. Eenmaal per week een griekse avond. dit stelt op zich niet zoveel voor maar is supergezellig omdat de familie zelf de griekse dansen uitvoert, alleen of met z'n allen en neemt daarbij de gasten op sleeptouw zodat iedereen mee kan en mag doen. Het eten is uiteraard zoals in eerdere beoordelingen niet erg uitgebreid maar dat an ook niet in zo'n klein hotel, toch was er voldoende keus en iedere dag 2 maal iets anders zowel van vlees als warme groeten en dergelijke. Wel iedere dag pasta, maar dat heb je in elk hotel daar, toch iedere keer anders en van zeer goede smaak. Prijs kwalteit is goed. Voor iemand die van rust houdt een perfect hotel. Wij gaan zeker volgend jaar weer terug. Van een super vakantie genoten, hotel een echte aanrader!!!

Groetjes en tot 2012, Ron en Maria

• 8r.meeuwsen24-09-2011

Super vakantie in klein familiehotel

Wij zijn net terug van 12 dagen vakantie in dit leuke hotel. Na de beoordelingen van vorig jaar, (dit jaar nog niet beoordeeld), toch een beetje huiverig hiernaartoe om zelf te ontdekken hoe het is. Absoluut geen spijt hiervan. Bij aankomst laat in de avond een hartelijke ontvangst waarbij zelfs iets te eten klaarstond. Receptioniste/manager pakte onze koffers en ging voor naar de kamer daarbij enige uitleg over airco. Kamers niet erg groot maar genoeg en proper. Bad/toiletruimte aan de kleine kant maar netjes, bedden liggen goed. Personeel erg vriendelijk, barman Tano super toffe peer waar we veel mee gelachen hebben. Ook na afloop AI om 22.00 uur gezellig blijven zitten en de drankjes aan redelijke prijs, daarbij tussendoor ouzi of raki van het huis. De Big Boss van het hotel was ietwat stug maar kwam ook los en met hem ook veel gelachen. Hij krijgt veel steun van zijn familie en een vriend, zoals zijn 15 jarige dochter, zus, zwager, nicht en Saif, het manusje van alles. Zie vervolg

• 8Vip15-08-2011

Polecam!

Kalimera! Wczoraj wróciliśmy z tego hotelu. Szczerze mówiąc po przeczytaniu opinii przed wyjazdem byliśmy nieco przerażeni. Baliśmy się , że naprawdę będziemy bardzo niezadowoleni. Aczkolwiek musimy przyznać, że za te pieniądze niczego więcej się nie spodziewaliśmy. Hotel bardzo klimatyczny, przemiła obsługa, o co się nie poprosi na pewno się dostanie. W hotelu czysto . Pokoje sprzątane co 3 dni,ale uważamy , że częśniej nie miało by to sensu. Polecamy jak najbardziej , bo zdecydowanie się opłaca. Jedzenie jak jedzenie, nikt w hotelu 3gwiazdkowym gwiazdek z nieba na talerzu nie obiecywał i tak było. Najeść się można bardzo, nic nie jest wyliczane i niczego nie brakuje. Codziennie można sobie potańczyć, poprzez spontaniczne imprezy. Ogólnie naprawdę warto! Będziemy długo pamiętać te wakacje ;) Barman Tano po prostu komiczny. I to o czym piszą ludzie to bzdura. Nie daliśmy mu nawet centa, a był przesympatyczny. Naprawdę polecamy!

• 2Rafał24-07-2011

Nigdy więcej

Ogromne rozczarowanie. Co więcej - dużo niezgodności z ofertą i katalogiem. "Stołówka, bar, sala telewizyjna, recepcja" - to jedno i to samo pomieszczenie. Z zewnątrz hotel wygląda nawet przyzwoicie, choć każdy stawał jak wryty na widok "basenu". Przy czterech osobach robił się już tłum, a jest ok 40 pokoi i to nie jedno osobowych. Pani w recepcji jest owszem miła, ale nie operowała za dobrze angielskim i nie do końca wiedziała co się wogóle w hotelu dzieje. Jedzenie: śniadanie bardzo monotonne, Obiady i kolacje bardziej zróżnicowane, ale po 20 minutach z reguły co najmniej jedna potrawa się już kończyła i albo nie było nic w zamian albo zamiast mięsa (które jeszcze nie wszyscy wzięli) wjeżdzały ziemniaki. Sprzątanie co 2-3dni? Tak - co 3 dni zmiana ręczników i omiecenia podłogi. Pożsiel nie ruszona, brodzik również. Nie dziwią więc karaluchy. Pokoje są różne. Z kolegą (różne nazwiska) w ramach 2 z dostawką dostaliśmy klitkę w której ledwo zmieściło się małżeniskie łóżko... ODRADZAM!!!

• 2Marta21-06-2011

nigdy więcej

Jedzenie beznadziejne śniadanie: jajko na twardo, martadela i salami. I tak przez 7 dni!!! Pozostałe posiłki to zemsta kucharza. Ogólnie: posiłki beznadziejne, klaustrofobiczna wielkość hotelu i jego otoczenia, a do tego mikroskopijny basen i 3 osobowa obsługa całego hotelu!!! Wymagane było samodzielne odnoszenie naczyn po posiłkach!!! Totalna beznadzieja. Szczerze odradzam.

• 4MAK06-06-2011

RACZEJ SŁABY

WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z POBYTU DWUTYGODNIOWEGO W TYM HOTELU. OGÓLNIE WRAŻENIA RACZEJ SŁABE I GDYBY NIE TO, ŻE NASTAWIONA BYŁAM NA ZWIEDZANIE KRETY SAMOCHODEM WRÓCIŁABYM MOCNO NIEZADOWOLONA. ZALETA HOTELU JEST JEGO CZYSTOŚĆ, POKOJE SPRZATANE SĄ CO DRUGI-TREZCI DZIEŃ, OBSŁUGA JEST RÓWNIEŻ NA OGÓŁ MIŁA. MINUSAMI SĄ BLISKOŚĆ DROGI NATIONAL ROAD,SŁYCHAĆ DOŚĆ INTENSYWNIE PRZEJEŻDZAJĄCE SAMOCHODY. MAŁY BASEN I MAŁA ILOŚĆ LEŻAKÓW( CO RANO JEST GONITWA Z RĘCZNIKAMI, BY SOBIE JAKIŚ ZAREZERWOWAĆ). RACZEJ KIEPSKIE JEDZENIE (BARDZO MAŁO UROZMAICONE I DO TEGO NIEZAWSZW\E SMACZNE). a OPCJA ALL INCLUSIV W TYM HOTELU TO JAKIŚ ŻART-WINO DOMOWEJ ROBOTY ALBO ZAKUPIONE W KARTONIE Z POBLISKIEGO TANIEGO LIDLA, OUZO Z PLASTIKOWEJ BUTELKI, SŁABE PIWO I PODRABIANA COLA LUB SPRITE. ZA CO LEPSZE SOKI LUB DRINKI TREZBA DODATKOWO ZAPŁACIĆ.

• 8fam Erenda13-09-2010

Gezellig kleinschalig eenvoudig hotel

all incl formule stelt niet veel voor. Het eten is simpel ca 4 gerechten voor het diner maar wel salades en tzaziki erbij. Lunch was ook eenvoudig maar goed. Het ontbijt karig maar gebruikten dat direct om de hoek bij Levante restaurant voor 4 euro gebakken eieren bacon toast kaas verse jus en koffie! Het viel op dat de gasten in t hotel vooral bezig waren met elkaar op te stoken over wat er ontbrak aan het hotel ipv lekker te genieten van wat er wel was..een goede sfeer, vriendelijk personeel en bergen met vrije tijd in de brandende zon! Nee het is geen Hilton hotel maar je betaalt er ook niet naar.. Zonde van je (vakantie)tijd om elkaar steeds op te zoeken met dat geklaag edat vergroot zichzelf alleen uit! Wat ik jammer vond was het feit dat op de site aangegeven stond 50m het strand terwijl dit toch 300 m minstens is.. Om de dag wordt je kamer schoongemaakt en het personeel staat open voor sugesties, we hadden na 2 dagen al het gevoel alsof we bij vrienden logeerden!

Hotel Stella Katrin info