Zoover maakt gebruik van cookies.

Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.

Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk onscookiebeleid.

Aparthotel Solimar Emerald

Spoko

Kamil
28-7-2015
  • Eten9

Maly kameralny hotel, dobry dla rodzin z dziecmi lub osob starszych. Nie ma animacji ani zabaw. Wyzywienie dobre i nie monotonne. Pokoje duze, klimatyzacja niezalezna. Czystosc w pokojach na srednim poziomie, trzeba poprosic to wtedy usuna wszystkie uwagi. Generalnie o wszystko mozna sie dogadac. Bardzo pomocna jest pani Dagmara.

Jednak nie za bardzo

Monika
4-4-2013
  • Eten4

Ogólnie byliśmy zawiedzeni, wybieraliśmy hotel pod względem udogodnień dla małych dzieci (1,5 roku) niestety poza fotelikami w restauracji (2 szt - dzieci było znacznie więcej) oraz brodziku (głęb. 70cm) z b.zimną wodą małą huśtawką i dmuchanym zamkiem w stanie niezbyt zachęcającym nie oferował nic więcej - może to i dużo ale czy dla hotelu reklamującego się jako rodzinny? Jedzenie dobre ale monotonne, żadnych owoców przez cały pobyt, nic się nie marnowało co zostało ze śniadania i obiadu było na kolację w innej postaci. Była burza, ulewa - efekt brak prądu od 20 do 13. Obsługa nie za bardzo zainteresowana sprawą.. Klimatyzacji lepiej nie załączać-brudna. Tłumaczymy to sobie końcem sezonu (mam nadzieję). Na plus czysto, pokoje codziennie sprzątane przez bardzo miłe panie, ładny teren, duży basen chociaż w sezonie może być trochę ciasno, piaszczysta plaża. Ja niestety nie polecam dla wymagających chociaż my też do takich nie należymy, ale może mieliśmy pecha.
  • Eten8

Kameralny hotelik, idealne miejsce do odpoczynku, w którym dzieciaki mogą szaleć w basenie lub w pobliskiej plaży. Świetna obsługa.

Miejsce godne polecenia

Polecam

Wojtuś
19-8-2012
  • Eten10

Spokojne miejsce na wypoczynek, zdala od głosnej muzyki i gwaru ulicy. Dla par i rodzin z dziecmi. Polecam

polecam

marcio
16-7-2012
  • Eten7

W lipcu 2012 byłam z rodziną w hotelu Solimar Emerald pod Rethymnonem na Krecie. Wcześniej naczytaliśmy się wiele niedobrych opinii o tym hotelu i jechaliśmy mocno wystraszeni.

polecam

Aldi
12-7-2012
  • Eten9

Jednak hotel okazał się bardzo miłym miejscem. Przede wszystkim jest to hotel niewielki, dzięki czemu jest bardzo kameralnie, wszyscy się znają a nad basenami nie ma tłoku. Dla rodziców ma to też tę zaletę, że nie trzeba się martwić o dzieci. Są na widoku i bezpieczne, bo mogą bez żadnych zagrożeń biegać po całym terenie.

Hotel jest czysty, zadbany, z dobrze utrzymaną zielenią.

Jedzenie bardzo smaczne i bez ograniczeń. Każdy posiłek to kilkanaście różnych dań plus zawsze sałatka grecka i kilka rodzajów słodyczy. Napoje – soki, gazowane, wina i piwo dostępne w samoobsługowych dystrybutorach.

Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta, troskliwa.

Z hotelu piechotą można dojść do sklepów, restauracji i innych rozrywek.

Naprawdę bardzo polecam. Nie ma się do czego przyczepić.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Aparthotel Solimar Emerald in Rethymnon (Platanes), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Aparthotel Solimar Emerald zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Aparthotel Solimar Emerald scoort een 8 uit 10 op basis van 6 reviews.