Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Hotel Amnissos

GriekenlandKretaRethymnon (Platanes)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Hotel Amnissos voor je op een rij gezet:

8.7FantastischScore uit 10 reviews

0Tonen op kaart

10 Reviews over Amnissos

• 10Irena17-06-2019

Fantastyczne miejsce

Wszystko mi się podobało , wspaniała obsługa , pyszne , urozmaicone jedzenie , czyste pokoje , wiele atrakcji i zawsze uśmiechnięci , pełni oddania właściciele hotelu

• 9Marek M21-06-2017

Świetne miejsce

Świeżo odnowiony hotel w ciekawej lokalizacji. Można znaleźć tam sporo atrakcji sportowych, a także ładną i piaszczystą plażę oddalonej o 150 m od hotelu. Jakość obsługi, noclegi i wyżywienie także uważam, że naprawdę dobre. Polecam wszystkim to miejsce na kameralne wakacje.

• 9Hygiëne
  • 10Artur19-06-2017

hotel butikowy, typowa grecka atmosfera, polecam!

to obiekt który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył wrzucam kilkanaście zdjęć które w rzeczywistości nie odzwierciedlają w 100% atmosfery tu panującej! hotel butikowy, dla klientów ceniących kameralne nieduże obiekty,o niskiej zabudowie, fantastyczna atmosfera, piękny ogród i pobliska piaszczysta plaża to jego dodatkowe atuty,hotel z rodzinnymi tradycjami, znakomita kuchnia i ładne jak na 3* pokoje i przepiękny zadbany teren

• 10Hygiëne
  • 9Tomasz18-05-2017

Fantastyczne miejsce

Pobyt w tym miejscu był naprawdę bardzo udany. Uważam, że idealne miejsce na rodzinny wyjazd. Wyżywienie all inclusive. Bezpłatne leżaki na plaży publicznej, niedaleko hotelu. W hotelu również jest darmowe wi-fi w lobby oraz w barze przy basenie. Wakacje uważam, za naprawdę udane.

• 9Hygiëne
  • 9Mariusz09-05-2017

Udany pobyt

Miejsce naprawdę dobre, zapewnia odpowiednie wyżywienie, all inclusive, a dodatkowo atrakcje dla osób lubiących sport, co podczas naszego pobytu z znajomymi było bardzo ważne. Dodatkowo plaża znajduje się bardzo blisko hotelu. Pokoje zapewniają odpowiedni komfort i można liczyć na konkretną i profesjonalną obsługę. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny hotelu.

• 10Sandra30-06-2016

Świetny hotel

szybkie wakacje na które zdecydowałam się w tym miejscu były rewelacyjnym pomysłem. Jedno jest pewne trzeba wrócić tam na dłużej:) Na szczególne podziękowania zasługuje obsługa hotelu - dziękuje. Standard również bardzo wysoki klimatyzacja zawsze sprawna i co najważniejsze internet działał bez zarzutu

• 10Ania24-06-2016

najlepsze miejsce

świetne miejsce na spędzenie wakacji ze znajomymi:) Nigdzie nie bawiłam się tak dobrze jak tam. Polecam

• 10Marta09-06-2016

Nie narzekam

Jesteśmy zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Niedaleko od centrum, obsługa sympatyczna, dzieci miały się gdzie bawić. Do plaży nie daleko, super spacerek dla rodziny. Jedzenie bardzo dobre, nawet dzieci chętnie jadły. Bardzo fajna lokacja hotelu, bardzo dużo zieleni wokoło.

• 9Nikos Winzer12-03-2016

Nice experience

I really enjoyed my stay at this hotel last summer! The location is amazing! Crete is one of my lovely islands!

• 1Anita12-07-2009

Hotel Amnissos - nie wieder

Wenn Sie mal in Ihrem Urlaub etwas erleben wollen, dann buchen Sie das Hotel Amnissos. Sie werden Ihre Gestensprache in der Unterhaltung mit dem Restaurantpersonal verbessern, da es kein Englisch kann. Ihre Durchsetzungsfähigkeiten nehmen deutlich zu, denn sonst werden Ihre Handtücher nicht gewechselt. Sie können auch Ihre Handwerkkenntnisse hier üben, denn z.B. in meinem Zimmer waren WC, Fernbedienung, Matratze, Radio und Tür richtig kaputt. Sind Sie tierfreundlich, dann ist es auch für Sie: Mäuse, Ratten, Kakalaker und sonstige Insekten sind im Restaurant, im Zimmer, im Schrank zu finden. Kurzum: wenn Sie einen unvergesslichen Urlaub brauchen, dann wissen Sie schon Bescheid.

Hotel Amnissos info

Veilig betalen met