Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Hotel Kavros Beach

• Zwembad
  • Animatie programma
  • Sportfaciliteiten
  • Restaurant
Meer hotel infoTonen op kaart

32 Reviews over Kavros Beach

• 2Magda10-04-2019

Nie polecam. Szkoda pieniędzy

Pokoje zagrzybiałe i śmierdzące, ściany z kartonu- nawet kichnięcie słychać, brak zasłon w pokoju na parterze od strony chodnika gdzie wszyscy chodzą. Plaża zaniedbana, leżaki w połowie rozwalone. Pod jednym znalazłam strzykawkę z igłą (sic!) Jedzenie monotonne, niesmaczne (już lepsze jadałam w polskich szpitalach). Hotel podzielony jest na 3 części: 1 - jest blisko barów, basenu i stołówki; 2- jest za jakimś małym hotelikiem, gdzie w ogrodzie hodują indyki i kozy robiące hałas; 3 - jest daleko za ruchliwą ulicą i stacją benzynową. To chyba ruletka gdzie się dostanie pokój. My mieliśmy w tej drugiej i uważam, że w strefie 1 były dużo lepsze (poszliśmy na chwilę do pokoju znajomego). W Grecji byłam trzeci raz i mam porównanie. Tutaj na pewno nie wrócę!!! Kreta jest przepiękna, ale to miejsce ani trochę :(

• 3Kindvriendelijk
    • 3Zwembad
    • 1Hygiëne
  • 10Bożka28-09-2018

Rewelacyjne miejsce, polecam hotel Kavros Beach

Jestem bardzo zadowolona i przyjaciele również z pobytu w hotelu, gdzie było przyjemnie,czysto, schludnie, cicho i pachnąco. Obsługa przemiła i naprawdę się starała , jedzonko smaczne i było w czym wybierać a kelnerzy zawsze na wysokich obrotach. Najważniejsze , że nie było żadnych zatruć. Nie ma co narzekać, pogoda dopisała i wypoczynek udał się w tak przepięknej scenerii blisko morza i wysokich gór. Pozdrawiam i oczywiście chciałabym tu wrócić :)

• 9Kindvriendelijk
    • 10Hygiëne
  • 3Maria22-07-2018

Koszmarne jedzenie i obsługa (poza Panią Menadżer)

Jedzenie było okropne! Wszystko smakowało tak samo. Było odgrzewane, stare. Wszystkie opinie znalezione w internecie dot, jedzenia są prawdziwe! Jedzenie spowodowało zatrucie u większości grupy, która była z nami w hotelu. Nie obyło się bez lekarza, który jak się okazało był po stronie hotelu i mówił, że to przez.. klimat. Trzeba było jadać w Tawernach - bardzo smacznie było, ale dodatkowe fundusze poszły na to. Polki pracujące w Hotelu okropne - wyniosłe, nie dało się z nimi rozmawiać, mimo normalnego i dobrego podejścia do nich. Pani Menadżer - bardzo fajna i pomocna. Hotel położony w dobrym miejscu, ładne widoki.

• 4Zwembad
    • 2Hygiëne
  • 9Edyta10-07-2018

To były mega wakacje !!!!

Hotel cudownie położony przy pięknej plaży, tak jak na zdjęciach basen na wyciągnięcie ręki leżąc na hotelowej plaży. Pokoje czyste, obsługa bardzo miła, jedzenie dobre, a dla bardziej wymagających baranina i owoce morza. Jedynie na co mogłabym narzekać to brak automatu do kawy, ale od 15 do 17 kawa była dostępna na jadalni, więc tragedii nie było, a poza tym zwyczaj wyrzucania brudnego papieru toaletowego do kosza na śmieci i choć nie było przykrego zapachu, to i tak nie było to fajne. Dla pocieszenia dodam, że takie zwyczaje ponoć są na całej wyspie i na innych też się zdarza. Plaża czysta z drobnym żwirkiem przy samym wejściu do morza, animacje na plaży i przy basenie, a także wieczorami. Byliśmy tylko 7 dni, ale gorąco polecam ten hotel.

• 7Hygiëne
  • 9Kasia17-04-2018

Bardzo przyjemne miejsce

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Pokoje bardzo czyste, często sprzątane. Hotel bezpośrednio przy plaży (plaża hotelowa) co jest wielkim komfortem. Jedzenia sporo, a smak to kwestia gustu. Obsługa bardzo pomocna. Miejscowość co prawda mała, ale jest gdzie spacerować. Ponadto bezpośrednio pod hotelem jest stacja autobusowa, gdzie odjeżdżają autobusy do wielu części wyspy. Jest to świetna baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Chętnie bym tam wróciła. Polecam

• 6Eten
    • 10Hygiëne
  • 8Sławomir 17-10-2016

Super wakacje

Dla mnie super wakacje, pokoje czyste codziennie sprzątane ręczniki wymieniane co dziennie, pościel trzy razy przez pobyt , alejki sprzątane i myte kilka razy dziennie . Basen czysty codziennie czyszczony , jak zwykle minus leżaki i ranna gonitwa za wolnym.leżakiem Jedzenie dość dobre ,duży wybór potraw , i nie rozumiem nie których ludzi którzy jedli chleb z solą , widocznie na co dzień jedzą kalmary posypany złotem .Obsługa miła i uczynna , plaża czyta ,dla mnie bomba ...

• 5Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
  • 3Joanna01-09-2016

Smród,bród,chamstwo,groźby bronią,zatrute jedzenie

Hotel koszmarny pod względem zatrutego jedzenia,śmierdzącego i niejadalnego.Wielokrotnie przetwarzanego,powodującego silne zatrucia pokarmowe,objawiające się wymiotami,silnymi bólami brzucha,biegunkami i temp.Smród, jaki panował wokół stołówki,kuchni,plaży i pokoi na parterze był nie do zniesienia.Wszyscy goście hotelowi(różnej narodowości)byli zatruci!!!Próba zgłoszenia problemu pani menadżer,zakończyła się obrażaniem gości,wyzwiskami i zarzucaniem nam "obżarstwa i pijaństwa".Po przybyciu właściciela hotelu zaczęło się piekło,zaczął krzyczeć,uderzył jednego gościa i próbował użyć broni!!! Osoby,które były świadkiem zdarzenia zostały wyrzucone z hotelu!!! O godzinie 23 zostaliśmy zmuszeni,na własny koszt dojechać do nowego hotelu (godzina drogi).Sprawa zostanie skierowana przez nas do prokuratury i do sądu. Jednym słowem najgorszy hotel w jakim byliśmy dotychczas i zmarnowane dla całej rodziny wakacje!!! ”

• 1Kindvriendelijk
    • 5Zwembad
  • 8Klaudia16-01-2015

Polecam!! :)

Hotel bardzo przyjemny, dla nas (mnie i chłopaka) najważniejsze było położenie blisko plaży i to w 100% było spełnione :) Jedzenie też dobre, nie wiem skąd te negatywne opinie.. ciekawe co ci krytykanci w domach jadają.. Plaża cudowna, duże fale i czyste morze :) Jedyny minus jak dla nas to kiepska okolica poza hotelem, do centrum daleko.. ale ogólne wrażenie bardzo jak najbardziej na plus!

• 7Eten
  • 8Norbert29-09-2014

polecam!

Kilka dni temu wróciłem z Krety. Byłem tam ze swoja dziewczyną. Przed wyjazdem naczytaliśmy się negatywnych opinii dotyczących hotelu jednak po powrocie z czystym sumieniem mogę go polecić. Zarówno mnie jak dziewczynie pobyt bardzo się podobał. Nie rozumiemy tych negatywnych opinii zwłaszcza o jedzeniu, które było naprawdę dobre. Było w czym wybierać, nie chodziliśmy głodni. Narzekają chyba jedynie Ci, którzy na codzień jedzą hamburgery, frytki, pizze itp. Dla nich rzeczywiście nie było wyboru. To "tylko" 3 gwiazdkowy hotel więc ludzie, nie oczekujcie standardu 5 gwiazdek, choć nawet i w takich hotelach śniadania na codzień serwowane również powtarzają się więc pisanie o monotonnym jedzeniu jest bzdurne! Obiadokolacje bardzo dobre, zróżnicowane, codziennie coś nowego, jest w czym wybierać choć tak jak wcześniej napisałem hamburgerożercy bedą narzekać;) pozdrawiam

• 8Eten
    • 4Kindvriendelijk
  • 4Mikołaj14-08-2014

Nic specjalnego

Szczeże mówiąc to nie polecam tego hotelu na wakacje dla osób które chcą wypoczocząć w spokoju przy szumiącym morzu. W hotelu prawie przez cały czas jest głośno, nie tylko przy plaży ale też w pokojach. Jeśli chodzi o pokoje to są dość ubogo wyposażone ale każdy pokój ma swoją własną klimatyzację. Ośrodek jest naprawdę duży, ma około 1000 pokoji. 90% hotelu stanowią Słowianie, głownie Ruscy i Polacy więc jeżeli ktoś nie zna angielskiego to bez trudu się dogada. Jeśli chodzi o jedzenie to jest tu dość słabe, wszystkie rzeczy na gorąco są strasznie tłuste, więc ja żywię się tylko sałatkami. Woda którą proponuje nam hotel jest niezwykle niedobra ponieważ jak podejrzewam jest odsalna z morza, gdy się ją pije czuć słony posmak. Przez to że woda jest niedobra to i każda kawa i herbata. Generalnie hotel mogę polecić tylko dużym rodziną z młodszymi dziećmi, jest tu dość dużo zabaw dla dzieci np. Piłka wodna, Mini disco

• 3Eten
    • 7Zwembad