Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Appartement Maria's Studios

GriekenlandKretaFrangokastello
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Appartement Maria's Studios voor je op een rij gezet:

9.3FenomenaalScore uit 6 reviews

• 9.3Inrichting
  • 9.3Ruimte

Appartement info

• Huisdieren toegestaan
Meer appartement infoTonen op kaart

6 Reviews over Maria's Studios

• 10balzer26-08-2011

Urlaub für Kretafans

Jahrelange Kretareisende, waren noch nie länger wie 10. Tage in einer Unterkunft, wollen das Land bereisen. Hierher kommen wir das 2x und werden 14. Tage bleiben, die restlichen 14 Tage wieder auf der Suche nach neuen Plätzen. Z.B Terza

• 9Fam. Michel aus Jena22-08-2011

schöne Unterkunft

sehr schöne Lage direkt am Meer, sehr sauber, Bettwäsche und Handtücher werden alle 2 Tage gewechselt, kleine Küche mit einfacher aber ausreichender Ausstattung, geeignet für Fam. oder Paare

• 9Inrichting
    • 9Hoeveelheid ruimte
  • 10Joanna12-07-2010

Polecam to miejsce

Piękne miejsce, urocza plaża niemal pod samym domem. Fantastyczne miejsce na urlop z dziećmi oraz dla ludzi, którzy lubią ciche, spokojne miejsca - z daleka od tłumów i zgiełku wielkich kurortów. Pokoje zadbane, czyste, sympatyczna gospodyni - Polka.

• 10Monika02-07-2010

Naprawdę rewelacyjne miejsce !!!

Studia położone w spokojnym miejscu, blisko morza. Z klasą i przytulnie urządzone. Obsługa bardzo rzetelna oraz wyśmienite posiłki. Bardzo gorąco polecam to miejsce.

• 10Agata02-07-2010

Cudowne Fragokastello

Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. Z zachwycą piękną plażą i krystalicznie czystą wodą. Bardzo ładne apartamenty z aneksem kuchennym , tarasem i łazienką. Właścicielką jest polka pani Ewa , która swoim optymizmem i poczuciem humoru potrafi umilić nie jeden wieczór. Z tarasu rozciąga się piękny widoki ,a jedynym dobiegającym tu dźwiękiem jest szum fal i wieczorny górski wiatr niosący ze sobą zapach oregano. Oaza spokoju. Dawno nie udało mi się tak zrelaksować. Polecam to miejsce wszystkim uciekającym od zgiełku wielkich miast. Urzeczona Agata.

• 7Romek17-06-2010

Południowe wybrzeże Krety jest Ok.

Byłem tu w 2006r indywidualnie, tanim lotem z Centralwings. Jeżeli ktoś szuka miejsca na wyciszenie , wypoczynek na łonie natury to będzie zadowolony. Bliskość plaży /25m za płotem/ ciepła woda mili pomocni właściciele. W promieniu kilku kilometrów duża różnorodność plaż - od piaszczystych po kamieniste urwiska.W pobliżu atrakcja turystyczna na skalę światową wąwóz Samaria. Wyjechałem zadowolony z miłymi wspomnieniami na długie lata. Polecam. [email protected]

• 7Inrichting
    • 7Hoeveelheid ruimte