Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

GriekenlandKretaEloundaHotels EloundaHotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel

Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel

GriekenlandKretaElounda
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Hotel Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel voor je op een rij gezet:

8.7FantastischScore uit 11 reviews

• Airconditioning
  • Kinderzwembad
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel infoTonen op kaart

11 Reviews over Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel

• 10Travelone08-08-2012

Piękny, panoramiczny widok na morze!

Hotel Marmin Bay położony jest na wzgórzu, skąd roztacza się panoramiczny widok na morze – idealne miejsce na romantyczny wyjazd. Położenie hotelu może być jednak uciążliwe dla rodzin z dziećmi lub osób z trudnościami w poruszaniu się. Zabudowa w stylu greckiej wioski tworzy unikatowy klimat. W sezonie odbywają się animacje w języku polskim. Kuchnia smaczna, choć monotonna, a w restauracji bywa ciasno. Przestronny basen pozwala odpocząć od wysokiej temperatury. Warto wybrać się na dziką plażę w miejscowości Elounda. Panują tu dobre warunki do nurkowania, windsurfingu, trekkingu czy wypraw rowerowych. Ponadto w miasteczku znajduje się 9-dołkowe pole golfowe.

• 6Solkim30-06-2012

Nigdy więcej

Po pierwsze - chyba usuwa się negatywne opinie z tego i innych portali. Po drugie - byłem w tym hotelu w roku 2011. Hotel faktycznie jest ładny i widoki są piękne. Minusem natomiasy jest bardzo duża różnica poziomów. Do tego restauracja jest położona mniej więcej w części środkowej hotelu więc jeżeli mieszka sie wysoko, wejście do pokoju po posiłku graniczy z cudem ;-). Odbrębna kwestia to posiłki. W trakcie 7 dniowego pobytu codziennie było takie samo jedzenie. Klopsiki, jajka i praktycznie nic więcej. Plusem natomiast były warzywa i owoce. Reasumując jednak ... trzeciego dnia nie mogliśmy patrzeć na to jedzenie i chodziliśmy do restauracji w pobliskiej wiosce. Przez cały okres nie zjedliśmy w hotelu ani jednej ryby. JEDZENIE TRAUMA i to przy opcji All Inclusive. NIE POLECAM

• 1Eten
  • 10Emilia13-02-2012

Tęsknie za tym miejscem i chętnie bym tam wróciła

w Marmin Bay byliśmy z mężem w podróży poślubnej. Polecono nam to miejsce w biurze podróży jako wyjątkowo romantyczne i się nie zawiedliśmy. Hotel duży, czysty, wszędzie trochę pod górkę ale można się przyzwyczaić. Pokój mieliśmy na samej górze ale warto było się wspinać, ponieważ widok zapiera dech w piersi. Pokoje duże, czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie bardzo smaczne, było w czym wybierać i ilość wystarczająca. Obsługa bardzo miła, w szczególności barman przy basenie. Ciekawe animacje, bardzo mili animatorzy. Próbowali poruszyć każdego do ćwiczeń w dzień lub tańca i zabawy w nocy. Osobiście cieszę się że było tam tak stromo, ponieważ praktycznie nie było dzieci, co w podróży poślubnej bardzo mi odpowiadało. Ogólnie gorąco polecam na wakacje we dwoje lub z przyjaciółmi.

• 10tymon06-12-2011

ok

Wyjazd w październiku 2011 r. Niestety jedzenie szału nie robiło (powtarzalne), za to reszta zgodnie z oczekiwaniami. Sporo przewyższen i cudowne polozenie. Raczej nie dla rodzin z dziecmi, ale dla młodych ludzi bez brzdąców jeszcze. Wielki plus dla obsługi i animatorow oraz rezydenta, który nas pozytywnie zaskoczyl, bo nie był nudny i miał coś do powiedzenia na temat wyspy;) bardzo czysto. Elouda i plaka sliczne. Tak samo plaze. Fajny hotel jak na 3,5 i cene.

• 6Eten
  • 8Beata15-07-2011

ocena na plus

Hotel Marmin Bay położony na wzgórzu podejście dosyć strome ale za to przepiękne widoki .Jedzenie urozmaicone ,smaczne nie sposób głodować.Obsługa sympatyczna i miła ,szczególnie barman przy basenie :)Goście hotelowi to Polacy wiec można czuć sie swobodnie i wspaniale sie razem bawić.Bardzo milo wspominam i polecam ludziom bo można naprawdę wypocząć.

• 8Eten
  • 10adas05-04-2011

polecam

Byliśmy w tym hotelu rok temu i w tym roku tam wracamy. Podpisuje się pod pozytywnymi opiniami poprzedników zaznaczając, że widoki i miasto nieopodal w typowo greckim stylu robią niezapomniane wrażenia.

• 9Eten
  • 9kk18-08-2010

moja opinia:)

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Hotel położony bardzo ładnie z dość stromym podejściem. Obsługa miła, pokoje czyste. Jedzenie świeże choć posiłki często powtarzające się co przy 7 dniowym monotonne i trzeba zrobić jakiś wypad do pobliskiego miasteczka żeby urozmaicić sobie dietę (choć to pewnie kwestia upodobań i preferencji indywidualnych - jak wszystko zresztą). Dla chcących zwiedzać - dobra baza wypadowa. Plaża malutka choć odbywają się imprezy z muzyką na żywo. Animacja w języku polskim głównie dla dorosłych. Goście w przeważającej ilości z Polski.

• 8Eten
  • 10Ewa05-08-2010

ŚWIETNE MIEJSCE,MALOWNICZA SCENERIA

Właśnie wróciliśmy z przepięknych wakacji.Hotel w malowniczej scenerii,piękne widoki które urzekną każdego człowieka.Rewelacyjne towarzystwo bo sami Polacy,wspaniali animatorzy i obsługa baru.Chętnie zostali byśmy dłużej ale nic straconego ponieważ planujemy tam wrócić.Pozdrowienia dla Sylwii,Szymona,Benego i Janisa.Jola,Ewa,Ania,Robert,Daria,Daniel,Grześ.

• 9Yeti19-02-2010

Co za widoki!!!

i na tym powinienem skończyć swój wywód:) Ten hotel to tak naprawdę bardzo ładne pokoje superior (koniecznie, bo róznica między nimi a dwójkami jest ogromna). Na wzniesieniu, nasze pokoje były w sumie położone najwyżej. Jedzenie wystarczające, choć była to raczej słabsza wersja all inclusive. Plaża....no cóż, dzięki Bogu lubię Chorwacje, bo chyba bym zwariował :) Woda bardzo przejrzysta, ciepła. Pokoje dobrze wyposażone, łazienki czyste, pościel zmieniana, ręczniki także. W hotelu praktycznie sami Polacy, jest polska obsluga, szkoda, że nie ma animacji. Jednak dla wielu jest to atut, ponieważ spokojnie można spędzić urlop. Najbliższa miejscowość około kilometra od hotelu - Elounda. Parę sklepów, bary, restauracja i tyle:) Miła, grecka atmosfera. Ogólnie wakacje udane, koniecznie wypożyczcie auto żeby pozwiedzać, bo nie opłaca się brać wycieczek od rezydenta:) pozzdro

• 7Eten
  • 8Dorota20-01-2010

świetne miejsce na romantyczne wakacje

Polecam wszystkim, którzy chcą spędzić romantyczne wakacje w spokojnym i malowniczym zakątku... Mieliśmy pokój na samej górze...Pierwsze podejście było nawet ciężkie :) Ale na wytrwałych czeka nagroda: jedne z najpiękniejszych widoków na ziemi :) Tak naprawdę to wejście może być męczące 2-3 pierwsze razy - potem jest już ok i bez problemu... Pokoje duże, zadbane, przyjemnie urządzone. Jak na hotel 3 zaskoczyły nas łazienki - dużo lepsze niż w niejednym hotelu 4. Jedzenie raczej monotonne: śniadania i obiady, kolacje bardziej zróżnicowane. Ogólnie typowy grecki all inclusive... Plaża z drobnymi kamykami - bardzo ładnie zagospodarowana. Szukający rozrywek, mało zorganizowani i mało mobilni będą niezadowoleni. Hotel zdecydowanie dla pragnących ciszy, spokoju, romantycznych widoków...

• 5Eten

• Thee-KoffiezetapparaatBeschikbaar

Sport entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • ligstoelenBeschikbaar (1)
  • WaterskiënBeschikbaar (1)
  • AerobicsBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Beach volleybalBeschikbaar (1)
  • MinigolfBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • zonneterrasBeschikbaar (1)
  • Bananen bootBeschikbaar (1)
  • JetskiënBeschikbaar (1)
  • DuikenBeschikbaar (1)

Meals

• HalfpensionBeschikbaar

Beach

• Door weg gescheiden van strandBeschikbaar

Veilig betalen met
Wij zijn aangesloten bij