25

Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie

Over Asterion Suites & Spa - Adults only

Ontsnap naar een oase van rust en luxe bij Asterion Suites & Spa - Adults only. Deze prachtige toevluchtsoord, gelegen aan het prachtige strand, biedt een ongeëvenaarde ervaring met zijn verfijnde suites, sublieme zwembaden, en directe toegang tot het zand-/kiezelstrand. Een perfecte mix van comfort, stijl en serene schoonheid wacht op elke vakantieganger die op zoek is naar een exclusieve ontsnap...

Asterion Suites & Spa - Adults only

Ontsnap naar een oase van rust en luxe bij Asterion Suites & Spa - Adults only. Deze prachtige toevluchtsoord, gelegen aan het prachtige strand, biedt een ongeëvenaarde ervaring met zijn verfijnde suites, sublieme zwembaden, en directe toegang tot het zand-/kiezelstrand. Een perfecte mix van comfort, stijl en serene schoonheid wacht op elke vakantieganger die op zoek is naar een exclusieve ontsnapping.

De Ligging

Asterion Suites & Spa - Adults only bevindt zich op een idyllische locatie in Plataniás, Chania, direct aan het strand voor die ultieme zeekant ervaring. Het hotel is ideaal gelegen voor vakantiegangers die de charmante omgeving willen verkennen; het centrum van Chania ligt slechts 15 km verderop, biedt levendige eetgelegenheden, winkels en historische bezienswaardigheden. Voor wie verder wil verkennen, liggen de luchthaven I. Daskalogiannis (CHQ) op een comfortabele afstand van 33 km, waardoor aankomst en vertrek naadloos verlopen.

Het hotel en de faciliteiten

Asterion Suites & Spa - Adults only, onlangs gerenoveerd in 2020, staat garant voor een exclusief verblijf met 67 luxe kamers en een scala aan faciliteiten ontworpen om elke vakantieganger te verleiden. Het hotel pronkt met een verfrissende buitenzwembad, omgeven door gratis ligstoelen en parasols - perfect voor een ontspannen dag onder de zon. De fitnessfanaten kunnen hun hart ophalen in de goed uitgeruste fitnessruimte, terwijl de spa-liefhebbers kunnen genieten van een scala aan behandelingen in de Orion Spa & Wellness. Daarnaast biedt het hotel een autoverhuurservice, waardoor het verkennen van de omgeving een fluitje van een cent is.

Eten en drinken

Asterion Suites & Spa - Adults only biedt een culinaire reis met twee verleidelijke restaurants en twee bars. Vakantiegangers kunnen kiezen voor een verblijf op basis van halfpension of all-inclusive, waarbij een uitgebreid buffet voor ontbijt en à-la-carte opties voor lunch en diner inbegrepen zijn. De all-inclusive formule omvat tevens een selectie van lokale alcoholische en alcoholvrije dranken. Voor een unieke ervaring is er live cooking, waar vakantiegangers kunnen genieten van vers bereide gerechten.

Goed om te weten

Asterion Suites & Spa - Adults only accepteert de meest gangbare creditcards, waaronder American Express, Visa en MasterCard, voor het gemak van de vakantiegangers. Het hotel heeft ook specifieke voorzieningen voor gehandicapten, om ervoor te zorgen dat iedereen een comfortabel verblijf kan hebben. Voor diners in de restaurants geldt een kledingvoorschrift, dus het is aan te raden om gepaste kleding mee te nemen. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Airconditioning
  • Hotelkluis
  • Liften
  • (kleine) supermarkt
  • Kapper
  • Bar
  • Spelletjeskamer
  • Restaurant
  • Vergaderruimte
  • Internet
  • WiFi
  • Room service
  • Wasservice
  • Medische hulp
  • Fietsverhuur
  • Parkeerplaats
  • Kinderopvang
  • Speelplaats
  • TV kamer
  • Wasserette
Kamerfaciliteiten
  • Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Haardroger
  • Internet
  • Minibar
  • Koelkast
  • Tegels
  • Airconditioning centraal geregeld
  • Centrale verwarming
  • Kluis
  • Balkon terras
  • TV
  • Tweepersoonsbed
  • Thee- en/of koffiezetapparaat
Entertainment
  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembad
  • Kinderzwembad
  • Pool bar
  • Ligstoelen
  • Parasols
  • Jacuzzi
  • Sauna
  • Zonneterras
  • Stoombad
  • Massage
  • Tafeltennis
  • Fitness
  • Fietsen en/of mountainbiken
  • Biljart en/of snooker
  • Zwembad
  • Aerobics
Strand
  • Ligstoelen
  • Parasols
  • Direct aan het strand

Overige informatie

Betaling
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard

Contactgegevens

Telefoonnummer

+30 2821020945

E-mailadres

[email protected]

Adresgegevens

- Pyrgos Psilonerou, Platanias, 73014

Website

Geen resultaten gevonden. Pas je zoekopdracht aan.

Ook leuk voor jou

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.