Tijdelijk €25 aanbetaling

• 5.9Service
  • 5.7Prijs/kwaliteit
  • 5.2Kamers

Hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

17 Reviews over Thalea Beach

• 10lukaszsz19-07-2012

super

• 8ADAM09-07-2012

Super miejsce na aktywny wypoczynek

Hotel idealnie położony, bardzo miła obsługa poczynając od recepcji, kończąc na sprzątaczkach-jedyną osobą niemiłą był właściciel hotelu. Dodatkową atrakcją była bardzo sympatyczna, kontaktowa i życzliwa dla wszystkich rezydentka, która pełniła również rolę pilotki-w tym miejscu pozdrowienia dla przeuroczej Moniki :) Dużo kontrowersji wzbudzał bar na terenie ośrodka, krytykowany przez wszystkich, ale niestety taki sposób traktowania turystów w owym barze zawdzięczamy naszym kochanym rodakom, którzy nie dorośli do konsumpcji trunków powyżej 2%.

• 10Marzena21-06-2012

Fantastyczne miejsce

Przed kilkoma dniami wróciłam z hotelu Thalea Beach i jestem z pobytu zadowolona.Przed wyjazdem naczytałam sie negatywnych opini,ale są one naprawdę nieuzasadnione.Musiały je pisać osoby,które wiecznie narzekają i szukają dziury w całym.Hotel jest pięknie położony,przy samej plaży.Otoczenie jest przepiękne,dużo zieleni,piękna egzotyczna roślinność,wszystko jest zadbane.Woda w basenie jest bardzo czysta,ponieważ basen jest codziennie czyszczony(dlatego mozna z niego korzystać od 10 do 19). Kuchnia w hotelu jest wyśmienita,każdy znajdzie coś dla siebie.Na śniadanie była m.in. wędlina,ser,ogórki,jajka w różnej postaci,dżemy,jakieś smażone placki,ser feta,jogurt naturalny ,rózne rodzaje pieczywa,płatki,mleko,wszystkiego nie da sie wymienić.Na obiad i obiadokolację podawane były róznego rodzaju surówki i sałatki.Byl duży wybór ciepłych dań,we wszystkich dużo warzyw do tego mięso i ryby.Od deserów i ciast można było przytyć! Pokoje czyste,codziennie sprzątane.dla dzieci jest mały plac zabaw.

• 0Elżbieta20-06-2012

Świetne miejsce

hotel Talea Beach Bali-Kreta. Pobyt w tym hotelu uznałyśmy jako bardzo udany. Pogoda wyśmienita, hotel idealnie położony w pięknej okolicy.Jedzenie urozmaicone-smakowite desery. Hotel przeznaczony dla osób ceniących sobie spokój.Opieka rezydentek a zwłaszcza Moniki bardzo życzliwa i pomocna. Na wycieczkach służyła nam jako opiekun, przewodnik i tłumacz. Będziemy polecać ten hotel znajomym. Pozdrawiamy 3 turystki z Bielska-Białej.

• 1Agnieszka16-06-2012

Beznadziejne miejsce i buro podróży

Całkowity brak animacji, animatorka terminatorka rzadko trzeźwa, nudy, dłuuuuuugie kolejki po wszystko, rezydenka dorabia oszukując klientów, dyskryminacja Polaków, faworyzowanie Rosjan

• 2anita23-04-2012

Nigdy więcej

Polacy ,to trzeci gatunek wczasowicza w tym hotelu

• 9Aleksandra12-09-2011

Świetne miejsce

Bardzo dobre położenie hotelu - nad samą piaszczystą (choć małą) plażą. Piękny ogród, czysty basen, niestety z małą ilością leżaków (trzeba zajmować wcześnie rano). Pokoje w porządku, pościel, ręczniki wymieniane co kilka dni. Jedzenie: bardzo dużo, świeże, smaczne; do każdego posiłku owoce, desery, napoje. Nikt nie powinien wyjść głodny:). Po za posiłkami w formie All incl. ciasta, kanapki i napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń. Obsługa miła, uśmiechnięta i uczynna (z jednym małym wyjątkiem- kto był wie o kogo chodzi:)) Sama miejscowość mała, spokojna - można wypocząć (ale bez szaleństw!) Polecamy!!!

• 8Łukasz21-08-2011

Mocne Trzy gwiazdki, idealny dla młodych

Byliśmy tam 2 tygodnie- wcześniej przeczytałem w internecie kilka opinii i byłem bardzo zaniepokojony co zastaniemy - na szczęście bardzo miło nas zaskoczono. Hotel to mocne trzy gwiazdki (czyli tyle co w ofercie) - Talea Beach to kompleks wiec wiele zależy od tego jaki pokój się dostanie - nasz, mimo tego że nie był super położony był czysty i standardowo wyposażony (klima, TV LCD, lodówka) na podłodze kafelki - łazienka mała z brodzikiem - ale wystarczająca żeby się umyć - ciepła woda do ok 21 - mały mankament. Hotel 30 metrów od plaży, piękny czysty basen (w połowie głęboki) dużo roślinności na terenie przy basenie. Jedzenia dużo (jadalnia nieklimatyzowana) - śniadania - Szwedzki stół - obiad i kolacja w formie bufetu - pyszne ryby warzywa owoce i sałatki + zawsze coś na podwieczorek - bar all inclusive po pokonaniu 15 schodów - nam nie przeszkadzało - innym bardzo - w barze Raki/Uzo/Piwo/Napoje/Brendy itp ogólnie za 2,5k all + samolot na 2 tyg jesteśmy zadowoleni.

• 10Basia_Wawa18-08-2011

W_kolonialnej_zabudowie

TALEA BEACH jest uroczo polozonym hotelem: masa soczystej roslinnosci daje duzo zacienionych miejsc, co z kolei przeklada sie na "lapanie" oddechu od piekacego slonca. Blisko do plazy, promenady z restauracjami. SUPER! Jestem swiezo po pobycie w Bali, w Talea Beach, wrocilam wczoraj. POLECAM!

• 2Adi15-08-2011

NIGDY WIĘCEJ

Pisze że Hotel jest odnowiony, ale niestety tylko częściowo, a w pokojach odnowionych mieszkają osoby z innych krajów, Polaków tam dyskryminują, ważniejsi są rosjanie, niemcy, jedzenie nawet ok ale śniadania to czysta monotonia i nie da się jeść, kolejki do stołówki trzeba czekać jak ktoś zje, brak klimy w stołówce, pełno much na jedzeniu, bo okna otwarte, w pokojach co my byliśmy to grzyb stęchlizna, i wilgoć brak wentylacji w łazience, sprzątają to tylko ścielą, i co 2-3 dni, Bar to tragedia , barmani leją w malutkich szklankach dodatkowo trzeba stać w kolejce, często brak szklanek , barman stoi i myje a inni czekają, do baru trzeba chodzić po stromych schodach, dodatkowo to bar główny restauracji, Pani Pilot i Animator to porażka, nic nie robią a jak się chce zwrócić do nich to wielki oburzenie że ona nie ma czasu i Pracuje tylko w godzinę dziennie , brak animacji, wycieczki trzeba sobie samemu załatwiać, bo Pilot nie ma czasu. Ogólnie nigdy więcej Porażka dla całego BIURA

Hotel Thalea Beach info

• Adresgegevens