Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Atali Village

20-9-2017
  • Kindvriendelijk7
  • Hygiëne10

Polecam ten hotel :)

Obsługa na najwyższym poziomie.

Jedzenie bardzo dobre- każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokoje zróżnicowane- ja miałam superrior- czyli z widokiem na morze, z dużym tarasem, łazienką z wanną- ogólnie super warunki :)

Plaże czyste, fajna obsługa :)

Miasteczko bardzo przytulne, jest gdzie pochodzić- dużo tawern, knajpek i fajnych zakątków.

Na pewno kiedyś tam wrócę ;)

2016

Świetne miejsce . Polecam.

Iwona
17-9-2016
  • Kindvriendelijk9
  • Zwembad9

Hotel pięknie położony. Wszędzie blisko- do plaży, supermarketu, dyskoteki, sklepików. Miła obsługa. Wyżywienie przeciętne, ale głodna nie chodziłam :) Animacje w języku francuskim i tylko francuzi w nich uczestniczą. W recepcji bardzo miła Pani mówiąca po polsku. Co do rezydentki-rewelacja ! Przemiła Pani Karolina pomocna w każdym calu :)

Czy bym pojechała w to miejsce jeszcze raz ?

Oczywiście, że tak :)

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

Wczasy w maju

Krysia
1-7-2016
  • Kindvriendelijk9
  • Zwembad10

Miejsce, do którego można wracać i wracać :) razem z mężem zdecydowaliśmy się na ten hotel i nie żałujemy. Blisko do sklepów i okolicznych knajpek. Polecam bar hotelowy. Można tam odpocząć po całodziennym opalaniu :)

Wypad ze znajomymi

Kuba
28-6-2016
  • Zwembad10

Idealne miejsce dla grupy. Jeżeli chcecie jechać w kilka osób albo z rodziną to właśnie tam :) Blisko do lotniska i miejscowych atrakcji. Szczególnie polecam ogród. Można tam odpocząć a wieczorem posiedzieć ze znajomymi.

Super

Martyna
13-6-2016
  • Kindvriendelijk10
  • Zwembad10

Super lokalizacja jest co robić nie daleko do miasta i lotniska. Hotel dobrze przystosowany do małych dzieci. Czyste pokoje i dobra obsługa, jedzenie nie najgorsze.

2015

Gastvrij hotel

Miranda
8-8-2015
  • Eten2
  • Kindvriendelijk6
  • Zwembad8

Eenvoudig, toch schoon hotel,gastvrij. Eten erg eenzijdig en vooral gericht op het legioen Fransen, Tsjechen, Polen en Russen. Van de 600 gasten waren er maar 20 Nederlanders. Nog niet echt ingesteld om Nederlanders te ontvangen( was het eerste jaar bij Sunweb)

Hotel warty polecenia

Dariusz
21-7-2015
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad10

Moje ogólne wrażenia są pozytywne. Hotel jest przestronny, składający się z 3 segmentów. Widoki przepiękne ( morze i góry w jednym ). Pokoje skromne, ale czyste, łazienka mała i kabina prysznicowa z zasłonką. Klima w pokoju ( 6 euro/dzień), chyba że jest już wliczona w cenę wczasów. Personel przyjazny, miły dla gości. Warto umieć parę podstawowych słów w ich języku. Animacje są tylko w języku francuskim i czeskim. Jedzenie jest bardzo dobre, duży wybór, dokładane przez cały czas posiłków.Jedynym małym minusikiem jest jeden bar, który znajduje się w lobby, ponieważ wieczorami jest dość spora kolejka po napoje. Basen jest dość duży, woda czysta. Jest też wieczorkiem gdzie pospacerować, nad morzem alejka z tawernami i dalej uliczkami można dojść do małego portu rybackiego, sporo jest też sklepików z pamiątkami.

Jesteśmy zadowoleni

wczasowiczka
14-6-2015
  • Kindvriendelijk7
  • Zwembad8

Hotel w porządku, jedzenie dobre, z obsługą nie było żadnych problemów, pokoje sprzątane codziennie lub co drugi dzień. Blisko plaża, woda w morzu czysta, dużo wypożyczalni samochodów. Widoki super.

2014

troszkę nudno

Marta
30-7-2014
  • Eten5
  • Kindvriendelijk5
  • Zwembad2

jak nie jesteś nastawiony na luksusy to ok. Wyżywienie monotonne, ciągle to samo, mały wybór. Animacje niezrozumiałe dla Polaków (prowadzone w j. francuskim i czeskim). Bali ładne, jednak dużo tu niedokończonych budów, śmieci, wystających drutów. Wieczorem nudno, gdyż większość barów jest pustych - nie ma ludzi.

Hotel Atali Village 9.04 10 15 .