3,8 miljoen reviews

Meer appartement info

22 Reviews over Nicolas Villas

• 2Paulina Cybulska12-07-2018

Dramat!

Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać. Mam porównanie z innymi hotelami 3* i ten wypada najgorzej. Jedzenie fatalne, nie świeże pieczywo, zupy z papierka i paluszki rybne to u nich norma, jedyny plus, ze nie da sie przytyc mimo opcji all inclusive. Najgorsze ze zdarzały sie zatrucia pokarmowe, nawet raz musialo przyjechać pogotowie bo ktoś sie tak zatrul. Łóżka z wystajacymi sprezynami na których nie da sie spać, woda w barze przy basenie smakuje jak ta w basenie. Wszędzie smierdzi kanalizacja. Obsługa udaje strażników niczym z obozu koncentracyjnego, tylko obserwuje czy nic nie wyniesiesz z restauracji, a jak tylko nalejesz soku do filiżanki to w tył zwrot, bo złe szklo. To wszystko tworzy bardzo nieprzyjemna atmosfere. Wino smakuje jak sfermentowany sok jabłkowy wymieszany z bimbrem, piwo w smaku jest ok ale chyba bez alkoholu. W basenie plywal nierozpuszczony chlor, wrocilismy wszyscy z wysypka. Gdyby nie przepiękne widoki na Krecie i dobre towarzystwo nie miałabym żadnych dobrych wspomnień z tych wakacji. ODRADZAM TEN HOTEL NAWET DLA NAJMNIEJ WYMAGAJĄCYCH!!!

• 2Inrichting

• 10Zwembad
    • 10Hygiëne
  • 3Wczasowicz29-07-2016

Nicolas zdecydowanie nie polecam

W Hotelu Nicolas 3* byliśmy w cztery osoby, otrzymaliśmy dwupokojowy apartament (z aneksem kuchennym w którym niestety nie było wody) na czystość nie można narzekać, pokoje sprzątane pościel ręczniki wymieniane, pokój odmalowany podstawowo urządzony ALE NIESTEY TO JEDYNY PLUS !!! Niestety cała reszta pozostawia wiele do życzenia i jest nie do przyjęcia w Hotelu, który przedstawia się jako 3* Rezydent, animator momentami obecni niestety na jakiekolwiek uwagi była jedna odpowiedź to jest hotel ekonomiczny widzieli państwo umowę, natomiast o pytania o okolicę najczęściej odpowiadały „nie mam zielonego pojęcia”…..-bez komentarza  Hotel jest sprzedawany jako przyjazny dla dzieci posiada status FAMILY CLUB z polskim animatorem, zgadza się animator był ale prawie nieobecny jedynie dla dzieci na mini disco 30 min (na 7 dni 4 razy) raz na tydzień było wspólne rysowanie. Clubu family –BRAK jedynie na terenie hotelu pseudo plac zabaw bardzo zniszczony (jedna z zabawek słonik bujak ze starości złamany na skorodowanej sprężynie) przez cały tydzień nikt się tym nie zajął pozostawiając uszkodzoną zabawkę zagrażającą życiu dzieci !!!. Generalnie atrakcji dla dzieci brak a tak były zachwalane w biurze podróży. Wyżywienie All Inclusive, w naszej opinii powinno być pełne wyżywienie bo oprócz śniadania , obiadu i kolacji nie było nic innego nie licząc babki piaskowej na barze-Skandal!!!. Wyżywienie niestety bardzo monotonne w większości niesmaczne i bardzo nieestetycznie podane , na jadalni bo nie można napisać restauracji kolejki, wszystkie okna otwarte –i MNÓSTWO Ale TO MNÓSTWO MUCH, które latają i chodzą po wszystkim !!!!, do tego bardzo brudne obrusy wymieniane bardzo rzadko !!!!, brudne naczynia……, zatopione komary w galaretce owocowej , która była na deser!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Można by dużo, dużo więcej by pisać. Nie wspomną o rybach, owocach morza czy baraninie bo tego hotel Nicolas niestety nie zna – a szkoda bo to przecież Grecja . Kolejnym udogodnieniem dla gości jest opisany w ofercie hotelowy transfer na plażę – kilka razy dziennie., nikt tylko nie dopisał, że odbywa się 30 letnim busem, a jego stan techniczny bynajmniej na Polskie warunki był by opisany jako do natychmiastowego złomowania!!!!, z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż jest to dalekie od zapewnienia bezpiecznego transportu gości!!!, a to powinna być podstawa przy świadczeniu tego typu usług. Nadmienić należy dodatkowo, iż przewóz osób odbywał się również w bagażniku :(. Kolejnym minusem to bar czynny w godzinach od 9.30 a faktycznie od 10 do 21.30 poza tymi godzinami nie można się napić nawet wody mineralnej darmowo tak działa tu formuła all inclusive !!!- należy wspomnieć że barman jest jednocześnie kierowca busa i kilka razy dziennie zamyka bar ca czas kursu na plaże !!!!!, muszę dodatkowo wspomnieć o całkowitym zakazie wynoszenia jedzenia i picia z jadalni i oczywiście z baru !!!!!!!!!!!!!!!!( nawet przysłowiowej wody mineralnej nie można sobie zabrać np. na balkon – musimy siedzieć przy barze lub na jadalni oczywiście w określonych godzinach. BAR po 21.30 serwuje napoje odpłatnie przykładowy drink 3 euro, w umowie zapis że bar czynny w opcji All do 22- kolejna niezgodność . Muszę napisać o ekologicznych warzywach uprawianych przez właściciela przy hotelu, niestety z ekologią to nie ma nic wspólnego do tego zapachy unoszące się przy zbiorniku z pseudo woda dają dużo do myślenia – dobrze że ten zbiornik odkryłam dopiero w przedostatni dzień pobytu!. Strefa economy-zapis z oferty hotel posiada status ekonomicznego niestety za blisko 2700 od osoby na tydzień to zdecydowanie o połowę za dużo. Strefa aktive kolejny zapis z oferty –BRAK jedynie basen na terenie hotelu +brodzik ( Niestety usytułowany pomiędzy budynkami hotelowymi gdzie przez cały dzień strasznie wieje wiatr Reasumując hotel na 10 punktów może otrzymać co najwyżej 1 punkt, dla nas pozostaje walka z organizatorem o niewywiązanie się z umowy i nauczka aby wierzyć w opinie ;(

• 3Inrichting
    • 10Hoeveelheid ruimte
    • 5Zwembad
  • 6Katarzyna16-07-2016

Nicolas Villas godny polecenia!

Dobry hotel 3-gwiazdkowy według greckich standardów. Hotel objętościowo w sam raz, w dobrym stanie, ale... wymagający kilku poprawek.

Wyżywienie mieliśmy all inclusive, wystarczająco jak dla nas. Fakt, że w pierwszym tygodniu jedzenie było non stop to samo, tak od początku drugiego było urozmaicenie we wszystkich 3 posiłkach (śniadanie - obiad - kolacja). Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Poza tym napoje dostępne od rana na okrągło, aż do wieczora z nutką czegoś mocniejszego!

Dokładnie tak, jak w opisie oferty hotelu z biura- hotel położony ok. 1,5 km od najbliższej plaży i ok. 20 minut od najbliższego sklepu/marketu (codziennie jeździ bus hotelowy, którym można się zabrać 3 razy dziennie do pobliskich plaż: piaszczystej lub kamienistej. Miasteczko dość małe, ale bardzo urokliwe. Pobliskie sklepy jak i restauracje godne polecenia. Były też różne animacje. Dla dzieci Mini Disco, a dla dorosłych Aqua Gym we wodzie. Położenie hotelu w 100% dla ludzi nastawionych na bardziej aktywny wypoczynek, szukających ciekawych miejsc poprzez samowolne zwiedzanie. W około wiele drzewek oliwnych, krzaczki z winogronami, góry na których można było zobaczyć kozy jak i skały. Również polecam wycieczki fakultatywne proponowane z biura podróży. My również skorzystaliśmy z możliwości wypożyczenia auta i sami z mapą w ręku, zwiedzaliśmy w swoim tempie.

Koło hotelu dwa baseny, jeden większy i drugi mniejszy dla dzieci, a także plac zabaw i bar przy którym nie było nudy. Obsługa miła, która reagowała na nasze prośby. Znając język angielski, spokojnie się można ze wszystkimi dogadać. Pracownicy nawet mieli opanowany język polski w nieznacznym stopniu. Jeżeli chodzi o czystość w pokojach czy w restauracji, to można powiedzieć, że obsługa dbała o dobry wizerunek, chociaż niekiedy bywały momenty, że trzeba było się upomnieć o coś to jednak zawsze doprowadziły do tego, by klient był zadowolony. Pokój też fajny przestronny z szafką na ubrania, dwa stoliki nocne i jeden większy z lustrem. Telewizor, niestety z 3 kanałami, ale szczerze nie było kiedy w niego spojrzeć, jedynie wieczorem przed snem. Klimatyzacja działała bez zarzutów. Pokój z łazienką i balkonem z bocznym widokiem na morze. Na balkonie również stolik i 2 krzesła. Łazienka w miarę przestronna z jednym minusem - mały brodzik ze zwykłą zasłoną, która przylepiała się do ciała i z której kapała woda. Po prysznicu łazienka była z lekka zamoczona. Reszta w porządku. Internet w hotelu jest dostępny w głównym holu, niekiedy z niewielkimi przerwami, ale da się coś zrobić. Jest także sejf i winda. Godny polecenia!

• 4Kindvriendelijk
    • 4Inrichting
    • 6Hoeveelheid ruimte
    • 7Zwembad
  • 5jurate22-09-2015

niekada i ta viesbuti daugiau

Apgyvendino 1 nakciai zymiai mazesniame ir prastesniam kambaryje, nei buvom apmokeje. Tikejosi, kad visas atostogas pasiliksim susispaude.. Sekancia nakti miegojom savo kambaryje, buvo patogiau, erdviau. Iki miestelio (juros) veziojo viesbucio mikroautobusas. Iki juros galima nueiti ir pesciomis 15-20 min.kelio.

• 5Kindvriendelijk
    • 5Inrichting
    • 5Hoeveelheid ruimte
    • 5Zwembad
  • 8Sandra21-09-2015

Polecam ten hotel

Bardzo fajny 3* hotel położony niedaleko Agia Pelagia. Byłam na 7-dniowych wakacjach z mamą. Wybrałyśmy opcję all inclusive. Zawierało to w sobie główne posiłki - smaczne, zróżnicowane dania, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno coś typowo greckiego - np. przepyszne ciasta czy sałatki, jak i zwyczajne dania - dla każdego coś smacznego. Cały dzień są dostępne napoje w barze przy basenie oraz słodkości. Wieczorem również drinki, piwo, wina, lokalne ouzo i raki. W hotelu 1 duży basen i 1 mały dla dzieci. Dookoła gaje oliwne, góry, niedaleko klify oraz kilka plaż. Dla mnie i mamy idealne miejsce - niedaleko centrum Agia Pelagia (20 minut pieszo lub kilka minut busem z hotelu, który bezpłatnie kursuje kilka razy dziennie w obie strony). W hotelu jest sklepik, w którym właściciel sprzedaje domowej roboty wyroby (np. oliwę, wino). Obsługa hotelu pomocna, sympatyczna i naprawdę miło się z nimi rozmawiało, nawet o sprawach niezwiązanych z wakacjami. Bardzo otwarci i ciepli ludzie.

• 7Kindvriendelijk
    • 9Inrichting
    • 9Hoeveelheid ruimte
    • 7Zwembad
  • 8Jos van Hout03-10-2009

Geweldige accomodatie

We hebben 14 dagen genoten. Het eten is goed en veel variatie. Prachtig groot zwembad en kinderbad en een gezellige bar met leuke bediening. Helaas met erg weinig Griekse muziek.

• 7Kindvriendelijk
    • 8Inrichting
    • 8Hoeveelheid ruimte
  • 4stef22-08-2009

plus jamais cà !!!

nous sommes venus passer une semaine en Crète pour nous relaxé et avoir la plage à 100m comme indiqué par last minute dans l'annonce,mais une fois arrivé la plage est plus à 3 kilomètre qu'à 100m !! , le service de l'hôtel ne parle quasiment pas le francais et comme nous ne parlions pas le grec ,je vous laisse un peu imaginé la chose... par ailleur le mini bus qui nous amène à la plage ne passe pas l'après-midi donc prévoyer de très bonnes chaussures !! lors du nettoyage des chambres le ménage est littéralement baclé !! , et pour finir lors de notre dernier jour l'hôtel nous as réclamé 12 euros pour le dernier repas selon lui il n'était pas compris dans la formule pourtant all inclusive !! tous le monde a trouvé celà inadmissible à l'hôtel !! pourri quoi !! à fortement déconseillé !!

• 1Kindvriendelijk
    • 2Inrichting
    • 2Hoeveelheid ruimte
  • 7Henquez27-07-2009

hôtel loin de tout !!

nous avons passés un séjour d'une semaine dans cet établissement en juin 2009, cet hôtel est propre et la nourriture y ait correct,mais les plages sont éloignées et l'hôtel est dans la brousse en pleine campagne,bref loin de tout!!,donc vous êtes obligé de louer un véhicule !! le personnel par ailleur ne parle quasiment pas le francais donc pour se faire comprendre se n'est pas évident !!

• 5Inrichting
    • 3Hoeveelheid ruimte
  • 9Alena+Milan+Lucie04-10-2008

Excellent food

We have been very satisfied. With a small child (1 year old), small pool for childern, playground for children. Very good food!

• 8Kindvriendelijk

Entertainment

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)