Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Hotel Santa Marina Beach

GriekenlandKretaAgia Marina
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

7.7GoedScore uit 57 reviews

3,8 miljoen onafhankelijke reviews
Boek direct bij Zoover
Onze klantenservice staat voor je klaar
Zekerheid van ANVR en SGR

• Kinderopvang
  • Animatie programma
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel infoTonen op kaart

Bekijk de beschikbaarheid

58 Reviews over Santa Marina Beach

• 4Urszula25-07-2018

Nie polecam, mam traumatyczne wspomnienia!!!

Niby hotel ładny, świetna obsługa. W trzecim dniu pobytu zostaliśmy okradzeni. Po sprzątaniu pokoju okazało się, że sprzątaczka nie domknęła drzwi balkonowych. Ktoś wszedł przez balkon i zabrał nam wszystko co było poza sejfem ( telefony, zegarki, biżuterię, gotówkę). Po zgłoszeniu kradzieży w recepcji i u rezydentki nie otrzymaliśmy żadnej pomocy. Na drugi dzień sytuacja z otwartymi drzwiami balkonowymi powtórzyła się, mimo, że prosiliśmy o niesprzątanie więcej naszego pokoju. Rezydentka pojawiła się dopiero po trzech dniach i kazała pisać zażalenie, a sprzątaczka została przeniesiona w inny rejon hotelu. Hotel nie posiada żadnych zabezpieczeń ani monitoringu. Pokoje od ogrodu nie mają zabezpieczeń, każdy z ulicy może wejść, gdyż nie ma ogrodzenia. Pewnego dnia gdy zapomniałam z plaży klucza poprosiłam sprzątaczkę, aby otworzyła mi pokój. Zrobiła to nie sprawdzając nawet, czy ja jestem zakwaterowana w tym pokoju. W taki sposób mogłam wejść do każdego pokoju. Po rozmowie z menadżerem dowiedziałam się, że hotel nie odpowiada za takie zdarzenia. Dodatkowe ubezpieczenie w BP można sobie wykupić, ale o tym dowiedzieliśmy się po powrocie.Niestety, pozostały nam z urlopu tylko złe wspomnienia.

• 6Eten
    • 1Kindvriendelijk
    • 1Zwembad
    • 3Hygiëne
  • 7Julian24-07-2018

Hotel w pięknym miejscu ,ale bez duszy.

Budynek główny, starawy ale przy plaży i z rozległym trasem -tu jedliśmy w otoczeniu starych tamaryszków, araukarii , z pięknym widokiem na morze. Pokój ( 003) mały ,z maleńką łazienką- poniżej klasy 4* hotelu. Obsługa dwojaka - panie sprzątające i kelnerki/-rzy, rewelacja - pracowici, życzliwi; recepcjoniści ,nie budzili naszego zaufania mimo przyklejonych uśmiechów, nadęci, nie przepraszają za swoje błędy ( pani przydziela pokój dla dwóch wiekowych panów z jednym łóżkiem i jednym prześcieradłem i każe czekać dwa dni na zmianę). Plaża piaszczysta- znakomite warunki do opalania się, chodzenia brzegiem i pływania w morzu ,dla dzieci i dorosłych. Wyżywienie dobre , średnio urozmaicone , z rajem dla łasuchów - świetne ciasta. Wszędzie czysto , dość estetycznie. Znakomita pani (Ormianka) masażystka. Hotel blisko przepięknej i historycznej Chanii (8km, liczne autobusy). Dla nas hotel był bazą do aktywności ruchowej - pływanie, chodzenie brzegiem i do poznawania Zachodniej Krety wynajętym autem - "Mały Athos" na Akrotiri, Aptera, Rethimnon, monastyr Moni Arkadi, Falassarna ( antyczna i plaża). Mieliśmy udany pobyt w tym hotelu ,chociaż nie ma on duszy , przydałoby się trochę cichej muzyki greckiej w czasie posiłków.

• 7Eten
    • 7Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 9luisa30-06-2018

fantastic!

We had an unforgettable time in Chania, staying in Santa Marina. The hotel is lovely, greatly decorated on a great location right on an amazing long and sandy beach. The definition of the greek summer dream! Food was excellent and all staff kind. Our room was great, spacious and clean always. We also loved Chania as a city and recommend it to anyone who wants to visit Greece. We loved Santa Marina and hope to be back soon!

• 10Kindvriendelijk
  • 10m paulic12-06-2018

magnigique

On a adore cet hotel. L' emplacement est ideal, en face de la mer et proche du centre ville. Le personnel etait poli et efficace. Notre chambre avait une vue magnifique de la mer. La bouffe et le bar etaient excellents. Nous recommendons cet hotel pour quelque type de vacances.

• 10Kindvriendelijk
  • 10jorg obsendun10-06-2018

Great

santa marina beach,is a nice resort,on a fantastic sandy beach. It offers many facilities such as gym,shops.restaurants to choose as we were on all inclusive. Clean and elegant rooms,very good service and great location.

• 9Kindvriendelijk
  • 1René05-10-2015

Slecht

Ik geef niet snel een negatieve recensie maar dit keer wel.

Kamers te klein en vooral te klein badkamer. Zo klein heb ik ze nog nooit gezien in hotels. Het eten was echt iedere dag en veel pasta's. Het lekkere griekse eten ontbreekt hier. Is het slecht weer dan kan dit hotel het niet aan. Te klein om alle mensen binnen te laten. Hierdoor een wachtrij van minimaal een half uur. Personeel heeft een namaak lachje. Alleen vriendelijk als je alles maar goed vind. Een keer commentaar en je bent afgeschreven. Het pasje van onze kamer iedere dag opnieuw moeten activeren. Daar konden ze niets aan doen. Daar sta je weer snachts. Ach je kan nog meer schrijven maar het is in één woord slecht. Te veel sterren, te duur en kwaliteit zeer slecht.

• 2Eten
    • 2Kindvriendelijk
    • 2Zwembad
  • 1Janine05-10-2015

zeker geen herhaling

De badkamer te klein. Stoot de kop tegen het plafond tijdens douche. Personeel is niet vriendelijk. Ze zijn gemaakt indien commentaar ben je afgeschreven bij het personeel. Eten zeer veel pasta's. Grieks eten noemen hun street food maar volgens ligt dit hotel toch in griekenland? Het eten was vaak iedere dag hetzelfde. De eetzaal veranderde in de paar dagen dat we slecht weer hadden in een echte vreetschuur omdat de gaten die normaal buiten gingen eten nu ook naar binnen moesten. Dit resulteerde in een wachtrij bij de ingang waar je tot een half uur kon staan wachten Al om al nooi meer

• 2Eten
    • 2Kindvriendelijk
    • 2Zwembad
  • 8Mirella11-08-2015

Mooie accommodatie aan het strand

Hele fijne accommodatie gelegen aan het strand. Wij zaten alleen in het complex aan de andere kant van de weg, waardoor we elke dag door de tunnel heen moesten lopen om te eten en om naar het strand te kunnen. Het eten was erg goed! Gezond en gevarieerd. Personeel erg vriendelijk. Kamers waren gedateerd, maar schoon.

• 5Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
  • 8maes anna31-05-2015

aan te raden

Begin mei met de familie naar dit hotel geweest. Het eten was lekker en er was genoeg keuze. De kamers waren zeer proper. het personeel was zeer vriendelijk. Dit hotel is zeker aan te raden.

• 8Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
  • 9peter bernard09-10-2014

supervakantie gehad

net hotel. schone kamers,afwisselend buffet,aardig personeel. Er loopt een grieks/belgische dame rond in het restaurant die heel aardig en behulpzaam is. ook makkelijk als er iets geregeld moet worden. Zou hier zeker terug komen. 1 minpuntje is het geluid van het airhockey spel wat door de gallerijen galmt laat in de avond. Maar voor de rest gewoon goed.

• 9Kindvriendelijk

• TVBeschikbaar

Sport entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • ligstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • MassageBeschikbaar (1)
  • ZeilenBeschikbaar (1)
  • WaterfietsenBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Fietsen en/of mountainbikenBeschikbaar (1)
  • KinderanimatieBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • zonneterrasBeschikbaar (1)
  • Bananen bootBeschikbaar (1)
  • JetskiënBeschikbaar (1)
  • DuikenBeschikbaar (1)