Tijdelijk €25 aanbetaling

• Zwembad
  • Sportfaciliteiten
  • Huisdieren toegestaan
Meer hotel info

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Alkyon Beach voor je op een rij gezet:

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

27 Reviews over Alkyon Beach

• 10Jolanta07-02-2013

Świetne miejsce

Polecam ten hotel wszystkim tym którzy nie mają dużych wymagań.Byłam z mężem i bardzo nam się podobało oczywiście polecam pokój z widokiem na morze.Pokoje małe ale codziennie sprzątane,ręczniki i pościel wymieniane co parę dni.Personel przyjazny i pomocny .Jedzenie nam smakowało może i było trochę monotonne ale dobre.Cena adekwatna do usługi.W pobliżu jest sklep w którym kupowaliśmy napoje ponieważ mieliśmy wyżywienie HB i restauracja dwa kroki dalej w niej polecam sałatkę grecką i inne greckie przysmaki.Widoki prześliczne,plaża czysta,woda w morzu mieni się chyba czterema kolorami błękitu.Wycieczka fakultatywna dookoła wyspy super przeżycie.

• 8Eten
  • 10Eva27-01-2013

Korfu - htl.Alkyon *** Agios Georgios

S dovolenou jsme byli velice spokojeni (2dosp.+ děti 4 a 8let). Ubyt.nám stačilo, pokoje byly sice malé, ale vždy čisté, každý s balkonem, naprosto dostačující - v ceně pobytu klimat.zdarma, lednice, vlastní soc.zař., TV s ČT24. Cena v poměru s kvalitou výborná. Stravování skvělé, ke snídani několik druhů, večeře výběr ze 3 chodů a skvělé zel.saláty+vždy dezert. Obsluha i majitelé hotelu velice příjemní, perfektní i paní uklízečka, uklízela denně, výměna ručníků 1x za pobyt, ale stačí - dala nám 2 osušky a 2 malé ručníky navíc. Jediné drobné mínus je za lehký zápach z kanalizace v koup. Pláže v Agios Georgios čisté, voda průzračná, teplá - velký bazén i malé brouzdaliště čisté.. Lehátka+slunečníky u bazénu zdarma, na plážích stály 8 E./den, my si koupili v obchodě slunečník (8 Euro). Letovisko klidné, doporučujeme i pro rodiny s dětmi a pro seniory. V letovisku 3 malé obchůdky, 8 taveren, ale stačí. Pokud chcete více, zajeďte si do většího města (např.Kerkyra).

• 1Damian30-09-2012

ODRADZAMY !!!

Kilka słów ostrzeżenia przed wakacjami w tym hotelu i z biurem.Zapomnijcie o świeżych oliwkach,oliwie z oliwek i jogurcie greckim czy też dobrej fecie.Śniadania: niejadalne dżemy i sztuczny miód,ser chyba z plastiku,mortadela.Czasami jajka na twardo, pomidory i ogórki.Najczęściej na śniadanie jedliśmy chleb z masłem. Obiad i kolacja(bo na jedno wchodzi biorąc pod uwagę to co podawali): ryż,makaron lub ziemniaki a do tego mięso w sosie lub kawałek kurczaka, carbonara z mortadelą zamiast boczku.Uwaga surówki – biała poszatkowana kapusta, sałata z pomidorami i ogórkami(też nie codziennie), zresztą pomidory to jakieś odpadki, gotowana kukurydza z pieprzem, marchewką lub fasolką.Napojów podawanych w barze również nie dało się pić, musieliśmy zaopatrzyć się we własną wodę, soki i owoce.Przekąski podawane w barze również niejadalne, tost lub pizza z mortadelą.Dlatego posiłki poza hotelem były normą.Standard hotelu również pozostawiał wiele do życzenia, z pewnością nie były to 3*.

• 1Eten
  • 1kamil19-09-2012

beznadziejny hotel

Beznadziejny hotel. Na tą opinię składają się następujące fakty: małe, ciasne pokoje, smród w łazience z kanalizacji, nie schodząca woda z brodzika podczas kąpieli, zimna woda przez 3 dni, codziennie mortadela i ser żółty z plastiku na śniadanie, gotowane jajko to rarytas – kto pierwszy ten lepszy, o jajecznicy można pomarzyć, totalny brak wyboru jedzenia, owoc od święta, stary pomidor, obrzydliwe dżemy i sztuczny miód, na obiady i lunche jak nie kurczak to gulasz albo kawałek mięcha w mega tłustym sosie, a do tego poszatkowana kapusta… i na tym kończą się „warzywa”, „soki” robione z proszku albo najtańszego koncentratu, all inclusive aż do 21:00, kucharz wydzielający porcje jedzenia podczas kolacji. Hotel dla osób bardzo mało wymagających, a już na pewno nie dla osób młodych.

• 1Eten
  • 10Renata19-09-2012

Fajny hotel

Byłam w tym hotelu w sierpniu z mężem, przez tydzień czasu. Hotel jest w porządku. Jedzenie dobre a pokoje dziennie były sprzątane. Plaża jest piaszczysta, jedynie przy wejściu do morza czasami były kamyczki. Trzeba przyznać że miejscowość jest dosyć mała, ale dla nas były to wakacje polegające na wypoczynku i potrzebowałam tego spokoju a nie bębniących dyskotek dookoła. Polecam:)

• 9Eten
  • 8Paweł13-09-2012

Cicho i spokojnie

Witam wszystkich. Hotel ulokowany jest w spokojnej miejscowości, gdzie naprawdę można wypocząć od zgiełku. Super piaszczysta plaża i w miarę ciepłe może. Miejscowość strasznie wietrzna - w upalne dni (większość takich) to wręcz pomaga. Polecam tanią wypożyczalnię skuterów Front Runners - tanio i na dobrym sprzęcie można zwiedzić całą wyspę. Taką opcję sugeruję wszystkim ponieważ Korfu jest wspaniałe jeśli zwiedzamy je samemu - widoki, których nie zobaczycie w przewodniku np. droga z Paleokastritsa do Agios Georgios. Minusem jest wyżywienie w hotelu, które choć smaczne jest monotonne, brak sałatek greckich itp, mało warzyw i owoców, na śniadania dżem, jajko, czasami jakaś feta.. Mimo to głodny nikt nie będzie chodził. "Dolegliwości" żadnych po jedzeniu nie było a jestem na to "wrażliwy" :) Rezydent Atlas bardzo pomocny, jest pod telefonem, czasami odwiedza hotel. Wycieczki organizowane wydają się być nieco drogie. Generalnie za miejsce wypoczynku duży i organizację "+", jedzenie "-/+".

• 6Eten
  • 10Justyna23-08-2012

Wspaniałe miejsce:)

Urokliwa miejscowość, cudne widoki, cisza, spokój - naprawdę można wypocząć. Hotel położony bardzo blisko plaży - z basenu widok na morze - wspaniała sprawa:) Niezwykle przyjazny, życzliwy i pomocny personel - szczególnie pani Ewa z recepcji, rzetelny rezydent, sympatyczna animatorka:) Czysto, schludnie i przyjemnie. Smaczne jedzenie:) Blisko supermarket, małe knajpki, wypożyczalnia rowerów - dobre trasy na wycieczki, boisko do siatkówki- każdy znajdzie coś dla siebie;)

• 5Kasia11-08-2012

Może być

Warunki dobre. Tylko za dużo komarów w pokojach. All inklusive to otwarte bary do 23 jak w innych hotelach,

• 3rodzina06-08-2012

nie polecamy

Fajny widok, brudna plaża. Jedzenie nie urozmaicone, głownie ziemniaki w różnych formach, tłuste mięso w sosach, sałatka ze zwykłej kapusty od czasu do czasu pojawi się w niej oliwka (ale kto pierwszy będzie nakładał ten dostanie), śniadanie tragedia!!! brak warzyw (co kilka dni pomidor), raz na jakiś czas jajko lub feta. brak jogurtu, tzatzików, oliwek!pokoje do remontu (łazienki!),szafki śmierdzą naftaliną, z materacy wystają sprężyny. pan za barem zniechęca do korzystania z i tak ubogiego alkoholu. w basenie nie można grać paletkami,używać makaronów (poza aerobikiem pani Juli), rzucać piłką, nurkować, skakać,nad basenem trzeba siedzieć cicho, muzyka też nie gra (tylko aerobik), dziecku ślizgawki przy brodziku wstawić nie można.nie przeszkadzać właścicielowi. super pani Ewa!jest wsparciem na miejscu, rezydent pan Krzysztof dostępny i pomocny, pani Julia fajnie się nami zajmowała. za takie pieniądze oczekiwaliśmy troszkę więcej, zwłaszcza po jakości hotelu.

• 2Eten
  • 9kasia20-07-2012

super miejsce

hotel bardzo fajny, super obsługa. hotel przyjemny, czysty i blisko pieknej plaży. super kontakt z rezydentem. fajne animacje zapełniły nasz czas wolny zwłaszcza aerobik. serdecznie polecam. miejsce dla tych którzy cenią ciszę i spokój.

• 8Eten

• Room serviceBeschikbaar
  • SpeelplaatsNiet beschikbaar
  • WasseretteNiet beschikbaar
  • ParkeerplaatsBeschikbaar
  • TV kamerBeschikbaar (1)
  • HuisdierenBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • BinnenzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • SaunaNiet beschikbaar
  • WaterskiënBeschikbaar (1)
  • WaterfietsenBeschikbaar (1)
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)
  • surfenBeschikbaar (1)