Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

Appartement Mikelis

Appartement info

0Tonen op kaart

2 Reviews over Mikelis

• 1Zoja25-08-2019

Najgorsze moje wakacje w Mikelis!

Brudno, brak czystych ręczników i wymiany poscieli po 8 dniach pobytu/ dopiero po interwencji u rezydentki/.Praktycznie brak Internetu i całkowity brak polskich programów w TV pomimo tego,że praktycznie tylko polacy tam przyjeżdżają . Zaniedbany ogród , gdzie nie ma żadnych możliwości aby posiedzieć. Nieprzyjemna właścicielka ,która potrafi wyłączyć prąd i wodę bez podania przyczyny. Nie ma tam też godziwych warunków po skończonej dobie hotelowej /10 godz. rano/ aby oczekiwać na transfer. Ogólnie były to nasze koszmarne wakacje w Mikelis. W 100 % odradzam.

• 1Inrichting
    • 1Hoeveelheid ruimte
    • 1Hygiëne
  • 10Maria20-06-2013

Fantastyczne miejsce

Apartamenty Mikelis to wspaniałe miejsce dla tych, którzy naprawde chcą wypocząć. Połozony w ogrodzie budynek z niewielką liczbą apartamentów typu studio, niedaleko pięknej plaży, mozliwośc korzystania z basenu w pobliskim obiekcie Tereza. Uroczy zarzadzający Mikelisem. Administratorka Veta jest malarką. W pokojach mozna podziwiac jej obrazy. Gorąco polecam to miejsce. Nie polecam go młodym ludziom spragnionem rozrywek. Dyskoteki w Agios Stefanos sie raczej nie znajdzie.

• 10Inrichting
    • 10Hoeveelheid ruimte