Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Corfu Senses Resort

2011

Hotel klasy turystycznej

Krzysiek
1-2-2011

Nie wiem czego spodziewali się autorzy wcześniejszych tekstów. Za cenę ok 2500 PLN/tydzień w strefie euro, na baaaaardzo popularnej i drogiej wyspie oczekiwali nie wiadomo czego. Trzeba być ułomnym umysłowo aby przy w/w warunkach spodziewać się super klimy, marmurów, złotych klamek i grom wie czego jeszcze. Byłem tam z żoną i: z głodu nie umarliśmy (jedzenie nie aż tak monotonne), żadnej wysypki od koca nie dostaliśmy, ręczniki wymienione na czas, obsługa ok, basen ok (co wieczór wsypywany był jakiś preparat dezynfekcyjny). Co do pokoi: czy jedziecie zwiedzać, odpoczywać, pływać itp. czy siedzieć w pokoju i narzekać na jego standard? Jeżeli to drugie to proponuję zostać w domu. Plaża owszem, może nie zachwycać - wąska i kamienista ( z drugiej strony wyspy są piaszczyste, braliśmy z pobliskiej wypożyczalni skuter i tam też jeździliśmy). Na koniec chcę pozdrowić p. Woźniaka z wiecznie wrzeszczącym dzieckiem, nie dającym spokojnie zjeść posiłku na stołówce oraz jego zblazowaną żonę.

2010

Grecka tragedia

J
9-9-2010

Propozycja wypoczynku wystawia na cierpliwość nawet mało wymagających turystów. Nic nie przemawia na korzyść i uznanie Mare Monte za hotel trzygwiazdkowy. Jedzenie koszmarnie monotonne, kuchnia serwuje wciąż to samo, nie dając żadnego wyboru. Nic nie pomaga odreagować ten stan. Bar ubogi do granic, basen z zieloną wodą, plaża syfem zaraża. Przed wejściem do pokoju proponuje zaszczepić się na tężec i choroby zakaźne. Krąży po ośrodku sprawdzona legenda o kocach powodujących wysypkę. Klimatyzacja jak już zadziała to daje wrażenie obcowania w zakładzie pracy maszyn tkackich. Z dodatkowych atrakcji to odbył się strajk ubiegło

Polecam dla miłośników wielokrotnie odgrzewanych frytek i mięsa i zapachów ze śmietnika.

Na pewno tam nie wrócimy

dorota
        5-8-2010

Hotel przede wszystkim ma 3 gwiazdki a nie 4 jak jest wszędzie podane i sprzedawane (4-tą gwaizdkę dowiedzieliśmy sięjuż na mejscu że biura podróży przydzielają same za loklaizację). Standard pokoju bardzo niski (nie wiem czy zasługuje nawet na te 3 gwiazdki). Obskórny, bardzo mały, obdrapany pokój. Ręczniki są wymieniane raz na jakiś czas. Toalety się zapychają. Basen brudny i (uwaga!) często na kilka dni zamykany. W południe na rozsławionej prywatnej plaży hotelowej pod okiem kąpiących się i opalających turystów zostały spuszczone do morza ścieki (albo nie wiem co to było ale wyglądało paskudnie, zostawiając szarą plamę na morzu). Gwarantowany przez biuro podróży pokój z widokiem na morze w rezultacie okazał się widokiem na ulicę i ciężarówki. Po włączeniu "klimatyzacji" nieznośny huk w pokoju. Jedzienie słabe, bardzo mały wybór, monotonne, śniadania to najczęsciej i głównie jajecznica w 3 postaciach, oceniamy bardzo nisko. Turyści zbulwersowani. Zdecydowanie nie polecam tego hotelu!

Nigdy więcej

Aleksandra
        3-8-2010

Hotel Mare Monte nigdy wiecej hotel przedstawiony w katalogu i w umowie jako 4 gwiazdkowy i po remoncie okazał się hotelem do remontu jedzenie fatalne monotonne woda w basenie pod koniec turnusu ochyda brak obsługi basenu kąpał się nawet pies przybłęda na plaży hotelowej zdewastowane leżaki klimatyzacja która ciągle się psuła hotel obok którego przebiega jedyna droga łącząca stolicę wyspy z portem południowym o dużym natężeniu ruchu zdecydowanie nie polecam a wręcz odradzam

Nigdy więcej

Waldemar
        14-7-2010

tej wyjazd to totalna klapa. Pojechałem z narzeczoną z zamiarem oświadczyn w romantycznej scenerii. Już pierwszego dnia ukradziono mi w hotelu pierścionek! Cały czas chodziliśmy głodni bo jedzenie było niesmaczne i nieświerze. W pokoju mnóstwo robactwa, prysznice brudne, pościel brudna. SYF KIŁA I MOGIŁA! Już chuba podarujemy sobie całkiem Grecję!

Nigdy więcej !!!

Irek
        14-7-2010

Nigdy więcej !!! Pojechałem z narzeczoną - chciałem się oświadczyć w romantycznym miejscu. Nie dość że ukradli mi pierścionek w hotelu, to cały czas chodziliśmy głodni. Jedzenie stare, zepsute, napoje wydzielane z łaską. Pokój okropny - wszędzie jakieś robaki!

nigdy więcej

agnes
        24-6-2010

pokoje bardzo zaniedbane szczególnie łazienki. hotel ma 3gwiazdki a nie 4 jak podają. jedzenie monotonne śniadania okropne.

2009

można dobrze wypocząć

Renata
        3-10-2009

Mare Monte jest pięknie usytuowany, położony w bardzo spokojnym miejscu. Basen utzymany w super czystości. Z balkonu roztaczał się cudowny widok. Obsługa miła i chętna do pomocy. Pokoje o średnim stanardzie, ale wystarczające. Fajni animatorzy. Jedzonko trochę monotonne, ale codziennie były jakieś nowe potrawy. Uważajcie na pogodę we wrześniu!

Ein paar Tage Ausspannung

irene zollinger, hölibachstrasse 102, 8912 Obfelden
        7-7-2009

Wir sind nach Mitternacht angekommen. Erster Eindruck im Zimmer: Stuhl blau bezogen ganz fürchterlich befleckt. Nach Meldung nichts passiert. TV ging nicht. Schicke Mann rauf, nichts passiert. sehr grosser Lärm auf Strasse. Erster Eindruck nicht überwältigend. Sonst ist es wirklich wunderschön. Die Deutsche am Empfang hat unsere Reklamationen einfach nicht wahrgenommen.

Hotel Corfu Senses Resort 6 10 13 .