Boek jouw vakantie zonder zorgen: lees hier alles over jouw vakantie tijdens corona.

GambiaGambiaBanjulHotels BanjulHotel Golden Beach Resort

Hotel info

0Tonen op kaart

4 Reviews over Golden Beach Resort

• 4OlimpWro27-03-2016

Hotel słaby ale pamiętajmy że to egzotyczna Gambia

Hotel słaby, byłem w paru krajach arabskich gdzie standard jest na wyższym poziomie. All inclusive to przesadzone pojęcie. Nie ma wyboru co do obiadu 1 max 2 dania i nakładają tylko jedną średnią porcje bez dokładki. Samemu można nakładać tylko na śniadaniu i kolacji i to jedno i to samo. Więc jedzenie aby tylko zaspokoić głód. Napoje limit na każdą osobę 7 dziennie (piwo 330ml) więc 7 wypijałem w ciągu 2 godz i trzeba było latać do sklepu. Pokoje bardzo słabe włącznie z grzybem na ścianie i przerwami w dostawie prądu i wody. Internetu nie było wifi ciągle było w naprawie. Ale mimo takiego hotelu to była bardzo tania i udana wycieczka. Hotel był bazą wypadową. Gambijczycy i Gambijki są bardzo rozmowni i to nie jak w krajach arabskich licząc tylko i wyłącznie na wyciągnięcie pieniędzy choć i tacy się zdarzali ale większość po prostu jest przyjacielska i gadatliwa aż do zmęczenia. Małpy biegają luzem najczęściej z rana po hotelu i po okolicznych parkach. Jeżeli pokażemy im orzeszki to podejdą i będą brać je nam z ręki. Ogólnie jeżeli ktoś się nastawia na zwiedzanie aktywne Gambii to hotel może być to w końcu egzotyczna Gambia :) Mimo moich narzekań to bardzo gorąco polecam wycieczkę do Gambii nie liczącym na luksus to była jedna z najciekawszych wycieczek karmiłem małpy dotykałem krokodyle i chodziłem z lwami w Senegalu foty nie do zrobienia w żadnym arabskim kraju :) Uważajcie na słońce biali Europejczycy po zimie potrafili posmarować się filtrem 30 i w przeciągu 2 godzin zjarać się do czerwoności słońce nawet przy 30 stopniach ostro daje. Upalne dni nawet przy 33 stopniach od mocnych promieni słonecznych a noce chłodne długi strój obowiązkowy nawet nie raz do spania. Gniazdka elektryczne angielskie ale uwaga przejściówka jest zbędna rezydentka wytłumaczy jak podłączyć europejskie wtyczki, bardzo łatwo.

• 0Imke17-11-2008

Geweldig!

Prachtig resort, alleen vervelend dat er vlak voor de deur altijd wel gasten staan die je lastig vallen. Voorderest, prima service schone kamers en AAN het strand! (Heerlijk rustig strand..)

• 8ED16-11-2008

prima verblijf en zeer gastvrij

Mooie en gastvrij hotel, en aanrader. Het personeel is heel vriendelijk en staan altijd klaar om eventueel te helpen. Het eten is prima en naast buffet er is ook persoonlijke bediening. Hoewel er scherp gelet wordt op veiligheid, is het ons geluk om samen met de locale bevolking en goede band op te bouwen. Een kwestie van wederzijds vertrouwen

• 8Stoecklin17-02-2008

Ruhige Lage, etwas isoliert , sehr freundliche Mitarbeiter, schöner Garten und phantastischer fast menschenleerer Strand. Ideal für Ruhesuchende oder Menschen, die sich gerne in der Umgebung umsehen (per Taxi oder Sammeltaxi) und keine Discos oder Animationen brauchen.

Hotel Golden Beach Resort info

Veilig betalen met