3,8 miljoen reviews
Tijdelijk geen boekingskosten
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa
9.1Fenomenaal
+18

Beoordeling

9.1Fenomenaal
  • 8.8
    Ligging
  • 8.5
    Service
  • 8.6
    Prijs/kwaliteit
  • 9.9
    Kamers
  • 9.5
    Kindvriendelijk
  • 9.9
    Zwembad
  • 9.9
    Hygiëne
  • 9.1
    Waardering

Bed & Breakfast info

  • Speeltuin
  • Zwembad
  • Sportfaciliteiten

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

Wat zeggen bezoekers over

Maison l'Aventure

9.1FenomenaalScore uit 29 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

29 reviews

10
Zeer gastvrij, schoon en netjes
Door Calimalu op 27-08-2021
Gereisd met oudere kinderen

Op doorreis naar de Dordogne hebben we, met onze 2 meiden, 1 nacht in deze heerlijke B&B doorgebracht. We werden ontvangen met een drankje van het huis. We voelden ons direct welkom. De meiden maakten direct een verfrissende duik in het zwembad. Wij hadden 2 kamers, met gezamenlijk 1 badkamer op de gang en deze was alleen voor onszelf in gebruik. Alles zeer schoon. Fijn bed. Eigenaar maakt gezellig een praatje als je dat wilt. Buiten genoten bij de nieuwe bar van een drankje. Met gezelschap van de poesjes en de hondjes. Bedden zijn fijn. Ontbijt met verse eitjes en broodjes, vleeswaren, kaas, worst, nutella en Jam. Sap, koffie, thee. Meer dan voldoende. Deze B&B heeft onterecht een lage beoordeling omdat deze reviews vooral gaan over de vorige eigenaren. Ons bezoek was kort maar als we nog een keer deze route nemen dan komen wij zéker hier terug.

10
Als een god in Frankrijk
Door Evelien op 12-08-2021
Gereisd met jonge kinderen

We hebben hier ontzettend genoten van de mooie plek, fijne kamers en vooral gastvrije eigenaren. We waren hier in 2018 ook geweest met nog de vorige eigenaren. Toen was het ook al fijn, maar de gastvrijheid en kindvriendelijkheid van Paul en Kristien maakten het verblijf dit keer nóg fijner. De kids konden heerlijk genieten van het zwembad, de dieren (geiten, kippen, honden, poezen) en het speelgoed. Daardoor konden wij ook echt relaxen en genieten. Echt een aanrader als je aan het begin of einde van het vakantie als ouders ook echt even wilt onthaasten en relaxen!

6
Mooi, maar voelden ons niet erg welkom
Door Anneke op 10-08-2021
Gereisd met jonge kinderen

De schuur was heel mooi verbouwd tot een gezellige bar! De nieuwe eigenaresse moest er alleen nog even inkomen hadden we het idee. Ze was niet zo relaxed. We hadden twee hotelkamers geboekt, maar kregen in plaats daarvan de 4-persoons Gite aangeboden. Helemaal prima! Echter we mochten geen gebruik maken van de keuken “omdat er in de hotelkamers ook geen keuken was”, anders moesten we 50 euro extra schoonmaakkosten betalen. We vonden dat nogal een afknapper en totaal niet gastvrij. Eerder deed ze ook al moeilijk over kleine dingetjes, zoals niet naar de WC binnen ivm corona, geen douche handdoeken bij het zwembad gebruiken etc. Daardoor voelden we ons niet echt welkom. Het avondeten was niet bijzonder, zeker het vegetarische eten niet. Ontbijt was lekker.

10
Heerlijk!
Door Kurt op 30-07-2021
Gereisd met partner

Fantastisch verblijf gehad bij deze fijne Belgische familie ( nieuwe eigenaars). Een heel liefdevol warm gezin die allen hun gasten in de watten leggen. Zeer verzorgde kamers, proper zwembad, leuke huisdieren. Heerlijk uitgebreid ontbijt, enkele dagen per week mogelijkheid tot avond eten. Ontbijt en avondmaal zijn erg verzorgd, alles is vers en tip top verzorgd, grote hoeveelheden. Drankje is mogelijk bij de (open) bar in de schuur, bij het zwembad, aan de zithoeken bij het huis. Bij het wandelen in de buurt spot je gegarandeerd herten/ vossen/ roofvogels. Mocht ik de eigenaars een score mogen geven tot tien dan verdienen ze wat ons betreft een 11! Heerlijk!

5
Heel weinig gastvrij
Door Familie van Kempen op 17-08-2020
Gereisd met jonge kinderen

Prachtig gelegen en goed verzorgd maar we hebben ons nog nooit ergens zo weinig welkom gevoeld. We waren opgelucht om de volgende ochtend te vertrekken.

10
ontzettend lieve en behulpzame mensen
Door Hubrechts Jo op 17-09-2017
Gereisd met partner

wij waren hier voor het vierde jaar op rij en werden nog meer in de watten gelegd dan de vorige jaren echt twee mensen met een gouden hart, echt niks is hen teveel om het de gasten naar hun zin te maken heerlijk gegeten en 's avonds gezellige babbels.

Maison l'Aventure info

Het complex

  • Totaal aantal kamers10

Faciliteiten

  • LiftenNiet beschikbaar
  • CafeBeschikbaar (1)
  • WinkelsNiet beschikbaar
  • BarsBeschikbaar (1)
  • RestaurantsNiet beschikbaar
  • InternetBeschikbaar
  • SpeelplaatsBeschikbaar

Entertainment

  • SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Adresgegevens

  • Adresgegevens
    Les Petites Douces, 36120