Vakantie in Bowness On Windermere
Reviews over Bowness On Windermere
Review toevoegen- 10Mark27-07-2013
Beetje erg toeristisch in de zomermaanden.
RapporterenErg toeristisch in de zomermaanden, net als het gehele Lake District gebied. Omgeving is ideaal, maar dat weten ze al eeuwen, vandaar de toestroom toeristen. Om dingen te kunnen zien, is het verstandig om met de auto te gaan, anders ben je nogal beperkt in je actieradius. Voor elk wat wils: wandelen, fietsen, geschiedenis en dergelijke.
- 8Uitgaanslevenn
- 9Cultuur
- 9Omgeving
- 8Sfeer in stad
mei 2013
- 8Mark01-09-2012
Omgeving schitterend, erg toeristisch in de zomer
RapporterenEen klein stadje aan Lake Windermere. Het stadje is maar klein, maar toch kun je er alles krijgen, en als dit niet zou kunnen, kun je snel aan het direct aan het stadje aangebouwde Windermere. In het voor- en naseizoen is het hier echt gezellig, maar in de zomer aardig toeristisch. De ligging is in één van de grootste beschermde parken van Engeland. Vanuit Nederland is het wel een lange trip.
- 10Omgeving
- 10Sfeer in stad
Gereisd met partner in juni 2012
- 8Sharon20-07-2012
Mooie omgeving
Gereisd met partner in juli 2012
- 10Carol20-11-2011
quaint and unspoiled
RapporterenLovely place to unwind, we didn't really go there for nights out so can't comment on that, or the culture of the area and of course there isn't a beach, but Lake Windemere is beautiful
- 10Omgeving
- 10Sfeer in stad
Gereisd met partner in november 2011
- 10Annelies15-08-2005Rapporteren
Bowness on Windermere is geweldig. Het hele Lake District is trouwens een paradijs op aarde en in ieder geval een van de mooiste streken van Europa. Hou je van prachtige natuur, meren, bergen en leuke engelse dorpjes, dan moet je hier zeker naar toe.
- 6Uitgaanslevenn
- 10Cultuur
- 10Omgeving
- 8Stranden
Gereisd in augustus 2005