Géén boekingskosten

• Sportfaciliteiten
Meer hotel info

Boek met andere aanbieders

Boek met Zoover

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

Jungle Aqua Park

Geweldig zwembad
    € 606

209 Reviews over Taba Heights Resort

• 9Anja17-03-2020

Een goed hotel in de opbouw

Een hotel dat in mijn ogen nog geen 5* hotel is maar dit dankt aan het Egyptische Ministerie van Tourisme voor wathet aan extra’s te bieden heeft en dat is erg veel. Het meubilair zou een update kunnen gebruiken maar dit wordt ruimschoots goed gemaakt door het zeer vriendelijke enhardwerkende personeel. Het eten is prima en vooral de patissier maakt van de desserts ware kunstwerkjes. De animatie is echter een ander verhaal en tot de nieuwe locatie klaar is zou ik,tenzij u disco-oren hebt, naar hotel Mosaique gaan waar het volume wel acceptabel is. Op het strand zijn ruim voldoende bedjes beschikbaar dus geen gezoek maar gewoon je handdoek neerleggen en gaan liggen.

• 9Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 8gerard.16-12-2019

goede vakantie voor,weinig geld .

Net terug 3weken in taba heights strand resort,is een goed hotel voor de eerste keer in het pakket van Sunrisce moet nog een beetje groeien maar kan een aaanrader worden.Goede bedden,eten is watje kan verwachten in Egypte goed maarniet overdreven,grote kamers en bad kamer enniet onbelangrijk WI-FI op het stand en kamer heel goed.Ben naar jerusalem geweest is goed te doen,maar wel langedag,quad gereden er is genoeg te doen.Zijn wel veel Polen maar weinig last,voor ons een nieuwe goede vakantie plaats.

• 7Eten
    • 7Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
  • 6hb25-11-2019

voor rust prima

het is een mooi hotel,ruime kamers.als je er voor de rust komt. buiten het resort is er weinig tot niks te doen. Animatie is niet veel/niks. In het restaurant kun je zelf alleen maar sap of water halen rest moet je bestellen alleen de obers zijn moeilijk te vinden/niet aanwezig.eten is goed verwacht niet veel keuzes. wifi op kamer deed het erg slecht tot niet toen wij er waren naar meerdere keren dit aangegeven te hebben nog steeds geen wifi.personeel is wel vriendelijk

• 5Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
  • 8Ireneusz23-04-2019

Jest ok

Dla nas hotel byl ok,co prawda nie na5*, i nie tak elegancko jak na fotkach, ale uwazam ze cena jaka płaciliśmy za w2 tyg.(2700) adekwatna. Połozenie na 5 plus, jedzenie bardzo nam pasowało takze tu tez wysoko( nasz 12 pobyt w Egipcie). Hotel - takie odniosłem wrażenie że przechodził reaktywacje, stąd brakowało mu świeżości, widocznej po meblach, ale spoko . Obsługa miła, ale nie na 5* Plaża super, rafa fajna ale nie przy hotelu, strefa basenowa ok . Hotel lata świetności ma za sobą, ale też ma potencjał by do tych lat powrócić, bo póki co dla mnie 4 * jest ok. Jezeli nie masz koszuli czy sukni wieczorowej na kolacje to sie nie stresuj(zawsze mam z tym problem jak widze 5* i te fotki). My odpoczęliśmy i wielce prawdopodobne że wrócimy. Do Egiptu latamy w celach typowo wypoczynkowych ,nurkowych , leżakowych. Osobiście czepiać mogę się takich rzeczy jak np. dostępność do herbaty tylko w lobby, przy plaży już tylko kawa Przy basenowym barze kawy juz nie było. Przy słonym basenie przekąski, ale napoi brak.( a na fotkach dosyć ekskluzywnie to wygląda). Strefa SPA wymaga odświeżenia

• 10Eten
    • 4Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
  • 5Weronika Leja20-03-2019

Stanowczo odradzam!

Absolutnie odradzam ten hotel! Poza urocza lokalizacja i smacznym jedzeniem nie mają nic do zaoferowania.(chociaz i umiejscowienie hotelu ma pewna wade bo przez piekne gory w tle szybciej koncza sie godziny sloneczne).Jezeli ktos jest nastawiony na podziwianie rafy to na pewno nie w tym miejscu...(calkiem fajna rafa dopiero ok 1km przy innym hotelu)Woda w basenie w marcu bardzo zimna(brak podgrzewanego basenu)lepiej pływać w morzu.mimo iż w ofercie było napisane że serwują przekąski każdego dnia niczego takiego nie uswiadczylismy.animacje wueczirne przeznaczone wylacznie dla dzieci.w dniu wyjazdu okazało się że nasz all inclusive kończy się o godz 12 I w przypadku braku dopłaty 10$ od osoby zostajemy bez pokoju,posiłków i napojów.a wyjazd z hotelu dopiero w godz wieczornych.Ale najgorsza zdecydowanie była obsługa (poza recepcja).Zwłaszcza jeden barman który z łaską świadczył usługi.czesto brakowało piwa.jako grupa polska czuliśmy się lekceważeni i podchodząc do baru za każdym razem po Alko czuliśmy duży dyskomfort.darmowe napoje kończyły się o 22 i nawet w sytuacji gdy podeszlismy chwilę po aby zamówić ostatnie drinki nie zostały nam wydane.cholernie zelazne zasady bez mozliwisci ustepstwa.Banda sluzbistow!w dniu wyjazdu po dokonaniu dopłaty za all inclusive który miał trwać do godz 16,gdy podeszlismy do baru chwilę po tej godz, odmówili nawet wydania napoju dziecku które w tym dniu obchodziło 12 urodziny! Gdy jechaliśmy na wycieczkę calodobowa do Izraela nie mogliśmy wynieść legalnie z kolacji nawet jednej bułki....a sniadanie ktore dostalismy w recepcji na wynos w breakfestboxach bylo nie do przyjecia...jestem przekonana że w Tabie są o wiele lepsze hotele i gość nie czuje się tam tak ignorowany jak tutaj.

• 5Kindvriendelijk
    • 5Zwembad
  • 7Krzysztof03-12-2018

W miarę udany pobyt

Hotel duży , można się trochę potracić . Animacje Żadne , brak podgrzewanej wody w basenie , Jedzenie w miare dobre , napoje w barach nie oszukiwane . Trochę jak na 5* źle rozwiązano w restauracji napoje - cole lub sprite nalewa do szklanki gość z obsługi jeśli akurat jest pod ręką , automat z sokiem lub kawą umieszczono na zewnątrz restauracji na tarasie . Obsługa miła , ale czystość należy poprawić i to bardzo . Gdy ktoś skończył posiłek obsługa kładła na stolik tylko nowe sztućce i tyle , może okruchy ze stołu najpierw usunąć należy . Jak wspomniałem żaden z basenów nie nie miał podgrzewanej wody mimo takiego opisu w katalogu , woda zimniejsza niż w morzu , leżaki zawsze dostępne jak na basenach tak i na plaży . Na atrakcje związane z rafami raczej nie liczcie , chyba że 600 metrów bod sąsiedni hotel na pomost komuś się chce dreptać . Z nazwy hotelu wykreślił bym w słowo GOLF , pole golfowe całkowicie zniszczone przez lawinę z 2014r . Miejsce wybrałem ze względu na bliskość Izraela .

• 4Kindvriendelijk
    • 5Zwembad
  • 7H. Wolfs16-03-2018

super vakantie .

geweldig verblijf, niet toeristisch. de kamelen lopen hier vrij op straat zonder begeleiding en gaan zelf weer terug richting woestijn en /of familie, mogelijkheden om te duiken, naar jordanie te gaan dit ong een uurtje met de boot wij deden het aks excursie naar Petra. Alles top geregeld, Ook israel is per excursie goed te doen. Zeer vriendelijke en behulpzame mensen , niets was te veel. Wij hebben drg genoten van dit stukje voor ons onbekent egypte

• 7Eten
    • 7Kindvriendelijk
    • 7Zwembad
    • 7Hygiëne
  • 10bodzio27-11-2014

rewelacja, chetnie tam pojade jeszcze raz

4 wyjazd do Egiptu - Hotel bdb, czysto, schludnie - miałem pokój z widokiem na baseny i morze. W nocy jak w bajce. - Jedzenie bdb - prawie europejskie - Plaża, morze, rafa - bdb - basen bdb - zawsze bardzo czysto i w 1 woda podgrzewana - obsługa bdb i miła - dyskoteki jak ktoś lubi, to są.
    - animacje fajne - do centrum / małe miasteczko / są bezpłatne busy.

100% polecam. Byłem też w sąsiednim Marriot i Sofitel. - Inter.. mi się najbardziej podobał.

Aby powybrzydzać to: - Alkohole w tym hotelu jak i innych w Tabie są niesmaczne. Wszystkie wódki, whisky i inne są produkowane specjalnie dla Hoteli i dla wersji all. Są w plastikowych butelkach i ja jednak czułem taki dziwny posmak plastiku / jak u nas z przemycanego spirytusu /. Piwo ma 2,5% więc prawie bezalkoholowe. Pod tym względem to TABA - leży i jak ktoś lubi wypić, to niech jedzie to Sharm.. lub Hurghady, gdzie trunki są znacznie lepsze.

• 10Eten
    • 9Kindvriendelijk
    • 10Zwembad
  • 8Ingrid-702-04-2013

Een aanrader

Dit is een pareltje verscholen achter de bergen. Grote kamers, lekker eten en drinken. Een gratis avond bbq'uen aangeboden door het hotel. Er is wel niets te beleven in de omgeving maar lekker ontspannen van een weekje zon. We komen zeker nog eens terug.

• 8Kindvriendelijk
  • 9Rob16-02-2013

Prima hotel!

Net terug van een weekje deugddoende vakantie in Taba. Werkelijk heel tevreden over het hotel. Vriendelijke mensen, prachtige kamers, geweldige accomodatie. Oké, er valt niets te zien, maar dat wisten we op voorhand. Er zijn wel wat excursies, maar een weekje zonnen lukte nog wel :). Ik zou zeker nog eens terug willen gaan. Commentaren over slecht eten en slechte service zijn echt wel uit de lucht gegrepen.

Hotel Taba Heights Resort info

• BarsBeschikbaar (1)
  • NachtclubBeschikbaar (1)
  • TheaterBeschikbaar (1)
  • RestaurantsBeschikbaar (1)
  • Restaurants met airconditioningBeschikbaar (1)
  • Restaurants met niet-rokers gedeelteBeschikbaar (1)
  • VergaderruimteBeschikbaar (1)

• SquashBeschikbaar (1)
  • AerobicsBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Fietsen en/of mountainbikenBeschikbaar (1)
  • Beach volleybalBeschikbaar (1)
  • Jeu de boulesBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • KinderanimatieBeschikbaar (1)
  • DartsBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)
  • Bananen bootBeschikbaar (1)
  • DuikenBeschikbaar (1)
  • surfenBeschikbaar (1)