Hotel Sol Y Mar Riva Club

8 reviews over Hotel Sol Y Mar Riva Club

Polecam

Patrycja, 8-2-2012
  • Eten10

W pokoju czysto i w hotelu w miarę też lecz syf poza hotelem. Czyste baseny codziennie czyszczone. Obsługa bardzo przyjazna. Polecam ten hotel ze względu na rafę jaka się znajduje i plaży. Darmowa klimatyzacja i sejf.

Nigdy więcej

Agnieszka, 24-11-2011
  • Eten1

Hotel jest brudny, zaniedbany, brak balkonów, pokój "z widokiem na morze" różni się tylko tym od pozostałych,które też maja takie same widoki na morze tym że jest na parterze i jest przy nim ogródek. Jest to najlepszy pokój w holetu.Personel nieuprzejmy a nawet chamski, obrzydliwe jedzenie, często go brakuje i są wydzielanevporcje alkoholu, picia i tego co jest w "all inclusive". Brak sztućców, ludzie mieszający herbate końcówką od widelca, kolejki po jedzenie. Często brakowało plastikowych kubków i trzeba było sobie kombinować szklanke, żeby dostać coś do picia.Brudno: na korytarzach, całymi dniami stoja na podłodze brudne naczynia, plastikowe tacki walają się wokół baru na plaży. Stoły trzeba sobie samemu wytrzeć, aby zjeść. Personel wyciąga łapę po napiwki, które w ogóle nie maja nic wspólnego z dobrze wykonaną praca i jeszcze potrafi komentować wysokość. Jak się nie zapłaci to w pokoju nie ma mydła, szmponu itd. Byłam wielokrotnie w Egipcie i z czymś takim się nie spotkałam.

Kiepski nie polecam

Marcin, 23-11-2011
  • Eten3
  • Kindvriendelijk2

Hotel znosny, max 7 dni, kiepska obsluga. W sezonie musi byc katastrofa, bo sa 3 duze budynki i bardzo malo miejsca na plazy i przy basenie. Kiepskie jedzenie - monotonne !!!! Obsluga slaba. Bylem w egicpie juz 4 razy i porownujac to ten hotel jest poprostu kiepski, max 3 gwiazdki bym dal. A wlasnie nie ma rafy, kilka zagubionych rybek plywa, ale do kiteserfingu polecam.

Uwaga , Pelny Syf i oszustwo

Alan Narkiewicz, 12-11-2011
  • Kindvriendelijk1

Prawdziwy Koszmar. To co zobaczylismy na miejscu przeszlo najsmielsze oczekiwania. Na miejscu wlasciciela Biura podrozy zadbal bym o to by hotel zniknal jak najszybciej z oferty zanim skompromituje polska turystyke. Zaczynijmy od obslugi , aroganccy, bezszczelni,warczacy do klientow recepcjonisci i kelnerzy,tylko 3 boyow hotelowych ratuje bez skutku opinie obslugi hotelowej. Pokoje duze ale meble stare , obdrapane, mokre zawilgocone sciany, pordzewiale urzadzenia sanitarne oblesny wyglad. Brak tarasow czy balkonow. Teraz najlepsze jedzenie. Koszmar ,zlewki jak dla trzody chlewnej, nie da rady przelknac , brud ,naczynia nie myte ,plukane w wodzie ,brak sztuccow,brak szkla na napoje ,warzywa owoce na ziemi jak w wieziennej stolowce . Nie polecam najgoprszemu wrogowi, stres ,nerwy popsuty urlop. Dziekujemy przy okazji za pomoc w doborze hotelu biurze podróży. Dysponuje szeroka gama zdjec , ktorych program nie wiem dlaczego nie pozwala nam opublikowac probowalem 2 krotnie. alano19wp.pl

Uwaga Pelna Mina

Alan Narkiewicz, 11-11-2011
  • Kindvriendelijk1

Nie zycze nawet najgorszemu wrogowi. Dramat , jestemy zdegustowani, zniesmaczeni i to malo powiedziane. Hotel stary, owszem duze pokoje ale brak balkonow, stare,obdrapane meble, urzadzenia sanitarne pordzewiale, strach wziac natrysk czy wejsc do lazienki i teraz najlepsze Restauracja. Jedzenie obrzydliwe, zlewki dla zwierzat dolaczamy zdjecia, brud, warzywa ,owoce na ziemi naprawde brak slow na miejscu wlasciciela biura podrozy zadbal bym o to by hotel zniknal jak najszybciej z oferty dramat totalny. Na sali,kolejki po 30 min , jedllismy poza hotelem, polozenie od centrum gdzie koncentruje sie zycie turystyczne 30 km, polozony na pustyni na koncu swiata.Nie przyjemna , arogancka obsluga 3 boyow hotelowych probujacych wybronic opinie hotelu i reszty bezszczelnej obslugi. Zniszczony urlop nie zycze nikomu.

Nigdy wiecej!!

Jacek Chojnacki, 9-11-2011
  • Kindvriendelijk2

najgorszy hotel w jakim byłem w Egipcie. Brud, beznadziejne żarcie do którego trzeba stac w długich kolejkach, jesli juz się zdobędzie naczynia, płukane nie myte.... Chamska arogancka i leniwa obsługa, pokrzykująca na klientów,brak albo tragiczne animacje, - jedynie basen jest czysty i duże pokoje. Śmierdzący brudny kanał z wodą opisany jako rzeka okalająca hotel.. masakra. jak ktoś nie wierzy służę zdjęciami i fimikami (martjack1@wp.pl) Plażą piaszczysta, żeby pływać trzeba iść po piachu po kolana w wodzie 800 m do głebokiej wody...

Nie polecam ludziom wrazliwym na czystosc

marta, 7-10-2011
  • Eten4
  • Kindvriendelijk1

Hotel duży i bardzo długi ,pokoje duże, łóżka szerokie i wygodne, ale meble obdrapane wypłowiałe, wannna brudna , płytki fatalnie wykończone jak w hotelu 2 gwiazdkowym.

Basen wystarczającej wielkosci ,lecz obdrapany, odchodzący beton.

Jedzenie dla mało wymagających, słabo przyprawione i dosyć monotonne.

Obsługa na stołówce i barach w brudnych koszulach i spodniach, choć miła i sympatyczna. Serwetki na stołach brudne i wymiętolone.

Sztućce i naczynia często brudne, brakowało szklanek na wodę.

Animacje słabe, muzyka przy basenie strasznie głośna, nie dało rozmawiać.

Drzwi wypaczone z kilku centymetrowymi szparami, wszystko słychac z korytarza.

Dzieci w tym hotelu się nie liczą, nic nie było dla nich organizowane.

Brak balkonu i suszarki na mokre stroje, drobne pranie.

Z plusów to ładna plaża i przede wszystkim przy hotelu.

Fantastycznie

Dorota, 8-9-2011
  • Eten8
  • Kindvriendelijk3

Sol y Mar Riva Club - hotel bardzo ładny, o charakterze europejskim, zadbany, czysty, pokoje bez balkonów za to z pięknym widokiem, praktyczne i czyste, największym atutem tego obiektu jest fantastyczna obsługa :) Polecam PoolBar gdzie pracuje profesjonalny i zawsze uśmiechnięty Shady ;) baseny bardzo przyjemne, zadbane, plaża bezpośednio przy hotelu piaszczysta, idealna do długich spacerów, liczne mola, rafa koralowa w pobliżu - co prawda niewielka, ale dla indywidualnych fanów "pseudonurkowania" wystarczająca, okolica bardzo piękna i spokojna, blisko do lotniska, do centrum i bazarów handlowych. Również do centrum nurkowania dojazd ok. 30 min. Uważam urlop w tym hotelu za bardzo udany.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Sol Y Mar Riva Club in Sharm el Sheikh, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Sol Y Mar Riva Club zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Sol Y Mar Riva Club scoort een 4.38 uit 10 op basis van 8 reviews.