Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Rehana Royal Beach

Goed: 7 - 8
Matig / voldoende: 5 - 7
Onvoldoende: 1 - 5

Nederlands

Bardzo dobre miejsce do wypoczynku

Grzegorz
22-4-2018
  • Kindvriendelijk8
  • Zwembad8
  • Hygiëne7

Byliśmy w tym hotelu w kwietniu, polecamy wszystkim. W tym okresie nie ma wielkich upałów temperatura 30-32 stopnie. Hotel bardzo duży z wieloma basenami i mnóstwem zieleni. Jedzenie a zwłaszcza śniadania trochę monotonne ale każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki dostępne w kilku miejscach lecz najlepsze przy recepcji. Wielka atrakcją jest możliwość zobaczenia pięknej rafy, najlepiej zobaczyć tą przy pomoście.

Nie sugerujcie się opiniami malkontentów, ja też czytałem opinie przed wyjazdem i spokojnie można nie zwracać uwagi na oponie typu JEDZENIE BEZNADZIEJNE.

Napoje wszystkie podawane z butelek w pokojach woda też w butelkach , drinki piliśmy z lodem i nikt nie miał problemu.Dzien zaczynaliśmy od kieliszka czystej polskiej wódki jako lekarstwa. Dopiero potem śniadanie - u nas działało. Koniecznie kremy z dużym filtrem i OFF bo po godzinie 21 komary tną niemiłosiernie i to jedyny minus naszego wyjazdu

2016

Świetne miejsce

Jacek Ewa
18-9-2016
  • Kindvriendelijk10
  • Zwembad10

Obsługa doskonała,jakość idealna,jedzenie pyszne, potężny wybór i codziennie świeże, pokoje w idealnym stylu,atrakcje dla dzieci prze różne, basenów mnóstwo, czysciutkie aż nie chce iść się nad morze,animatorzy wspaniali a wszegolnosci panowie. Potrafili zabawić turystów. Bombastik,Mimo i Zizu są naj naj cudowniejszymi kabareciarzami.Reszta animatorów również tylko nie pamiętam imion. Z całego serca wszystkim ten hotel polecam

2015

Oude reviews

Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

dobry hotel

Józek
23-8-2015
  • Zwembad9

polecam ten hotel, dobre jedzenie ,duże ładne pokoje,

świetna obsługa dużo basenów ,ładna rafa koralowa,

Fajny hotel ale.....

Marek
15-5-2015
  • Zwembad8

Duzo zieleni, ladne widoki bo hotel polozony na trzech tarasach, grzeczna obsluga i ciekawe animacje. Niestety duza ilosc turystow ze wschodu . Rosja, Gruzja, Bialorus,Ukraina i inne po rosyjskie republiki mialy swoja silna reprezentacje. Mozna ich ignorowac i znalezc sobie miejsce gdzie ich nie ma jednak restauracja jest jedna. Na 15 minut przed otwarciem stolowki zbieraja sie grupy rosjan jak przed otwarciem sklepu z wyprzedarza. Talerze dla nich sa za male. Pakuja do oporu ,zjadaja polowe a reszte zabieraja do pokoju. Moze z glodu. Zjedzenie dziesieciu pomaranczy na raz bylo widowiskowe.

polecam

kinga
22-3-2015
  • Kindvriendelijk10
  • Zwembad10

ogolne wrazenie ok .duzy kompleks hotelowy duzo basenow. animacje rewelacja.jedzenie pyszne

2014

rehana

Magdalena
10-4-2014
  • Kindvriendelijk7
  • Zwembad9

fajny ogród, baseny i pokoje i super rafa. Reszta ujdzie do wszystkiego się mozna przyczepić, jak się chce.

2013

Super week gehad!

Edith
13-10-2013
  • Eten7
  • Kindvriendelijk7

In oktober 2012 ben ik samen met mijn dochter naar dit geweldige geweest. We hadden n bingo hotel en werden eerst ergens anders gedropt. De touroperator heeft ons de 2e dag hierheen gebracht en we hebben een super week gehad! We zouden zó weer terug willen. Aardig personeel, prima massage van Goda!, schone kamers, redelijk tot goed eten. Het eten in de specialiteiten restaurants is Top! aanrader voor een week rust, gezelligheid en wat n prachtig zwembad en huisrif

polecam

iza
17-8-2013
  • Kindvriendelijk6

zieleń na 10, obsługa na 10 - pan z obsługi na moje urodziny przybrał pokój kwiatami, ozdobami w stylu łąbędzie itp z ręczników i zostawił nam gratisowy tort!. czysto, przyjemnie

Geen 2de keer

Jvegmond
19-6-2013
  • Eten4
  • Kindvriendelijk6

Ben vannacht terug thuis gekomen van 8 dagen in het Rehana hotel.

Na 2x in een luxe hotel ( Reef oasis bleu bay, Reef oasis beach resort ) was dit wel een tegenvaller.

Ik had op deze site al wel wat gelezen over de russen etc. maar heel het hotel bestaat alleen maar uit russen.

Het eten is niet lekker, koud en droog.

Het personeel is daar in tegen wel erg vriendelijk, het animatieteam bestaat uit een leuke groep jonge gasten die altijd wel een activiteit hebben.

Verder wel een leuke vakantie gehad, maar volgend jaar geen hotel waar ik al van weet dat er veel russen zijn!!

Nooit meer

S
21-5-2013
  • Eten1
  • Kindvriendelijk6

Hotel zelf is mooi en groot opgezet. Maar helaas eten zeer slecht. en hygiene ook zeer slecht. Ik had de slechte recensies al gelezen maar had nog een kleine beetje hoop dat het wel zou meevallen. De personeel doet heel erg zijn best en hotel en kamer is zelf ook mooi. Kamers worden door mannen schoongemaakt maar zeer slecht. Er werken geen vrouwen in het hotel alleen kids club maar die spreken alleen Russisch. Eten zeer koud en eentonig.

Hotel Rehana Royal Beach 8.2 10 78 .