Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

Advertentie

Aparthotel Astenstübchen

7Goed

Score uit 237 reviews

Duitsland, Noordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen), Winterberg-Neuastenberg (Sauerland)

Overzicht

7Goed

Score uit 237 reviews

  • 7.4Kindvriendelijk
  • 7.9Hygiëne
  • 7.6Eten
  • 6.6Kamers
  • 7.3Prijs/kwaliteit
  • 7.4Service
  • 8Ligging

Aparthotel info

  • Huisdieren toegestaan
  • Restaurant
  • Speeltuin
Meer aparthotel info
Map Tonen op kaart

Reviews

237 reviews over Aparthotel Astenstübchen

Review schrijven

Beoordelingen

121
36
25
37

Toon reviews van reizigers

Sorteren:

  • 2018
    8bloem09-05-2018

    Goeie prijs kwaliteit verhouding

    Ietwat oude kamer. Erg vriendelijk ontvangst. Goed ontbijt en fijne locatie.

    Rapporteren
    • 9Ligging
    • 9Service
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 9Eten
    • 7Kamers
    • 6Kindvriendelijk
    • 7Hygiëne

    Gereisd met partner in september 2017

  • 9hotels27-01-2018

    is gezellig familie hotel

    goed ontbijt gratis pakeren het personeel vriendelijk en speken hollands

    Rapporteren
    • 9Ligging
    • 9Service
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 9Eten
    • 7Kamers
    • 10Kindvriendelijk
    • 10Hygiëne

    Gereisd met partner in augustus 2017

  • Oude reviews

    Reviews die hieronder getoond worden zijn ouder dan 2 jaar en kunnen mogelijk niet meer representatief zijn

    7Lisa18-09-2017

    Voor die prijs een aanrader

    Eten was goed. Vriendelijk personeel. Kamer gedateerd maar schoon. Fietsen kunnen in garage maar niet gefietst,vonden wij te gevaarlijk over de autoweg. Mooie wandelomgeving.

    Rapporteren
    • 8Ligging
    • 9Service
    • 9Prijs/kwaliteit
    • 8Eten
    • 7Kamers
    • 4Kindvriendelijk
    • 7Hygiëne

  • 9Niek09-08-2017

    Fijn Hotel

    10 dagen gelogeerd in dit hotel. Gastheer Willem was vriendelijk, behulpzaam en had gevoel voor humor, vooral ’s avonds even een biertje bij Willem aan de bar was erg gezellig. Het ontbijt is zeer ruim voorzien van broodsoorten en een overvloed aan verschillende vlees- en kaassoorten, verschillende jams, yoghurt, en fruit, Ook diner geen klachten over. Voor eventuele bezienswaardigheden werden ook tips aangedragen wat heel prettig was. Wij hebben het onze 10 dagen in Hotel Astenstubchen prima gehad en ons heel goed vermaakt. En als je overweegt om te boeken, zouden wij zeggen: doen, Mooie locatie, prima verblijf!

    Rapporteren
    • 9Ligging
    • 10Service
    • 9Prijs/kwaliteit
    • 8Eten
    • 8Kamers
    • 8Hygiëne

    Gereisd met partner in juli 2017

  • 8Mystery_Guest30-07-2017

    Heerlijke persoonlijke aandacht

    De persoonlijke aandacht is geweldig. Ik kom er graag terug, omdat ze je echt het gevoel geven dat je er toe doet. Maar, de schoonmaak mag wel wat zorgvuldiger.

    Rapporteren
    • 8Ligging
    • 10Service
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 9Eten
    • 7Kamers
    • 8Kindvriendelijk
    • 6Hygiëne

    Gereisd met vrienden in juli 2017

  • 8Petra Hamers Delicaat14-07-2017

    Super

    Heb alleen maar lof voor het ontvangst, hotelkamer, eten en Willem.

    Rapporteren
    • 7Ligging
    • 9Service
    • 9Prijs/kwaliteit
    • 9Eten
    • 9Kamers
    • 7Hygiëne

  • Advertentie
  • 10Jos22-05-2017

    Perfect!

    Eigenlijk niets op aan te merken. Beheerder Willem is de gastvrijheid zelf: staat iedere ochtend klaar om voor zijn gasten roerei dan wel spiegelei te bakken. Heeft ook veel nuttige tips voor uitjes in de omgeving. Wat betreft de kamers: de gewone kamers zijn deels aan renovatie toe, maar daar wordt aan gewerkt. Met een upgrade voor een paar tientjes krijg je echter een groot appartement met een zeer ruime en schone badkamer, een enorme zitkamer en een grote slaapkamer met prima bedden en veel kastruimte. Het ontbijt is, naast de al genoemde gebakken eieren, zeer ruim voorzien: een overvloed aan verschillende vlees- en kaassoorten, verschillende jams, yoghurt, fruit, veel broodsoorten etc. Het hotel ligt op een paar minuten rijden van Winterberg. Vanachter het hotel loopt een wandelpad naar de Kahler Asten, de hoogste berg van het Sauerland en één van de toeristische trekpleisters van het gebied. Na zo'n twintig minuten lopen ben je al op de top. Wat ons betreft zeker voor herhaling vatbaar!

    Rapporteren
    • 9Ligging
    • 10Service
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Eten
    • 10Kamers
    • 10Hygiëne

    Gereisd met partner in mei 2017

  • 6franjk26-04-2017

    niet bijzonder

    kamers beetje smoezelig, ontbijt goed, nederlandse eigenaar niet klantvriendelijk

    Rapporteren
    • 6Ligging
    • 5Service
    • 5Prijs/kwaliteit
    • 7Eten
    • 5Kamers

    Gereisd met partner in april 2017

  • 10judith07-09-2016

    fantastische hotel

    Echt een aanrader! Zeer gast vrij hotel met uitgebreide ontbijt buffet. En diner is ook zeer aan te raden Hotelkamers zijn wat verouderd maar niet smerig. .Prachtige omgeving met veel wandel / fiets gebied. In de winter hoeft je alleen maar de weg over te steken en kan je snowboarden skiën langlaufen etc .. Wij gaan zeker hier weer terug komen naar z.n ontzettende lieve eigenaars

    Rapporteren
    • 10Ligging
    • 10Service
    • 10Prijs/kwaliteit
    • 10Eten
    • 8Kamers
    • 8Kindvriendelijk

    Gereisd met partner in september 2016

  • 8Elswijk24-08-2016

    Heerlijke plek met goede service

    Wij zijn hier een aantal dagen met z'n tweeën geweest. Genoten van de gastvrijheid en het heerlijke eten. Kamers zien er netjes uit en op loopafstand van mooie wandelroutes.

    Rapporteren
    • 7Ligging
    • 7Service
    • 8Prijs/kwaliteit
    • 8Eten
    • 7Kamers
    • 6Kindvriendelijk

    Gereisd met partner in augustus 2016

Aparthotel Astenstübchen info

Algemene informatie

  • Aantal sterren
  • Aantal sterren4
  • Voorzieningen voor minder validenAanwezig
  • HuisdierenToegestaan
  • Geldautomaat in directe omgeving (1 km)Aanwezig

Families en kinderen

  • Aanbod voor kinderenSpeeltuin

Restaurant & Bar

  • RestaurantAanwezig
  • Bar / kantineAanwezig

Kamerfaciliteiten

  • Huishoudelijke apparatuurKoelkast / Minibar, TV

Overige faciliteiten

  • Overige servicesHanddoeken(service)

Adresgegevens

Advertentie
Advertentie