Hotel Waldmann

HotelKleine hotelsWeer vandaag26°9°
Zoover Hotel Icon

Fenomenaal

• Eten10,0

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Waldmann voor je op een rij gezet:

1 review over Hotel Waldmann

Jeśli Schwangau to tylko ten hotel!!

Monika, 19-4-2013
  • Eten10

Hotel przyciągnął nas wielkością i restauracją na miejscu.

Nie dość, że Pani dała nam najlepszy możliwy pokój z którego było widać idealnie zamek Neuschwanstein, to jeszcze była niesamowicie miła i bardzo dobrze mówiła po angielsku. W okolicy nie było żadnych innych restauracji, więc postanowiliśmy zjeść obiad w hotelu. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Mimo, iż ceny jak na polskie zarobki są dość wysokie, to jedzenie jest przepyszne. Wszystkie dania gotuje siostra Pani z recepcji na miejscu, co dodaje im jakości. Osobiście polecam kluski domowej roboty z mięsem w sosie grzybowym i krem z brokułów.

Okolica jest przepiękna, więc na pewno jeszcze kiedyś tam wrócimy i na pewno wybierzemy ten hotel, spośród wielu, które są tam dostępne. Ponadto spacerkiem można się przejść do zamków, jest bardzo blisko.

Pani wypożycza również karty, dzięki którym można jeździć za darmo tamtejszymi autobusami oraz dostać zniżki na zwiedzanie hoteli.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Waldmann in Schwangau, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Waldmann zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Waldmann scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.