Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.

Hotel Waldmann

HotelWeer vandaag24°15°
Zoover Hotel Icon

Fenomenaal

• Eten10,0

We hebben een aantal aanbieders voor Waldmann voor je op een rij gezet:

Hotels.com
Hotels.com

1 review over Hotel Waldmann

Beoordelingen
Fantastisch / fenomenaal: 8+

2013

Jeśli Schwangau to tylko ten hotel!!

Monika
19-4-2013
  • Eten10

Hotel przyciągnął nas wielkością i restauracją na miejscu.

Nie dość, że Pani dała nam najlepszy możliwy pokój z którego było widać idealnie zamek Neuschwanstein, to jeszcze była niesamowicie miła i bardzo dobrze mówiła po angielsku. W okolicy nie było żadnych innych restauracji, więc postanowiliśmy zjeść obiad w hotelu. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Mimo, iż ceny jak na polskie zarobki są dość wysokie, to jedzenie jest przepyszne. Wszystkie dania gotuje siostra Pani z recepcji na miejscu, co dodaje im jakości. Osobiście polecam kluski domowej roboty z mięsem w sosie grzybowym i krem z brokułów.

Okolica jest przepiękna, więc na pewno jeszcze kiedyś tam wrócimy i na pewno wybierzemy ten hotel, spośród wielu, które są tam dostępne. Ponadto spacerkiem można się przejść do zamków, jest bardzo blisko.

Pani wypożycza również karty, dzięki którym można jeździć za darmo tamtejszymi autobusami oraz dostać zniżki na zwiedzanie hoteli.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Waldmann in Schwangau, maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Waldmann zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Waldmann scoort een 10 uit 10 op basis van 1 reviews.