Géén boekingskosten

Hotel BelleVue Dominican Bay

Dominicaanse RepubliekDominicaanse RepubliekBoca Chica
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel BelleVue Dominican Bay voor je op een rij gezet:

7.3GoedScore uit 51 reviews

• Sportfaciliteiten
Meer hotel info

51 Reviews over BelleVue Dominican Bay

• 6Sylvia19-10-2015

Mooi hotel, eten ontzettend slecht

Het hotel is mooi, personeel erg vriendelijk. Kijk uit met wat je eet, wij zijn een paar keer ziek geworden van het eten. Veel vlees en vis is nog rauw van binnen. Eten is niet lekker. Weinig variatie, veel rijstgerechten. Onze kamer was netjes schoon en werd elke dag schoongemaakt. All in clusive drankjes waren lekker, veel cocktails alcohol en alcoholvrij. Strand is nabijgelegen en erg mooi. Van de restaurants van het hotel moet je niks verwachten, je kan beter naar het buffet gaan, als iets dan niet lekker is kan je het makkelijk laten staan. Entertainment is ontzettend saai. Alleen de dansavond is leuk. Ligging van het hotel is goed, in het dorpje is niet veel te zien maar vaak niet ver rijden met excursies etc. De avonden waren erg saai, behalve het entertainment is er niet veel te doen, van de discotheek moet je niet veel verwachten. voor dit geld mag je niet teveel verwachten. Jammer dat het eten ontzettend tegenviel.

• 5Eten
    • 8Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
  • 8soni21-06-2014

swietne miejsce

polecam to miejsce,jedzenie smaczne świeże ale bez szału świetne wieczory z grupą 7 anim. pięknie tańczą i zabawiają rewel.strasznie drogi wi fi można mieć w pokoju ale horrendalne .my znaleźliśmy darmowe wi fi przy hotelowym zejściu na plaży .Boca chica to miasteczko nie typowy kurort jak punta cana.można poobserwować dominikan w ich codziennym życiu .nie jest to miasto szczególnie zadbane ale sympatyczne i bardzo bezpieczne.plaza trochę zaśmiecona i bardzo zaludniona szczególnie w łyk-endy ludźmi przyjeżdżającymi z santo domingo.wycieczki kupowaliśmy w mieście na rynku tanio i bardzo dobrze u faceta jedną kupiliśmy u Niemki ale już drożej .polecam catalinę, saonę, samanę i koniecznie safari (plantacja czciny cacao wodospad)w samym miasteczku nie ma ładnej sielskiej plazy jesli ktos takiej szuka to trzeba wybrać hotel z dala od miasteczek wtedy plaza tylko dla gości hotelowych .było super ale plaza mnie zawiodła .teren hoteu czyściutki i zadbany płaciliśmy za 2 tyg all na zł 4800

• 9Eten
    • 9Zwembad
  • 8Miches25-05-2012

Een ideale strand vakantie

Het hotel is een aanrader als je even helemaal niks wilt doen

• 8Kindvriendelijk
  • 10jolanda19-06-2011

toppertje love it

super hotel ben er vijf keer geweest.in orkaan george gezeten.best beangstigend.personeel werkt gewoon door terwijl ze hun huis als een kaartenhuis zagen instorten.de service gaat gewoon door.ik heb m,n hart verloren.jammer dat er niet meer op santa dominco gevlogen wordt( 30 minuten naar hotel)anders was ik zeker nog eens terug gegaan.ben op het hele eiland geweest maar dit is mijn toppertje

• 9Eten
  • 5Malgorzata07-12-2010

dst+

po przebyciu dość długiej drogi z lotniska do hotelu (polecam lot z punta cana do santo domingo) otrzymałam pokój, który może nie był najlepszy, ale niczego innego nie spodziewałam się w tym standardzie, ale jak się okazało w trakcie i tak był dobry. Generalnie hotel ok jeśli ktoś będzie zdziwiony, że w pokoju można spotkać gekona to nie powinien wybierać tego miejsca. Obsługa bardzo miła, jedzenie dość dobre, ale tu moja ocena może być nie brana pod uwagę gdyż nie jadam owoców morza. Rozrywki w hotelu hmm będąc w boca chica polecam wyprawę w miasto uważam, że dość bezpiecznie, a można zobaczyć prawdziwy ale niestety zepsuty świat, ale o tym może nie będę się rozpisywać. Jeden wielki zarzut do tego miejsca to fakt, iż plaża jest śliczna ale jak wybierzecie się na saona island co też bardzo polecam natomiast plaża przy hotelu nie jest urokliwa w bliskim sąsiedztwie duży port i spokój zabierają ogromne statki, więc marzenie o raju na ziemi prysło.

• 6Eten
  • 9agnieszka18-11-2010

romantycznie

hotel super, pierwszej nocy dostalismy beznadziejne stare pokoje , gdzie smierdzialo i był grzyb, ale zarz rankiem przeniesiono nas do nowo wybudowanego skrzydła , gdzie pokoje były super... nowe jakkuzzi, loddoweczka, ekspres do kawy, zelazko, ogromny prysznic w przepieknej lazience,plazma... super pachnaco i czysto... to byla nasza podroz poslubna. bardzo mi sie podobało i bylam pod wrazeniem. Jedynym mankamentem było za pyszne jedzenie i przez te 14 dni , nabylismy sie zbednych kilogramów ktore trzeba było pozniej zrzucic.:) polecam mamajuane do picia .... :)

• 10JJ.28-08-2010

Goed Hotel/ resort.

Eten en drinken is goed!! Bediening goed en vriendelijk. Bijboeken is goed mogelijk en betaal in dollars. Omgeving van de appartementen is lekker rustig s'avond, disco op het strand maar je hebt er geen geluidoverlast van. Alles is op het resort je hoeft er dus niet af maar is natuurlijk wel mogelijk. Voor kinderen is er ook genoeg te doen. Ik kom er wel weer. Mag van mij wel een ster erbij hebben.

• 10Kindvriendelijk
  • 8Antoinette08-06-2010

mooi en goed hotel

Het is al bijna 2 jaar geleden dat we hier zijn geweest, het was een heel mooi hotel, fijn strand! Wat mij alleen tegenviel is overal de bewaking, maar dat schijnt normaal te zijn in deze landen.

• 7Eten
  • 1robert fabrice14-02-2010

site nul

pas bien situé, plage non privative nourriture peu diversifiée piscine assez petite, pas conforme à la photo, salle de bains sale ceux qui optent pour du 4 ou 5 etoiles habituellement la déception est au rendez vous sur cet hotel!!!!!

• 1Eten
  • 7mas18-08-2009

leuke vakantie, ook met kinderen!!

Wij zijn net terug van dit hotel, en we hebben een goede vakantie gehad. De reis van het vliegveld naar het hotel is zeer vermoeiend, duurt ong. 3 uur. Dat valt een beetje tegen als je al 9 uur gevlogen hebt. Hotel: Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De kamers worden netjes bijgehouden, het is geen 5 sterren kamer, maar wij hebben er goed kunnen slapen. 's avonds is er ook een animatie team die een show opvoert. ( ook leuk voor de kinderen) Eten en drinken is er volop, en ook goed! Zelfs mijn dochter die moeilijk is met eten, heeft toch voldoende op. Aanrader voor excursies: de Jeep Safari en naar het Bounty eiland Saona (deze kun je boeken in het hotel,tegen een goede prijs), met die laatste ga je met een catamaran naar het eiland en de speedboot terug. Dit was een geweldige excursie, ook met kinderen!

Kortom hebben we een geweldige vakantie gehad.

• 7Eten

Faciliteiten

• AirconditioningBeschikbaar
  • HotelkluisBeschikbaar (1)
  • WisselkantoorBeschikbaar (1)
  • Kleine supermarktBeschikbaar (1)
  • WinkelsBeschikbaar (1)
  • KapperBeschikbaar (1)
  • BarsBeschikbaar (1)
  • NachtclubBeschikbaar (1)
  • TheaterBeschikbaar (1)
  • RestaurantsBeschikbaar (1)
  • Restaurants met niet-rokers gedeelteBeschikbaar (1)
  • VergaderruimteBeschikbaar (1)

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • ZwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • MassageBeschikbaar (1)
  • AerobicsBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • BoogschietenBeschikbaar (1)
  • PaardrijdenBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Beach volleybalBeschikbaar (1)
  • Jeu de boulesBeschikbaar (1)
  • GolfBeschikbaar (1)
  • KinderanimatieBeschikbaar (1)
  • TennisBeschikbaar (1)
  • DartsBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)
  • Bananen bootBeschikbaar (1)
  • DuikenBeschikbaar (1)
  • WindsurfenBeschikbaar (1)