7.8GoedScore uit 9 reviews

Over Asterias Beach Hotel

Dit gezinsvriendelijke hotel in Ayia Napa biedt een fantastische combinatie van een prachtig zwembad en directe toegang tot het strand, ideaal voor strandliefhebbers en gezinnen. Met een rustige ligging en uitstekende faciliteiten, is dit hotel de perfecte keuze voor een ontspannen vakantie aan zee.

Asterias Beach Hotel

De Ligging

Het hotel ligt centraal in Ayia Napa, direct aan zee en biedt een rustige omgeving. De luchthaven Larnaca International Airport (LCA) is ongeveer 51,3 km van het hotel verwijderd, met de auto duurt het ongeveer 45 minuten. Het centrum van Ayia Napa is 4 km van het hotel, op 10 minuten lopen zijn er winkelmogelijkheden en restaurants/bars te vinden. Het aquapark ligt op 1,5 km afstand van het hotel. Er is een directe verbinding met het lokale openbaar vervoer beschikbaar voor gasten.

Het hotel en de faciliteiten

Het hotel beschikt over 199 kamers verdeeld over 4 verdiepingen, bereikbaar via een lift. Gasten kunnen genieten van faciliteiten zoals een 24-uurs receptie, Wi-Fi, zwembaden, een prachtige tuin, speelplaats, restaurants, bars en sportfaciliteiten zoals fietsverhuur, tennis en watersporten. Er is ook een wellnessgedeelte met spa en animatie voor entertainment. Het hotel biedt een scala aan faciliteiten voor een comfortabel verblijf.

Eten en drinken

In het hotel zijn diverse eetgelegenheden beschikbaar, waaronder een ontbijtzaal, koffiehuis en bars. Gasten kunnen genieten van halfpension of all-inclusive verzorging, inclusief ontbijt, lunch en diner. Er zijn dieetopties, kindermenu's en live cooking beschikbaar. De all-inclusive optie omvat geselecteerde alcoholische en alcoholvrije dranken. Gasten kunnen ook genieten van verfrissende drankjes aan de strandbar.

Goed om te weten

Belangrijke praktische informatie: het hotel accepteert creditcards zoals American Express, Visa en MasterCard. Gasten kunnen gebruikmaken van diverse services zoals oppasservice, autoverhuur en medische diensten. Sportieve gasten kunnen genieten van fietsverhuur en diverse indoorsportmogelijkheden. Er zijn rolstoelvriendelijke kamers beschikbaar en het hotel biedt een scala aan wellness- en schoonheidsbehandelingen tegen een toeslag.

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Fietsverhuur
  • Parkeerplaats
  • Kinderopvang
  • Speelplaats
  • TV kamer
  • Airconditioning
  • Hotelkluis
  • Wisselkantoor
  • Garderobe
  • Liften
  • Cafe
  • Krantenkiosk
  • Kleine supermarkt
  • Kapper
  • Bars
  • Spelletjeskamer
  • Restaurants
  • Restaurants met airconditioning
  • Restaurants met niet-rokers gedeelte
  • Restaurants met hoge stoelen
  • Vergaderruimte
  • Internet
  • WiFi
  • Room service
  • Wasservice
  • Medische hulp
  • 24-uurs receptie
Kamerfaciliteiten
  • Badkamer
  • Douche
  • Bad
  • Haardroger
  • Satelliet en/of kabel tv
  • Radio
  • Internet
  • Koelkast
  • Tegels
  • Vloerbedekking
  • Airconditioning centraal geregeld
  • Centrale verwarming
  • Kluis
  • Balkon terras
  • TV
  • Tweepersoonsbed
  • Thee- en/of koffiezetapparaat
Entertainment
  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembaden
  • Kinderzwembad
  • Pool bar
  • Ligstoelen
  • Parasols
  • Aqua-aerobics
  • Jacuzzi
  • Sauna
  • Zonneterras
  • Stoombad
  • Massage
  • Bananen boot
  • Waterskiën
  • Jetskiën
  • Windsurfen
  • Kanovaren
  • Waterfietsen
  • Tafeltennis
  • Sportschool
  • Fietsen en/of mountainbiken
  • Beach volleybal
  • Biljart en/of snooker
  • Jeu de boules
  • Kinderanimatie
  • Tennis
  • Darts
  • Duiken
  • Aerobics
Strand
  • Zandstrand
  • Direct aan het strand

Overige informatie

Het complex
  • Bouwjaar: 1981
  • Renovatiejaar: 2005
  • Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 4
  • Totaal aantal kamers: 199
Betaling
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
Afstand in meters
  • Winkelmogelijkheden: 100m
  • Restaurants: 100m
  • Bars kroegen: 100m
  • Openbaar vervoer: 50m

Contactgegevens

Adresgegevens

30087 PO Box 30087- Famagusta, 5340

Geen resultaten gevonden. Pas je zoekopdracht aan.

Ook leuk voor jou

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.