Goed nieuws! Alle EU-landen hebben nu code groen of geel. Lees hier wat dat betekent voor jouw vakantie.

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

campings Mielno

Reviews over Mielno

• 4Bärbel Görges01-08-2018

Schade um den Flair der Ostsee

Das Hotel dworek morski ist toll, bis auf die fehlende Klimaanlage. Aber der ganze Ort ist ein Jahrmarkt. Keine Erholung. Ich muss es nicht nochmal haben. Schade um die schöne ehemals deutsche Ostseeküste.

• 8Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 9Omgeving
    • 3Sfeer in stad
    • 1Zorg voor natuur

Alleen gereisd in juli 2018

• 9Krzysztof01-08-2018

Najlepesza nadmorska miescowość

Najlepsza polska nadmorska miejscowość - zatrzymałem się no campingu Brawo (ul. Północna 1) - rewelacja. Zdecydowanie polecam!

• 9Sfeer in stad
    • 8Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juli 2018

• 8Jack24-06-2017

Mielno, Juvel an der polnischen Ostseeküste

Interessant gelegener Ort zwischen Meer und See mit gut ausgebauzter Infrastruktur und einige modernen Spas. Idealer Ausgangspunkt für Erkundigungen

• 7Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad
    • 8Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2017

• 1Joanna15-08-2013

Ogólnie kicha

Powszechna bylejakość, wszechobecna chińszczyzna, brak knajpy na spędzenie czasu bez muzyki umta, umta lub disco polo. Polecam smażalnie ryb "pajda chleba"

• 2Uitgaanslevenn
    • 3Cultuur
    • 1Omgeving
    • 1Sfeer in stad

januari 2013

• 10Łukasz01-09-2012

Dym i pożoga

Reweeeelacyjne miasto z dużą ilością monopoli oraz bujnym życiem nocnym na plaży.

• 4Cultuur

• 3Sfeer in stad

Gereisd met partner in januari 2012

• 8agata08-08-2012

świetne miejsce

cudowne miejsce wakacyjne dla turystów

• 9Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur

juli 2012

• 8Tomasz06-08-2012

Genialne miejsce

Można wspaniale wypocząć nie wyjeżdżając za granice.

• 9Uitgaanslevenn
    • 9Omgeving

Gereisd met partner in juli 2012

• 10karolina06-08-2012

Jeśli nad polskie morze...to tylko tam:)

Mielno...miejsce do którego wracam...po raz 8 w tym roku:) Jest to wyjątkowe miejsce...choć głośnie i energiczne, w którym "cieżko odpoczać":) ; ma swój specyficzny klimat. Kto był, wie co mam na myśli, kto nie...musi choć raz jedyny w życiu w tym miejscu być. Nie ma w Polsce chyba takiego miejsca, gdzie ludzie są tak weseli, sympatyczni, otwarci...gdzie zabawa trwa 24 h/ na dobę:) Jedno wiem napewno...kolejne wakacje...9-te tylko tam!!!!!!

• 5Cultuur

Gereisd met vrienden in juli 2012

• 10Natalia02-07-2012

Najlepszy tydzień w moim życiu :))

Zaczęło się to tak, że pojechałam z koleżankami na jednej ze znajomych wieczór panieński. Miał być to tylko weekend. Gdy Przyjechałyśmy od razu nam się spodobało. Tylko gdy zobaczyłyśmy nasz Hotel z basen byłyśmy wniebowzięte ;)). I na deser jeszcze tyle przystojniaków. Żyć nie umierać. czym prędzej się rozpakowałyśmy i pobiegłyśmy na plaże. Nie dosyć, że od jakiś przystojniaków dostaliśmy przepyszne drinki to następnie zagraliśmy w siatkówkę. W Mielnie panuje Miła atmosfera, wszyscy napotkani ludzie są przyjacielscy. A jakie tam jest życie nocne. Jeżeli jesteś młody(a). Nie masz nad czym się zastanawiać, tylko zbieraj manatki i do pociągu w kierunku Mielna! :)) Na pewno te miejsc zapewni Ci wiele atrakcji, choć może mniej atrakcji kulturowych znajduje się tam, ale są inne duże plusy tego miejsca! Jestem pewna, ze w tym roku jeszcze odwiedzę te miejsce! :)

Gereisd met vrienden in juni 2012

10 van de 23 reviews gezien