Géén boekingskosten

Hotel
BulgarijeBulgarijeZonnestrand (Sunny Beach)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Kotva voor je op een rij gezet:

8.4FantastischScore uit 7 reviews

Meer hotel info

7 Reviews over Kotva

• 10Lidia25-09-2018

Fanatastyczne miejsce

piękny obiekt, codziennie sprzatany, pyszne jedzenie duży wybór takze deserów, mocne alkohole i kolorowe drinki.dostaliśmy apartament 2 pokojowy z balkonem. dla dzieci duzo atrakcji, aqua park, basny zjeżdżalnie, animacje. takze animacje dla dorosłych. plaza bardzo blisko. troche zimna woda w basenie we wrzesniu. 2 km do Nesebyru. obok hotelu duzo restauracji itp. obsluga zna podstawowy polskiego:) wróciliśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim!

• 10Eten
    • 8Zwembad
    • 10Hygiëne
  • 6Norbert Sutyła15-07-2018

dobre miejsce na wypoczynek ale 4 gwiazdki to mit

Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi ... dobra lecz monotonna kuchnia , mieliśmy pokój na 3p nad kuchnią i już o 4 rano budziły nas dostawy , bardzo brudna lodówka ,pająk na suficie poplamione prześcieradło i brak jednych drzwi od kabiny prysznicowej a panie sprzątające bardzo liczą na parę groszy i gdy upomnieliśmy się o drzwi to dostaliśmy duży ręcznik na podłogę 😂 ,w pokoju tylko szafa z wieszakami ! , w opcji all in brak nawet wody mineralnej w pokoju , a pan przed stołówką pilnuje czy czegoś nie wynosicie ! Nasz pobyt tutaj wszak nie dla hotelu lecz 4 Gwiazdki to spora przesada !

• 7Eten
    • 8Kindvriendelijk
    • 8Zwembad
    • 6Hygiëne
  • 10joanna31-08-2015

Super miejsce!

Pokoj,wyżywienie,baseny,obsługa - wszystko jak najbardziej wporządku!

• 9Eten
  • 10Izabella27-05-2015

Wysoki standard :)

Byliśmy w tym hotelu w tamtym roku i wróciliśmy super zadowoleni. Hotel bardzo fajnie położony, nie przy samym centrum, ale za to blisko plaży i niedaleko Nesebyru. Do centrum zresztą można łatwo dojechać autobusem - blisko hotelu jest przystanek autobusowy i to jest niewielki koszt tak naprawdę, już nawet nie pamiętam, może 2 leva? Zresztą na piechotę też nie jest bardzo daleko. To takie udogodnienie dla wygodnych ;) W hotelu jest świetny duży basen i dwa mniejsze z różnymi atrakcjami, jakieś zjeżdżalnie, fajne dla dzieci, ale nie tylko. Personel jest bardzo sympatyczny, mówią po angielsku i rosyjsku, więc jeśli ktoś się uczył rosyjskiego w szkole, to na pewno się dogada :) Pokoje ładne, zadbane, wystrój ok, całkiem spore. Ogółem wrażenia bardzo dobre, więc z czystym sercem polecamy :D

• 9Eten
  • 7Fam.Raaijmakers30-08-2014

Geweldig voor kinderen

Hotel heeft een geweldig mini waterpark voor kinderen. Maar ook voor de volwassenen. Er is een apart groot zwembad zonder glijbanen. Hotel kamers is geschikt voor 2 volwassenen en 1 kind. Ontbijt is erg goed, maar wel even zoeken voor een plaatsje. Hebben geen half pension geboekt, alleen met ontbijt. Schoonmaak in de kamer is redelijk. Prijs en kwaliteitverhouding is goed. Veel Russen en Polen, maar geen zuippartijen zoals bij sommige all inns. Vriendelijk personeel. Engels sprekende balie medewerkers, niet of slecht sprekende bediening.

• 8Eten
  • 8kashmirKa09-02-2013

Udane wakacje w Kotvie!

Hotel Kotva polecam glownie mlodycm ludziom, ktorzy nie maja wygorowanych wymagan. Plusy: czyste pokoje, basen i mini aqupark, odleglosc do plazy, ludzie. Minus tylko jeden: malo urozmaicone jedzenie. Jednak nie ma co narzekac, to tylko wakacje gora na 2 tygodnie, wiec nie rozumiem tych, co marudza. Jesli pragniesz poleniuchowac na plazy, opalic cialko i zabawic sie, to jak najbardziej polecam ten hotel. Wszystko to zagwarantowane za niewielka cene :)

• 6Eten
  • 8Ali28-11-2011

Hotel Kotva w Słonecznym Brzegu

W tegoroczne wakacja wybrałam się ze znajomymi do hotelu kotva i jestem bardzo zadowolona. Pokoje ok, bez rewelacja, ale co dla studenta więcej potrzeba ;) super basen i można w nim balować caaały dzień. Oczywiście jak się ktoś znudzi to jest super plaża, kawałek trzeba przejsc ale rownie warto. Jedzenie w hotelu dobre, polozenie do centrum super. Fajne miejsce dla chcacych poimprezować tanio i w dobrych warunkach.

• 7Eten
  • 815-07-2007

wir-waren.sehr beindruckt von dem hotel .sehr sauber und familienfreundlich.das frühstück war gut aber man sollte keine halbpension nehmen.es ist schön gelegen,1a strand und1a, service.nur einen nachteil hat das hotel .die musiker sind im innenhof am pool. es schallt bis 23 uhr in jede richtung.man kann sich ausserhalb des hotels sehr gut in guten restaurants versorgen.das hotel ist nahe der hafenstadt nessebar und ganz schnell mit der bimmelbahn zu erreichen.bulgarien--immer-wieder--

• 4Eten

• MinibarBeschikbaar
  • TVBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • SaunaBeschikbaar (1)
  • MassageBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)

Strand