3,8 miljoen reviews

Hotel info

3 Reviews over Kasandra Holiday Village

• 10Bożena14-02-2014

Warto odetchnać nad Morzem Czarnym

Apartamenty dobrze urządzone, kuchnia wyposażona, taras dostępny z salonu i sypialni, basen super nasłoneczniony do wieczora, brodzik dla dzieci, w apartamentowcu są windy, na zapleczu budynku miejsce do grillowania, w pobliżu sklepik spożywczy, dodatkowo ,,zieleniak,, doskonale miejsce na wypoczynek z dala od drogi głównej, zaleta krótki transfer z lotniska, baza wypadowa do wycieczek po okolicy, plaża trochę daleko 600-700m, ale za to szeroka, piaszczysta, warto zabrać ze sobą parasol i karimaty, lub kupić na miejscu , parasole i lezaki ok. 9leva za szt. Warto pojechać do Nessebaru, polecam, miło spędziłam tu tydzień z trójką dzieci.

• 9eake22-05-2012

Bardzo fajne miejsce

Apartamenty bardzo fajne, nowoczesne i czyste. Mieliśmy pokój (sypialnie) i pokój dzienny z aneksem kuchennym, TV i klimatyzacją. Z obu pomieszczeń wyjście na taras na którym jest suszarka, stolik i krzesełka. Bardzo fajny pomysł z tym tarasem. Obsługa sprzątająca bardzo miła, szybka i dokładna. Nic mi nigdy nie zginęło. Obsługa z recepcji niezbyt pomocna i wyrozumiała :/ Unikająca pomocy i mało energiczna. W sporach np. na basenie bułgarka&polka, bułgarka ma rację :/ Ale po za tym wszystko super :) Basen czysty, słoneczny tylko bardzo mało leżaków, trzeba z rana zajmować miejsce. Dużo polaków :) Plaża- leżaki płatne, woda czysta, brzeg płytki na odległość ok 60m, dużo muszelek, woda cieplutka. Niestety mało kubłów na śmieci. Okolice plaży to pełno straganów i stoisk z jedzeniem, ciuchami, biżuterią, torebkami, paskami, perfumami i ciekawymi pamiątkami. Wszędzie pełno sklepów głównie z alkoholami, papierosami i smakołykami. Są też supermarkety, Mc donald itd.. Super miejsce :)) Polecam

• 7Paula18-09-2009

kasandra

Hotel bardzo przyjemny, położony w spokojnej części Słonecznego Brzegu, blisko kilka niedrogich, smacznych knajpek z jedzeniem. do plaży około 600-700m spacerkiem około 5-10min. niestety plaża do czystych nie należy i trzeba sie z tym liczyć. pokoje - tzn mieszkanka bardzo fajne (sypilania, łazienka, salon z aneksem kuchennym) sprzątane codziennie, pościel zmieniana w razie potrzeby - 2x w tyg. przy hotelu basen - czysty i przestronny, posiada równiez brodzik dla dzieci. bar przy basenie - nieduży, serwuje gorące posiłki jak i przekąski, alkohole (oczywiściejak w całym SB tak i tu jest happy hour - 2 drinki w cenie jednego) zastrzeżenia jedynie do obsługi hotelu - recepcji - juz pierwszego dnia chcieli nas "wyrolować" wsadzając 4 osoby do jednego apartamentu zastawiając aneks kuchenny dostawką mimo że w umowie wykupione byly 2 apartmamenty. każa sobie słono płacić za każda zniszczoną rzecz jak i zabrudzoną, mimo że nie przeszkadza im to "puszczaniu" jej dalej w obieg.

Hotel Kasandra Holiday Village info

• Adresgegevens