Géén boekingskosten

Meer hotel info

4 Reviews over Helvecia

• 6Grzesiek22-07-2013

Taki sobie hotel

Generalnie na minus: -brudno w szafach -jakaś taka obsługa do niczego, niby mili,ale obgadywali -jakiś dziwny zakaz jedzenia i picia alkoholu w pokojach -nie można używać elektrycznych czajników ,żeby zrobić sobie samemu kawy -w łazience ciągle gdzieś coś ciekło -monotonne jedzenie (brak herbaty, owoców,ciepłego mleka ) na śniadanie -zakaz wynoszenie czegokolwiek z jadalni (dosłownie z ręki zostało wyrwane ciastko) -jak ktoś coś zrobi w łazience, to cały pion słyszy jak leci w rurach na plusy: -10 minut do plaży -cicha okolica -hotelowa restauracja na miejscu (bez "fistaszków" ale zawsze można się posilić) -słońce na basenie praktycznie przez cały dzień

• 10Aneta18-07-2012

Super hotel !

Hotel Helwecia Hotel naprawde ajny (jest tak samo jak na zdjęciach) pokoje ladne jedzenie troche monotonne, ale głodny nikt nie był. Obsługa troche leniwa, ale mila i usmiechnieta. Basen troche mały, ale nie jest to duzy hotel , więc tłoku nigdy nie było. Do centrum bardzo blisk, na plaże może 5 minut spacerkiem .Warto iść troche dalej, bo nie ma tkiego tłoku. Nie wiem dlaczego wszyscy oceniją tak slabo ten hotel? jest naprawdę fajny. jedyny minus, to kolonie , które były troche denerwujace, ale poza tym ok. Z rezydentami u nas tez nie było problemów. dodam, że jesteśmy osobami troche wybrednymi i nie zawsze podoba nam sie pierwszy lepszy hotel

• 1Zosia28-08-2011

Nigdy więcej

Zmarnowane wakacje. Byłam tam od 12.08.2011r. Gburowaty personel, fatalne jedzenie. Napoje gorące podawane w zwykłych dzbankach, tak jak sok. Jeszcze nie wymyślono tam termosów z wrzątkiem i herbaty w torebkach. Bieda z nędzą. Hotel nadal w trakcie budowy. Otoczenie - jedno wielkie blokowisko. Były dodatkowe atrakcje. Wyrzucono nas ( 32 osoby) po 5- ciu dniach. Biuro podroży nie zapłaciło za nasz pobyt. Od 8.00 do 12.00 rezydent załatwiał przeniesienie nas do innego hotelu. Wszyscy głodni, bo śniadania oczywiście już nie pozwolono nam zjeść, wydzwaniali do wszystkich możliwych instytucji z prośbami o reakcję na ten koszmar. W końcu podstawiono autokar i chciano nas przewieżć do innego hotelu. Wtedy kierownictwo Helvecji nie zgodziło się na wydanie naszych paszportów i bagaży. Zablokowano wszystkie piętra. A potem wezwano policję, cóz, kiedy rezydent nie znał bułgarskiego a policja nie znała angielskiego i nie potrafili się porozumieć. Po godz. 14 zostaliśmy przekwaterowani.

• 1Joop15-08-2011

Zeer slecht 3 sterren hotel

Het hotel is nog niet afgebouwd. De straat voor het hotel is niet klaar je moet hier over keien lopen. Het noodtrappenhuis is niet gereed, vanaf de 1e verdieping, 4 m hoog, naar beneden springen. De railing en de afwerking is niet gemonteerd. 1 lift is in gebruik, de andere lift moet nog worden afgemaakt. Er zijn geen kluisjes aanwezig in het hotel. Railing van het balkon met tape aan elkaar gemonteerd. Het schoonmaken in het hotel is zeer slecht. Om de 4 dagen iemand gezien, die alleen de handdoeken wisselden, het toilet doortrok en de lakens verschoonde. In het “eetzaaltje” heb je zeer weinig keuze. Het 3 dagen oude Bulgaarse brood was niet te eten, het kon ook niet geroosterd worden. Strand ligt op circa 1000 meter, 10 min. lopen vanaf hotel. Het centrum ligt op 2500 m, 30 min. lopen vanaf het hotel. De bezoekers bestaan voor 99% uit Oost-Europeanen. Advies: boek een appartement dan ben je beter en voordeliger uit.

Hotel Helvecia info

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden