Tijdelijk €25 aanbetaling

• Zwembad
  • Sportfaciliteiten
Meer hotel info

Bekijk de beschikbaarheid

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

25 Reviews over Azurro

• 2harleman17-08-2018

jammer van onze vakantie

1 groot drama via touroperator duitsland geboekt eten slecht, bedden onder het bloed,veel vocht in de kamer ,reisleider die niet tebereiken is via touroperator duitsland ,lakens smerig 2 x een andere kamer, hotelpersoneel stug niet aardig badmeester??? snapt het echt niet steeds boos op kinderen echt red mijn vakantie de eerste 4 dagen daarna touroperator nederland via reisleider sanne die hielp ons wel andere kamers gekregen ook niet schoon maar we konden wel eindelijk vakantie vieren

• 6Zwembad
    • 1Hygiëne
  • 10Bernadetta11-08-2018

Super miejsce

Hotel Azurro to miejsce godne polecenia.obsługa miła,jedzenie dobre(dużo dań do wyboru plus owoce),panie sprzątające dbają o czystość,basen super i z hotelu blisko wszędzie.byłam z mężem i córką 7 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy każdemu spędzenie tam właśnie wakacji.

• 10Hygiëne
  • 3Zofia17-06-2018

Okropny hotel

Morze jest fantastyczne. Hotel Azurro nie polecam: brudno, ludzie nie mili, jedzenie okropne. Włosy w jedzeniu.

• 6Hygiëne
  • 9andrzej02-09-2017

miejsce zasługuje na swoje gwiazdki

krótko ,siedzę w lobby tego hotelu i tam myślę jakie wymagania musi spełnić hotel żeby ich usatysfakcjonować , zakwaterowanie , pokój na parterze 105 bardzo fajny 3 łóżka + dostawka , nas 3 . jedzenie , nawet bym się nie spodziewał że tyle tego i dobre , w restauracji czysto i na bieżąco jest uzupełniane nawet 30 min przed końcem posiłku jest uzupełniane ,brudne naczynia na bieżąco odbierane owszem facet dzieli mięsem , ale znając nas polaków ( i rosjan , jak by tego nie robił to większość mięsa zostawała by na talerzach lub walała po stolach a tak gościu mowi , zjesz to wróc , dołożę . dużo jarzyn i owoców ( winogrona śliwki gruszki jabłka brzoskwinie ) naprawdę jest w czym wybierać . woda w kranie zawsze ciepła , obsługa miła , chociaż nie do przesady w pokojach czysto , co do mydełek to owszem nie ma go za dużo ale zawsze można przejść po piętrach i namierzyć wóz sanitarny tam jest tego pełno ( parkują u nas pod drzwiami ) fakt że może capić kanalizacją bo nie ma syfonów ( u nas nie mamy smrodu )

• 9Eten
    • 9Zwembad
    • 10Hygiëne
  • 3joanna19-08-2014

Dla rodzin nie polecam

Nie polecam tego hotelu, pokoje nieciekawe o łazienkach nawet nie wspomnę bo nie spełniają żadnych europejskich standardów (bez kabiny - podłoga i kotara), czystość też pozostawiała wiele do życzenia, jedzenie może i ciepłe ale taka typowa masówka bez smaku albo często niesmaczna, czystości jadalni w trakcie posiłków nawet nie warto komentować.Jedyne zalety tego hotelu to klimatyzacja bez dodatkowej opłaty, bliskość do morza oraz basen do dyspozycji. Dla rodzin z dziećmi stanowczo odradzam, mówię to z własnego doświadczenia.

• 2Eten
    • 4Zwembad
  • 10kindzia03-03-2014

warty poleceniu

Fajny hotelik, blisko plaży i centrum, dobra cena, bardzo dobre jedzenie, polecam

• 10ewa02-01-2014

godne polecenia

Jak na hotel 3* to jest super; pokoje schludne, basen czyściutki, ale najlepsze to było jedzenie: dla każdego oś dobrego, zawsze było z czego wybrać, bo były zawsze dania mięsne jak i wegetariańskie, na dodatek owoców i warzyw pełna gama. pokoje sprzątane codziennie, a ręczniki były wymieniane 3 razy na turnus 9 dniowy. Przy wykupie oferty all inklusive nie trzeba wydać na jedzenie i napoje NIC

• 10Kasia14-08-2013

Polecam

Witam, Czytając opinie na temat hotelu Azurro mam wrażenie, że byliśmy w zupełnie innych hotelach. Przede wszystkim hotel jest bardzo czysty i przyjemny. Panie pokojowe codziennie sprzątają pokoje. Basen jak wcześniej pisano także jest utrzymany w czystości. Poza tym obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre. Oczywiste jest, że Polacy mają inne smaki niż Bułgarzy, mimo to uważam, że było w czym wybierać. Obsługa cały czas coś donosiła i na bieżąco sprzątała po gościach. Mieliśmy kilka przygód w drodze do Bułgarii i w drodze powrotnej, ale niestety sa to sytuacje wyjątkowe. Wychodząc z hotelu mamy blisko zarówno do centrum jak i na plażę. otoczenie hotelu to bary i restauracje więc komuś może przeszkadzać, że jest głośno, jednak myślę, że wszystko można przeżyć. Osobiście polecam.

• 8Mariusz31-07-2013

Swietne Miejsce

Bardzo mile spedzone wakacje Polecam dla niewymagajacych

• 3Mateusz 11-09-2012

Nigdy WIECEJ

Nie polecam Hotelu Azurroo , nie mila obsluga a hotel bardzo uboki ,

Opcja All inclusive ograniczona do maximum

Hotel Azurro info

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)