Géén boekingskosten

/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

6.2VoldoendeScore uit 15 reviews

3,8 miljoen onafhankelijke reviews
Boek direct bij Zoover
Onze klantenservice staat voor je klaar
Zekerheid van ANVR en SGR

Bekijk de beschikbaarheid

15 Reviews over Aqua Azur

• 4Mateusz20-07-2018

Nigdy więcej z wyżywieniem

Jeżeli chodzi o sam nocleg, to jest w porządku, chociaż porównując ceny na miejscu można byłoby mięć lepszy Hotel (przy samej plaży)

Sprzątanie pokoju bardzo nie regularnie. Sam pokój w porządku wszystko co potrzebne do umycia się i wyspania posiadał. Widoki z balkonu albo na parking albo na ulice 4 pasmową, jak się poszczęści to na basen i morze.

Jedzenie najgorsze jakie mogło być. Wybierając ten hotel nie zagłębiaj się w Bułgarską kuchnie, niczego nie oczekuj (na pewno nie arbuza w sezonie) Najsmaczniejsza potrawą były pomidory, można było je bez obaw zjeść. Mięsa tłuste, czasami nie dopieczone, bez smaku. Napoje na stołówce do śniadania (bo inne napoje od 11) mega słodkie i bez smaku. Z owoców jabłka i ćwiartki pomarańczy. Najgorsze były śniadania z obrzydliwymi parówkami które były tak nastrzyknięte, że aż były ślady po strzykawce, nie chciałbym czytać składu. Wędlina typu mortadela, najgorsze jest to, że nie wyglądała, o smaku nie wspomnę.

Najbardziej nie rozumiem osób, które zachwycały się tym jedzeniem. Pytanie czy szczerze? Jeżeli tak to współczuje im. Czym muszą się żywić w domu.

Lepiej stołować sie po za hotelem - my tak robiliśmy

Dobre położenie od przystanków.

• 7Zwembad
    • 6Hygiëne
  • 9Michalina18-10-2017

Chętnie wrócimy

Hotel jest dość duży, z zewnątrz robi dobre wrażenie. Ogromnym plusem jest położenie z dala od wrzasków wielkiego kurortu. Pokoje regularnie sprzątane, duży wybór jedzenia, spory basen. Do plaży odległość krótkiego spaceru. Polecam!

• 9Eten
    • 8Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
    • 9Hygiëne
  • 2d. van schooten09-08-2017

Slechtste hotel ooit!!

Van de 10 jaar dat ik op vakanties ga na all inclusive hotels heb ik nog nooit zoiets als dit meegemaakt. Aantal voorbeelden; Slechte service (zuchtende bar medewerkers als je drinken besteld) Wachtrij voor een glaasje drinken is gemiddeld 25 minuten. Bijna niemand spreekt Engels van het hotel personeel. Kamer niet schoon Bloedvlekken (of iets wat daar op lijkt) in de handdoeken. Eten is walgelijk. We hebben elke dag buiten de deur gegeten. De spullen uit de minibar niet er uit halen!! Alles wordt in rekening gebracht, terwijl je het niet eens open maakt. Wij waren de enigste Nederlandse gasten. De rest waren alleen maar gasten uit het Oostblok.

Graag wou ik nog even vermelden; ik heb nog nooit eerder een review geschreven op zoover, maar ik kan het niet laten om reizigers te behoeden voor het slechtste hotel van de planeet..

GA HIER NIET HEEN!!!

• 1Kindvriendelijk
    • 4Zwembad
    • 2Hygiëne
  • 2Nati03-09-2016

nigdy wieciej!!!

hotel sprawia wrazenie ekskluzywnego... niestety tylko sprawia. Brudne pokoje w ogole nie sprzatane, Reczniki ktore rzucalismy na ziemie byly ponowinie wieszane. Jedzenie tluste, obrzydliwe. Brak przekasek dka dzieci. Drinki najtansze a i obsluga miala problem obsluzyc gosic patrzyli jk na intruzow. W dniu wyjazdu o 12 zabrali nam opaski a wyjazd mielismy o 20,10. O 23 patrzyli na nas krzywo zeby wzyscy byli juz w pokojach bo to hotel dla emerytow. Animacje beznadzieja totalna.... ogolnie masakra... Basen brudny az trach hodzic na boso po plytkach dzieki ktorym moje dziecko rozcielo sobie noge... Nie mowia w jezykach obcych tylko po bulgarsku jedynie szacunek dla jednego barmana ktory wygladal zawsze schludnie i zachowanie profesjonalnie... Szklanki brudne i talerze do obiadu nie pozmywane dokladnie... nie polecam!!!

• 3Kindvriendelijk
    • 1Zwembad
  • 2Dorota25-07-2016

Nigdy więcej

Bardzo kiepskie jedzenie - śniadania - takie same przez tydzień pobytu - m. in. najtańsze parówki oraz mortadela; na obiad - kuchnia bałkańska - obrzydliwe tłuste, kiepskiej jakości mięcho, a to, co bezmięsne - tłuste, cały czas frytki lub rozgotowana kasza. Ohyda. Pokój, który dostaliśmy - przestronny, ale w łazience - popsuty zlew. W całym hotelu - WiFi - działające bardzo słabo. Basen - bardzo ładny. Brakowało jednak większych zjeżdżalni. Mocną stroną - animacje dla dzieci - codziennie. Najsłabsza strona - obsługa. W restauracji można było nabawić się rozstroju żołądkowego - kelnerzy cały czas kursowali wokół jedzących łypiąc okiem czy zwalnia się talerz. Wystarczyła chwila nieuwagi i już talerz z resztką jedzenia był zabierany przez kelnera. Do tego obsługa ze szczotką do podłogi oraz szufelką, potrafiła w trakcie posiłku zmiatać ze stołu okruchy. Największy minus hotel dostaje ode mnie za aferę z ręcznikiem podczas wymeldowywania. Okazało się, że brakuje jednego ręcznika z tych nam przydzielonych do pokoju. Zostaliśmy oskarżeni o jego kradzież i obciążeni kosztami. Ostatecznie moje oburzenie i rozmowa z kierowniczką hotelu spowodowała "umorzenie" kosztów, ale niesmak pozostał. Na koniec - duży żal mamy do organizatora wycieczki. Nie zostaliśmy poinformowani o tym, że zameldowanie odbędzie się o 14 i ani minuty wcześniej. Samolot mieliśmy w nocy, na miejscu byliśmy około 7 rano. Musieliśmy czekać 7 godzin, po całonocnej podróży (z małymi dziećmi) w holu hotelu. Obsługa hotelowa i tym razem nie stanęła na wysokości zadania i nawet o 13.50 nie chciała meldować. Rezydent pojawił się następnego dnia, jak gdyby nigdy nic, nie wniósł niczego do naszego pobytu. Ogólnie - uważam, że hotel powinien zainwestować w lepszych kucharzy oraz nauczyć się uprzejmości - bo to dzięki turystom może egzystować. Odradzam więc wszystkim pobyt w tym hoteli, a i ta miejscowość oferuje mało atrakcji - płatną w większości plażę i wysokie ceny.

• 5Kindvriendelijk
    • 7Zwembad
  • 8M&E30-08-2013

Bardzo dobry :)

Jeśli nie oczekujesz jakichś kosmicznych atrakcji. Raz za czas jakieś wiejskie disko w hotelu (ona tańczy dla mnie), które kończy się przed 23:00 i całość zamiera. W okolicy największą atrakcją jest pole do minigolfa (całkiem niezłe; wjazd 7lev/osoba). Plaża brudna (kiepy i papiery), 300m od hotelu (zejście obskurną uliczką, przez zaplecze innego hotelu), ale to standard. Za to morze świetne, czyste, ciepłe - bajka. Obsługa praktycznie nie mówi po angielsku, ale można się dogadać "po słowiańsku". Jedzenie dobre. Hotel bardzo czysty, drinki dają radę, za to lokale piwo ssie. Świetny basen. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

• 8Eten
  • 8Szymon04-09-2012

Bardzo fajny hotel

Ogólnie wyjazd oceniam na plus, otoczenie hotelu czyste i zadbane, codziennie było widać właściciela hotelu, który dbał o zieleń w ogrodzie, basen czysty, widoki z balkonu w zależności gdzie się miało pokój różne. Personel był pomocny, jedzenie bardzo smaczne i zawsze można było znaleźć coś dla siebie, pokoje bardzo ładne sprzątane codziennie. Jak za tą cenę myślę, że hotel godny polecenia ale raczej dla rodzin z dziećmi bo nie oszukujmy się ludzie młodzi, którzy oprócz wypoczynku szukają też innych atrakcji typu dyskoteki itd w tej miejscowości tego nie znajdą. Ja byłem na wczasach razem z dziewczyną i znajomymi i tak szczerze mówiąc około 23 życie w miejscowości totalnie zamiera. Podsumowując hotel naprawdę super, co prawda to były moje pierwsze takie wczasy więc nie mam porównania ale życzyłbym sobie żeby każdy hotel do którego pojadę był właśnie taki:)

• 8Eten
    • 6Kindvriendelijk
  • 8popescu sorin09-08-2012

locatie convenabila ,dar.....

toate bune si frumoase pana la curatenia din camera....care nu se prea facea: am stat 8 zile si nu s-a dat cu aspiratorul in nici o zi, la baie wc-ul nu s-a spalat niciodata...noi fiind 2 adulti si un copil...va imaginati cum putea la sfarsit wc-il in baia lor sublima.... la capitolul mancare:- se refolosea tot ce ramanea de la micul dejun, sub formA DE SALATE servite poMpos la pranz sau cina , cu sau fara maioneza de rigoare, avand usor gust de inacrit....deci atentie mare la ce mancati LA EI FRATILOR!!!!!!cascavalul cel mai inferior posibil si jambonul cel mai execrabil...1 zi chiflele au fost mucegaite IN REST....OK...succes si sa va intoarceti sanatosi.. am mai avut parte de o seara bulgareasca de la care am plecat flamanzi rau.... am uitat sa spun ca am avut alll incllusiv.......preplatit din aprilie...

• 5Eten
    • 9Kindvriendelijk
  • 10Iwonka02-11-2011

Polecam na rodzinne wakacje

Hotel polecam rodzinom z dziećmi i nie tylko. Świetni animatorzy umilający czas zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo sympatyczna obsługa, jedzenie smaczne, różnorodne - nie tylko frytki non stop. Rewelacyjne położenie, zresztą właśnie to przykuło moją uwagę kiedy przeglądałam katalog. Cieplutka, skwiercząca biała plaża. Osobiście jak dla mnie było zbyt tłoczno, przy basenie dlatego wolałam spedzac czas wlasnie na plazy. Pokoje z pięknym widokiem na morze. Polecam.

• 10Eten
    • 10Kindvriendelijk
  • 10Magdalena02-07-2009

super wakacje

Miło rozczarowaliśmy się mimo tak wielu nieciekawych opinii. Jeśli ktoś jedzie odpocząć i dobrze zjeść to polecam. Hotel luksusowy, miła obsługa, smaczne jedzenie, basem przy hotelu i brodzik dla dzieci. Jedyny mały minus to to że do plaży trzeba zejść po schodach jakieś 70 m, ale dla chcącego nic trudnego.

• 10Eten

• HotelkluisBeschikbaar (1)
  • WisselkantoorBeschikbaar (1)
  • LiftenBeschikbaar (1)
  • KrantenkioskBeschikbaar (1)
  • Kleine supermarktBeschikbaar (1)
  • BarsBeschikbaar (1)

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • BinnenzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • JacuzziBeschikbaar (1)
  • SaunaBeschikbaar (1)
  • StoombadBeschikbaar (1)
  • MassageBeschikbaar (1)
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Zonnestudio en/of solariumBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)

Maaltijden