Hotel Smile

Goed

3 reviews over Hotel Smile

Bardzo fajny hotelik :)

Julia, 18-7-2011

Czysty, zadbany hotel. Bardzo ładne pokoje, wysoki standard. Codziennie sprzatane, każdy pokój z balkonem , klimatyzacja i lodowka. W telewizji TVP1. Mieliśmy opcje ze śniadaniami i szczerze mówiąc wydaje mi się , ze oszczędzają. Chleb dosyć suchy, mi osobiscie nie smakowalo masło(być moze jest takie w calej Bulgari i nie jet to tak ze daja produkty niskiej jakosci). W rezultacie jedliśmy same pomidory i arbuza na śniadanie. Blisko do plaży i do centrum. Tak jak wyżej, zejście na plaże beznadziejne no ale nie jest to winą hotelu :) Mysle ze za pare lat zrobią tam porzadek i beda schody. Plaża nie tak szeroka jak w Slonecznym Brzegu jednak wystarczająca dla ilości turystow w Ravdzie. Nie ma ścisku , nie brakuje leżakow. Ja osobiscie nie mam zastrzeżeń co do piasku. Mogliby wymienić 2 recepcjonistki które nie umieją angielskiego.

Hotel Smile może być

Iza, 14-7-2011

Hotel czysty, schludny, miła, ciepła atmosfera. Obsługa bardzo przyjemna. Blisko plaży i centrum - to zaleta. Wada - monotonne, zimne śniadania. Pieczywo - tylko jeden rodzaj (chleb w rodzaju bułki kanapkowej) i zawsze jakby "wczorajszy". Zimne jajka na twardo, ciepłe tylko parówki gotowane i jajecznica.

Klima - w nocy "pluje"wodą i charczy - trzeba wyłączyć i otworzyć drzwi. Lodówka też chodzi dość głośno, więc trzeba wyłączyć, jeżeli ktoś ma "wrażliwy sen". W TV na szczęście Polonia, więc wiadomości z Polski są ;-)

Na plażę dochodzi się powyżej hotelu Delfin, a pod Dream Holiday. Plaża wąska, niewielka, piasek gruby, szary, pełen połamanych muszli -można rozciąć stopy. Pomimo licznych koszy, w piasku dużo petów i resztki jedzenia - turyści sprzątają, ale miejscowi już nie :-( Zejście z drogi na plażę to istna dzicz! W Polsce by nie przeszło.

W restauracjach tanie i pyszne jedzenie - polecam Chuchurę. Rawda to miejsce dla rodzin z małymi dziećmi i starszych osób. Mało atrakcji.

Bardzo dobra opcja

Janusz, 18-8-2010

Hotel położony blisko plaży. Dochodzi się do niej wydeptaną ściężką między jakimiś krzakami ale ogólnie nie jest to problem. Hotel nie ma basenu ale naprzeciwko jest Hotel Delfin z basenem na który można wejść za 5lev za cały dzień. Pokoje czyste zadbane. Sprzątaczki działają bardzo sprawnie nie ma zadnego pukania do drzwi po prostu wychodzisz i zanim się spostrzezesz pokój jest posprzatany. Mieliśmy opcje tylko ze sniadaniem i jest to najlepsza opcja w Bułgarii. Co prawda sniadanie codziennie to samo i aby dostać ciepłą jajecznice parówkę czy jajko trzeba wstać rano o osmej bo o dziewiątej jest zimne bo nie jest podgrzewane. W Hotelu jest restarucja w której mozna wybrać i zamowic posiłek. Znajomi mówili ze jest smacznie. Dla gości hotelowych jest rabat 20% na jedzenie i picie zamówione w barze czy restauracji. Wersji z obiadokolacją nie znam. Minus to fakt ze w ostatni dzien trzeba zdac pokój o 10:00 a odjazd jest o 21:00 i nie ma dostepu do prysznica a tylko do WC. Ogólnie polecam.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Smile in Ravda , maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Smile zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Smile scoort een 7 uit 10 op basis van 3 reviews.