Géén boekingskosten

• 9.5Waardering
  • 9.5Ligging
  • 9Hygiëne

Hotel info

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

2 Reviews over Kamenetz

• 10Robert08-07-2018

Miejsce godne polecenia

Generalnie podobało nam się wszystko. Czasami brakowało wolnych leżaków na basenie. Rezydent pomocny i sympatyczny, mimo, że nie uzbierała się grupa polska to załatwił nam wyjazd z inną grupą na wycieczkę fakultatywną na której bardzo nam zależało.

• 9Hygiëne
  • 9Pamela30-06-2012

Super wakacje !

Hotel Kamenetz w Kiten jest świetny jak za cenę za jaką pojechałam (1250). Dla obsługi wielki plus, w pokojach czysto ale łóżka strasznie miękkie i dostawki dla dzieci są z pianki - są strasznie nie wygodne. Do miasta było blisko w szczególności jak się poznało skróty ;) Na mieście można było wsiąść udział w jakiś konkursach, grach, pojeździć na gokardach i zjeść coś dobrego. Kebab średni 4 leva, woda mineralna 2l - 2 leva, Papierosy LM 4,20 leva. Dla dzieci jest mały brodzik, na plaży plac zabaw i koło hotelu też znajdują się dwa małe place zabaw. Jedzenie bardzo dobre ale monotonne. Często bywało one chłodne bądź zimne ale może oni tak podają gdyż jest tam bardzo gorąco ja bym miała problem w takim upale zjeść zupę gorącą na przykład. Pokoje były codziennie sprzątane. Bar przy plaży był otwarty do 23 i można było pić i pić bez umiaru cole, fante, sprite, sok, wodę mineralną i alkohole. Animatorka bardzo miła, codziennie były atrakcje dla dzieci. Rezydentka była codziennie dostępna.

Hotel Kamenetz info

• Adresgegevens