Géén boekingskosten

Meer hotel info

9 Reviews over Zlaten Rog

• 115-07-2015

Siaubinga

Tragedija,labai prastas viešbutis,nesitikejau,nešvaru labai,tarakonai per sienas matyti...

• 2Eten
  • 1rys68 27-01-2015

Nigdy więcej takich hoteli

Podróżuje sr.4 razy w raku , i nidy wcześniej i nigdy potem nie trafiłem na taki beznadziejny hotel .Do plaży bardzo daleko i to przejście pod jezdnią zasikanym tunelem .Jedzenie beznadziejne. Basen to raczej żart.W łazience popsute sprzety.Z calego pobytu pozytywnie wspominam dobrze działającąklime którąsam sobie wyczyściłem.No i oczywiście bardzo smaczny winogron rosnący na hotelowej ścianie jednak pilnowany przed gośćmi. Pobyt w 2010 .Złote Piaski polecam ale nie w tym hotelu .-nawet za darmo

• 3Eten
  • 8Kasia i Andrzej11-07-2013

Polecam

Właśnie wróciliśmy ze Złotego Rogu i mogę szczerze polecić ten hotel. Spora odległość od morza(około 600-800 metrów, ale to może być zaleta, spalimy kalorie po obfitych, smacznych posiłkach) Super personel, Pani w recepcji, Polka która bardzo dużo nam pomagała, świetna Pani rezydent Celestyna-Pozdrowienia :-) . Ogólnie tak jak w katalogu. W przyszłym roku też skorzystamy z usług biura.

• 8Eten
  • 1Anna09-04-2013

Nigdy więcej!!!!

Tragedia - tyle można powiedzieć najprościej. Hotel skromny, z "niby" basenem, który jest brudny i ma ok. 15m2. Minimalna ilość leżaków. Hotel położony przy głównej drodze,nieogrodzony, do plaży przejscie przez "las", tzn wysypisko śmieci i szambo (dosłownie - prezz mostek na szambie), przejscie nieoświetlone (pokaleczyłam nogi i mało tego - obsługa rozłożyla ręce że to nie ich problem). Wracając do hotelu jest kłópot gdyz trzeba iść pod górę nachyloną pod kątem 60stopni a do hotelu jest z 800m. Nawiększa wadą hotelu jest jedzenie. Jest wydzielane dosłownie jak w obozie np. po jednym ziemniaku!! Jedzenie stare, brak mięsa i ryb (chyba że stare i w mikroskopijnych ilościach), sałatki typu - makaron, ziemniaki, troche sera i ketchup. Po powrocie do Polski znalazłam się na pogotowiu z powodu zatrucia. Pokoje skromne, prysznic uszkodzony i zatkany. Brak papieru toaletowego. BARDZO nieuprzejma obsługa a zwłaszcza kierownik hotelu.

• 2Asia14-11-2012

Nigdy więcej

Wyżywienie i obsługa kuchni i ogólnie personel hotelu na bardzo niskim poziomie. Usterki w pokojach, nawet po zgłoszeniu nie zostały w pełni zlikwidowane. Porozbijane lampy na basenie, co groziło skaleczeniem.

• 8KATARZYNA09-11-2012

Dobry hotel za niskie pieniądze

Hotelik bardzo przytulny, bogate wyżywienie, trochę daleko od morza ale spacerki w wakacje są wskazane :) Fajny basen, położenie w lasku. Pokoje standardowo wyposażone, cudów nie ma ale jest ok. Ogólnie polecam hotel osoba nie wymagających super ekstra luksusów za naprawdę niskie pieniądze.

• 9Eten
  • 2Mirek15-08-2012

masakra!!!! nigdy więcej!!!

hotel beznadzieja,jedzenie okropne ,codziennie to samo,co na śniadanie to w innej wersji na obiad a później znów na kolację,dojście do plaży przez niby "park" to istny koszmar szczególnie przejście przez kładkę ze ściekami.Na każdy dzień posiłków przysługuja 20kg mięsa na 360osób.Omijajcie oferte na ten hotel z daleka,chyba że jesteś kolonistą lub obozowiczem,bo takich tam jest najwięcej i oni na marne warunki ijedzenie nic nie powiedzą bo myślą że tak ma być do czasu rozstroju żołądka który kończy się wizytą w spitalu.Do morza daleko a powrót do hotelu cały czas pod góre ok. 1km.Ten hotel to bardziej survival niż wypoczynek na wczasach

• 5Łukasz11-03-2012

Cała prawda o Golden Horn

Byłem, miesiąc tam pracowałem, więc coś mogę o tym miejscu powiedzieć. Wrażenie ogólnie: było dobrze. Obsługa nie potrafi obcego języka jak tylko bułgarski i rosyjski. Basen... piękny na zdjęcaich, może zgadza się kolor wody. 1/4koła o średnicy 6m, leżaki popękane, no ale dało się znaleźć jakieś też dobre. Hotel jest przy głównej drodze, nieogrodzony więc jeżeli macie dzieci to uważajcie. Poza tym do plaży może jest 700m(czy ile to tam piszą) z tym, że droga która prowadzi do plaży jest nachylona pod kątem 60stopni więc wracając z plaży można zadyszki dostać zwłaszcza przy 30st upale. Niestety główna droga jest nie oświetlona co utrudnia powrót z miasta w godzinach wieczornych. Pokoje są ok, aczkolwiek radzę wybierać pokoje z widokiem na ulicę bo druga strona jest z widokiem na mury, śmieci i wysokie drzewa. atrakcje dla dzieci: jest bilard reszta brak. Wyżywienie: osobiście nie narzekałem i nie chodziłem głodny. Cena do jakośći: przesadzona!

• 4Eten
  • 7žaneta16-02-2011

líbilo se nám

jednoduchý,čistý,nově rekonstruovaný hotel v blízkosti národního parku...na pláž trochu dál...cca 800m...nám nevadilo,aspoň jsme se prošli... u hotelu malý bazének...čistý.. jídlo celkem dobré,nic světaborného,ale dalo se jíst... obsluha super,zaměstnanci velice příjemní... pokoje pěkné,čisté,dostačující velikostně..

• 8Eten

Hotel Zlaten Rog info