Hotel Warszawa

• Onvoldoende: 1 - 5

NIGDY WIĘCEJ

marzena, 9-8-2012
  • Eten1

Hotel porównywalny do najniższej klasy zajazdu(nawet nie wiem gdzie). Jezeli ktos był w hotelu w Sielpi, to ten, nie mający żadnych gwiazdek ma lepszy standard niż "Warszawa "w Bułgarii.Rozwalajace sie łóżka, spadajace zasłony wraz z karniszami, prysznice klejone plastrami, niesamowity brud,na jadalni brudne poplamione obrusy i kelnerki, które zmiatają z nich zmiotkami do podłogi. Jedzenie,którego nie da się jeść-stare sałatki, smierdzące, nieświeże mięso. Sama obsługa, wąchała to co nakładała sobie na talerz.BARDZO NIEMIŁA obsługa szczególnie nie lubiąca Polaków.I w standarcie ,zgodnie twierdzą, że nikt z obslugi nie rozumie po Polsku. Rozumieją w każdym innym języku( niemiecki, angielski, rosyjski, włoski), ale nie w polskim.Turysci z którymi byłam, żywili się na mieście. Wszyscy byli zszokowani poziomem tego hotelu i zastanawialiśmy się, skąd oni wzieli te zdjęcia ofertowe. Koszmar. Naprawdę NIE POLECAM!!!!

polecam

gosia, 10-4-2012
  • Eten6

hotel fajny pogoda nam sprzyjała z dzieckiem czy bez jest tam co robic. Pokoje sprzatane czysto łazienki ładne prysznic duży, wygodne duże łóżko. Okolica spokojna oczywiscie nie w sezonie, dużo fajnych restauracji w okolicy.

Overweeg je om een verblijf te boeken in Hotel Warszawa in Goudstrand (Golden Sands), maar ben je benieuwd hoe het er van binnen uitziet, wat je er kunt doen en wat andere vakantiegangers ervan vonden, dan zit je hier goed. Onder de diverse tabbladen op deze pagina vind je een grote hoeveelheid informatie over Hotel Warszawa zoals informatie over de voorzieningen, de ligging, en natuurlijk hoe de andere bezoekers de accommodatie hebben gewaardeerd.

Hotel Warszawa scoort een 2 uit 10 op basis van 2 reviews.