3,8 miljoen reviews

Hotel Primasol Strandja

BulgarijeBulgarijeGoudstrand (Golden Sands)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Primasol Strandja voor je op een rij gezet:

7.1GoedScore uit 77 reviews

Meer hotel info

79 Reviews over Primasol Strandja

• 5konrad20-08-2015

Nigdy Więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hotel Strandja jest nawet nawet ale niestety kucnia jest nie do jedzenia no chyba że ktoś lubi to samo i na dodatek przerabiane jedzenie ja pierwszy raz przekonałem się ile potraw można zrobić z tego samego mięsa mieląc je na okrągło odradzam ten hotel z całego serca

• 1Eten
    • 3Kindvriendelijk
    • 4Zwembad
  • 9Magdalena11-08-2014

Świetne miejsce ;)

Pobyt ogólnie bardzo sie udał Hotel z zewnątrz wydaje się być bardzo obskurny ale w środku jest już miło i sympatycznie. Pokoje przytulne i czyste. Mogliby jakoś odgrodzić prysznic od wc ale mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało ;) Basen przy hotelu bardzo czysty i co ważne otwarty min do 20.00 Obsługa teżcałkiem ok. co do jedzenia to już troszkę gorzej. Papki z dnia na dzień niby się zmieniały ale nie miało to za bardzo smaku. Co prawda nie ma co do końca narzekać. Zawsze szło się czymś dopakować na tyle żeby nie być głodnym. Ogólnie polecam ;)

• 6Eten
    • 10Zwembad
  • 10Karolina Zimny06-08-2014

Super -polecam !!!

Hotel Strandja *- Wyjechaliśmy i wróciliśmy bezpiecznie, podróż w klimatyzowanym ,czystym, wygodnym autokarze, z przemiłą Panią Janeczką (która urozmaicała nam podróż m.in tradycjami i ciekawymi atrakcjami krajów przez które przejeżdżaliśmy , filmami w trakcie jazdy). Na miejscu po przyjeździe musieliśmy troszkę poczekać na pokoje (kilka godzin) i to jedyne co brakowało prysznicu na odświeżenie. Hotel rewelacja ,pokoje bardzo ładne ,zadbane z balkonikiem, dziennie sprzątane donoszony papier toaletowy oraz były z 2 razy wymieniane ręczniki. W basenie czyściutka ciepła woda, barman rewelacyjny mino biernej znajomości języka angielskiego potrafił dobrać dobry (TANI) DRINK. Jedynie po czym nasza gromadkę młodych ludzi bolał brzuszek to jedzonko w restauracji. Możliwe ,że to tradycja w tym kraju,że bardzo tłusto gotują-to rada moja na podróż brać krople miętowe by nie siedzieć dziennie z bólem na wc hihi. Do plaży 10min.Centrum 20min.

• 9Kindvriendelijk
    • 10Zwembad
  • 7jan21-09-2013

Hotel dobry ale gwiazdek troch za dużo

zgoda co do ocen pana z 28.08 z tym, że po angielsku mówią choć nie wszystkie recepcjonistki dobrze, po rosyjsku nie ma problemu. Boy mówi w 3 językach i to dobrze sam z nim rozmawiałem niejednokrotnie (może to inny) a napiwek dostał jak już byłem w pokoju. Inne zarzuty są prawdziwe, choć obsługa stara się i trudno cokolwiek jej zarzucić. Mnie bolał brak wyposażenia w łazience nie ma gdzie powiesić ręczników ani położyć mydła żadnej półki czy choćby taboretu wszystko takie surowe i puste, w 4* powinno być niech zobaczą jak jest w Chorwacji czy nawet w Albanii (gdzie jest tania chińszczyzna ale jest co trzeba). Poza tym było mi tam bardzo dobrze i polecam bo te mankamenty nie doskwierały tak bardzo.

• 7Eten
  • 4ang28-08-2013

Opis hotelu niezgodny z rzeczywistością.

Jedzenie przeciętne-da się wyżyć,ale szału nie ma.Ogromne kolejki do jedzenia-posiłki główne i przekąski.Drinków w stylu mohito itp brak.Nie ma zwykłej czarnej herbaty!Nikt nie mówi w hotelu po angielsku.Godziny posiłków i check-inu polecam uważnie sprawdzić w hotelu-broszury biur i opisy na stronach są nieaktualne.UWAGA-przygotować drobne,bo jest boy hotelowy który wnosi bagaże (jeden na cały hotel)=bez napiwku nie daje klucza do pokoju.Klima i lodówka są ale słabo chłodzą,suszarki lepiej wziąć swoje-tamtejsze nie działają albo chodzą jak miksery.Widoczny na zdjęciach ładny wielopiętrowy budynek nie należy do hotelu-to odgrodzony apartamentowiec.Plaży prywatnej nie ma - są plaże prywatne ale innych hoteli.Do plaży jest dalej niż 100m (ok.250-300m)bo inne hotele pozagradzały przejście.Plusem jest codziennie zmieniana pościel i fajne show wieczorami.Generalnie masakry nie ma ale jak się ktoś nastawi na cud miód to jest rozczarowanie.

• 8Kindvriendelijk
  • 7niels war26-08-2013

Leuk hotel goede prijs kwaliteit

Bij het boeken van deze reis bij touroperator werd ons vertelt dat dit een jongeren hotel is. Dit was echter niet helemaal waar, je ziet er in het algemeen gezinnetjes en oudere stellen. Het maakte ons niet uit, wij kwamen overdag om te relaxte en s'nachts om te feesten.

Het hotel heeft schone en nette kamers, wij waren met ze 3e en hadden een 2 persoons kamer met een uitschuif bed. De andere 2 persoons kamers waar je met ze 2e in sliep waren iets kleiner. De kamers worden elke dag netjes gemaakt.

De ligging van het hotel was prima, je loopt binnen een minuut de boulevard op. Het personeel was over het algemeen aardig en behulpzaam op een heks bij de receptie na.

Het eten was medium maar voor ons goed genoeg, keuze uit 2/3 vlees soorten altijd wel wat vis, rijst, aardappel, salade bar, soep en wat zoetigheden. Alleen de variatie liet wat ter wensen over.

Zover ik heb gezien is dit een kindvriendelijk hotel, er is een gezellig animatie team voor jong en oud

• 6Eten
    • 7Kindvriendelijk
  • 5boel02-08-2013

dit nooit meer

oud hotel,borden stukken af,lepeltjes voor koffie waren er niet,koffie zag eruit als water,personeel spreekt weinig of geen Engels,waren ook niet vriendelijk,zwembaden ok,maar wel vuil aan de randen,eten was te doen,maar zag er niets smakelijk uit,niet veel variatie,animatie was heel tof,spraken allen Engels en doen echt hun best om oud en jong te vermaken,meisje van winkeltje spreekt ook wat frans,zitten veel mieren,grote en kleine aan zwembad,poetsvrouwen deden hun best,op straat was alles geweldig,maar op strand alles betalen,ook aan zwembad geen kussens,of betalen,maar waren echt veel te dun,barmannen spreken geen woord engels maar vielen al bij al goed mee,zonder woorden dan,receptiepersoneel was echt niet vriendelijk,voor mij en zus dus nooit meer Strandja,en dat heeft heel veel te maken door taal problemen,all in maar toch nog veel geld uitgeven om op strand te liggen,never again

• 5Eten
    • 9Kindvriendelijk
  • 10Sz. Edi16-07-2013

Nagyon jó hotel!!!!!!!!!

A hotel nagyon jó helyen van, kedvesek az ott dolgozók, mosolyognak és megpróbálnak mindenben segítségünkre lenni. Ha tehetem akkor jövőre is nagyon szívesen visszamegyek. Az ételek finomak, a választék kielégítő. A szobákat mindennap takarítják, a gyerekekhez nagyon kedvesek, főleg az animátorok!

• 9Eten
    • 10Kindvriendelijk
  • 2Petra06-09-2012

Sem už ne

Hotel by neměl mít 4*. Jídelna špinavá,nádobí otlučené,upatlané,jídlo stále se opakující.Ovoce nahnilé. Bazén oprýskaný,plesnivý. Na recepci neochotní,na pláži přelidněno.

• 5Kindvriendelijk
  • 8Przemek05-09-2012

Dla rodzin z dziećmi bądź niewymagajacej pary

REWELACYJNE animacje, basen, całodobowe wyżywienie (które się nudzi, ale nikt głodny nie chodzi), trzy bary z napojami (dwóch barmanów super, dwóch poprawnych, jeden partacz), recepcja nie zna angielskiego (na każde pytanie odpowiada "no", stare babki, lepiej dogadać się po niemiecku/rosyjsku), miła Pani sprzątaczka, pokoje zwykłe (odstająca tapeta, jednak czysto i schludnie). Jedyne zastrzeżenie do łóżka składającego się z dwóch materaców, które się rozjezdzają. Przy cenie katalogowej 2.3k byłbym BARDZO niezadowolony. W ofercie Last Minute nie mogę hotelu nie polecić - za taką cenę czułem się jak król

• 5Eten

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• All inclusiveBeschikbaar