Géén boekingskosten

Hotel info

2 Reviews over Journalist Park

• 1Milena19-09-2013

Tragedia !!!!

Ten hotel to totalna porażka! Nie życzę nikomu spędzenia wakacje w tym miejscu! Nie dość że jedzenie tragiczne, tłuste, rozgotowane, słone to jeszcze przez cały czas to samo. W pokojach jak i na całym terenie ośrodka gości jeszcze komuna. Czegokolwiek człowiek się nie dotknął to się rozpadało. W łazience zamiast kabiny prysznicowej była dziura w podłodze! Z około 8 osobowej ekipy obsługowej tylko JEDNA osoba mówiła po angielsku, reszta nie mówiła w żadnym innym języku oprócz bułgarskiego. Przez 5 dni nie mogliśmy doprosić się o zmianę ręczników i posprzątanie w pokoju. Pomimo pakietu all inclusive, nie mogliśmy dostać kawy i herbaty, ponieważ jak nam powiedziano w barze mają awarie maszyny???? Można powiedzieć, że wiecznie czegoś brakowało. Z pakietu mogliśmy korzystać tylko w jednym barze ponieważ drugi był dodatkowo płatny. Jak by tego było mało to z pod basenu, ktoś ukradł nam buty. Niby ten hotel ma 3 gwiazdki..... ja nie dała bym mu ani jednej. Jednym słowem TRAGEDIA!!!!

• 8Karolina15-08-2012

Większośc świetna

Hotel Journalist ma bardzo dobre położenie tuż nad morzem, fajne pokoje z lodówką, balkonem i klimą, wygodne, a z okien widac plażę. Świetny basen hotelowy. Jedynym wielkim minusem tego hotelu jest jedzenie - codziennie to samo, niedobre, stare, pływające w tłuszczu. Makaron podawany przez kilka dni, będący sklejoną papką, rozgotowana soczewica nasączona olejem do granic możliwości, brak ciepłej kawy/herbaty oraz mleka do kawy.

Hotel Journalist Park info

• Adresgegevens