Géén boekingskosten

Aparthotel Green Park

BulgarijeBulgarijeGoudstrand (Golden Sands)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Aparthotel Green Park voor je op een rij gezet:

6VoldoendeScore uit 3 reviews

• Sportfaciliteiten
Meer aparthotel info

3 Reviews over Green Park

• 8Tomek06-06-2018

Polecam, dobre miejsce, niedrogi wypoczynek

Hotel w skali na 10 oceniam na 7,5-8 :) Hotel Green Park * w Złotych Piaskach po kapitalnym remoncie i przebudowie w 2016 roku. Remont wykonały 2 skandynawskie firmy dla jednego z zachodnich biur podróży. Przede wszystkim hotel zmienił wystrój i wielkość pokojów - dysponuje dwoma rodzajami pokojów. Duże rodzinne dwupokojowe oraz przestronne studia dla 2 i 3 osób, wszystkie w jednakowym stylu zunifikowane, czyste, typowy styl skandynawski. Basen i restauracja również po całkowitej przebudowie. Przestrzenie animacyjne dla dzieci prowadzone przez hotel. Basen i restauracja również urządzone w nowoczesnym stylu. Polecam to miejsce.

• 9Eten
    • 8Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
    • 8Hygiëne
  • 1Magdalena04-07-2017

Okropny hotel, omijać z daleka

Hotel nie zgodny z opisem. Nie powinien być w ofercie żadnego szanującego się biura podróży! Nie powinien mieć ani jednej gwiazdki: - karaluchy, - brud, smród - okropne jedzenie - były przypadki zatruć w czasie naszego pobytu, jedzenie śmierdziało i było nie świeże, brak higieny osób serwujących posiłki, brak rękawiczek, urządzenia brudne nie domyte i śmierdzące, z produktów serwowanych na śniadanie, obiad była przyrządzana kolacja, restauracja brudna i śmierdząca, naczynia nie domyte, brak przekąsek dla dzieci pomiędzy posiłkami, dla osób później pojawiających się w restauracji na posiłki informacja "nie ma bo się skończyło". - pokoje okropne, nie sprzątane (sprzątanie podłóg poprzez zamiatanie śmieci w kąty), pościel nie zmieniona przez 7 dni - osobiście musiałam sama zmieniać pościel, ręczniki nie wymieniane, podłogi nie myte, łazienka z okropnym zapachem z kanalizacji, prysznic pozbawiony jakiejkolwiek osłony, szamponetki czy mydła dostarczone raz nie uzupełniane Mam wrażenie że całe ciało mam pogryzione przez jakieś insekty żyjące w brudnych łóżkach.. - cały hotel w tragicznej higienie, windy śmierdzące w ogromną ilością kurzu, przybory do pracy osób sprzątających zardzewiałe, owłosione i brudne, hol brudny, pełno kurzu i brudu na podłogach (obawiam się czy nie dostałam jakieś grzybicy). Jedynym pozytywnym elementem pozwalającym zapomnieć okropne warunki to basen dla dzieci.

• 1Eten
    • 1Kindvriendelijk
    • 4Zwembad
    • 1Hygiëne
  • 9Marga17-06-2013

super hotel

Hotel położony praktycznie w samym centrum, a jednak dało się spokojnie odpocząć. Pewnie za sprawą też klientów, są tu głównie Szwedzi z rodzinami. Pokoje rewelacyjne z aneksem kuchennym. Przede wszystkim było bardzo czysto, a to jest to czego w Bułgarii się obawiałam.

• 10Eten

• SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisNiet beschikbaar
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Maaltijden

• All inclusiveBeschikbaar