Géén boekingskosten

Hotel Gradina

BulgarijeBulgarijeGoudstrand (Golden Sands)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Gradina voor je op een rij gezet:

6.3VoldoendeScore uit 16 reviews

Meer hotel info

16 Reviews over Gradina

• 10Justyna16-07-2018

Rewelacja

Hotel świetnie położony (wychodząc z hotelu należy skręcić w lewo na strzałkę do hotelu Preslov i tą drogą jest 5 min spacerkiem na deptak i plażę), blisko do przystanku autobusowego, z którego co 15 min odjeżdża autobus do Warny (ok 30-40 min jazdy), bilet w jedną stronę ok 7zł/dorosły (dziecko 4letnie jechało za darmo). W Warnie wiele atrakcji dla dzieci, stałe wesołe miasteczko, delfinarium, zoo, piękny i bardzo obszerny park.

Plaża piaszczysta, strefa darmowa maleńka, ale od 12 (jak ludzie schodzą na obiad) robią się pustki. Strefa płatna droga, za sam leżak ok 22zł, tak samo parasol. Morze czyściutkie, dość długo płytko, nie potrzebne buty do wody, chociaż trzeba ostrożnie iść do wody, bo jest szeroki pas z muszelek, które potrafią być dość ostre. Nie widziałam, ale słyszałam, że wieczorem i z samego rana z plaży widać podpływające delfiny.

Sam hotel czysty, duży. W każdej części łapało bezpłatne wifi. Kącik z zabawkami dla maluchów, czyściutki, kolorowy. Malutki ale czysty basen i brodzik. O godz. 17 wychodzi ratownik, ale nikt nikogo nie wygania, można sobie dalej leżakować, korzystać z basenu. Od godz. 10 animatorzy zaczynają dzień od gimnastyki, potem mnóstwo fajnych zajęć dla dzieci, gimnastyka w wodzie, a wieczorem organizowane są zajęcia integracyjne dla dorosłych.

Jedzenie urozmaicone, codziennie na obiadokolacje coś innego, codziennie frytki, ziemniaki, 4-5 rodzajów mięsa, zielenina. Na śniadanie do wyrobu płatki śniadaniowe na słodko, kukurydziane i zwykłe płatki owsiane, mleko, kakao, wędlina, sery, dżemy i coś pysznego- rogaliki z czekoladą, pychota :)

Pokój bardzo przestronny, 2 duże łóżka, plus 2 hotele rozkładane 1 osobowe, lodówka (niestety brak czajnika). Pościel zmieniona po 3 dniach, ręczniki co 2 dni, lub codziennie jak któryś został na podłodze. Łazienka duża, przestronna, brak suszarki. Pani sprzątająca bardzo dokładna, dyskretna, miła, Jedyne czego mogę się czepić to brakowało mi zamiatania balkonu, a jednak sporo piasku na nim było z ręczników. Klimatyzacja działała bez zarzutu (bezpłatna).

Balkon duży z widokiem na basen z innego hotelu. Na balkonie 2 krzesełka i stolik.

W recepcji można wymienić pieniądze, kurs znośny. Mały sklepik spożywczy na dole w hotelu, ceny ciut wyższe niż na mieście.

• 10Eten
    • 10Zwembad
    • 10Hygiëne
  • 8mamusia09-08-2015

Hotel dla rodzin z małymi dziećmi super

Hotel jest ok, byliśmy w tym roku lipiec/sierpień z dwójka dzieci (6 i 3 lata), więc basen naprawdę ok, można było siedzieć obok basenu i obserwować dzieciaki. Dla starszych byłoby za nudno.Sprzątanie pokoju codziennie, generalne raz na 3 dni. Blisko centrum, a jednocześnie z dala od tego hałasu nocnego.Dla rodzin z małymi dziećmi naprawdę super. Jedzenie - myślę, że każdy wybierze coś dla siebie. Minus za all - barek czynny tylko do 20 :(

• 8Eten
    • 7Zwembad
  • 10Katarzyna G19-07-2013

Skromny hotel godny polecenia :)

Tydzień temu wróciliśmy z wakacji w tym hotelu i jesteśmy zachwyceni. Było czysto, jedzenie smaczne - duży wybór. Przepyszne sałatki! Nie korzystaliśmy z basenu, więc dla nas nie był to problem, jednak trzeba przyznać, że basenik jest malutki. Leżaki bywały już pozajmowane. All inclusive się nie opłaca, bo na śniadanie i na kolacje można się dobrze najeść, a między tymi posiłkami leżeć na plaży i zamówić sobie coś w okolicznym barze, żeby nie wracać się już do hotelu na obiad. Nie polecam tego hotelu rodzinom z dziećmi, wychodzenie po schodach było dla nich uciążliwe. My po nich biegaliśmy, żeby schudnąć po sytym posiłku. Winda od 4 piętra. Hotel dobrze usytułowany! Ja bym do niego z chęcią wróciła :) Nie mogę zrozumieć tych, co narzekają.. niech lepiej sobie jadą nad polskie morze! Ciekawe, czy za 1500 zł dostalibyście przelot, hotel z all inclusive w super miejscu z basenami i jeszcze żeby wam ktoś codziennie w pokoju sprzątał. Helou?!

• 10Eten
  • 6Artur04-11-2012

Spokojnie;)

Hotel na pierwszy rzut oka wyglada ok :) basen przy hotelu, a raczej oczko wodne gdzie ochroniarz to "burak" na nic nie pozwalal... jedzenie po 3dniu jedzienia - to samo. Świetne pomidorki i arbuzy!!!!!!!!!!! Cena adekwatna do usługi :) wszedzie blisko w zasadzie :) na dzika plaze moze z 200m. Na miejscu spotkaliśmy wielu polaków w naszym wieku 19-23 takze na prawde mile towarzystwo! ;) nie polecam jechac tam na dluzej niz tydzien... nuda! polecałbym juz bardziej Słoneczny brzeg.

• 7kowalski01-11-2010

ok.

wszystko w sumie na miejscu, jak na hotel w Bulgarii ,slyszalem od znajomych ze lepsze renoma hotele okazywaly sie wiekszm niewypalem....

• 2Marek01-11-2010

Tragedia

Pragnę wszystkich ostrzec przec tym "hotelem". Daliśmy się nabrać, no bo 3 gwiazdki to jednak w cywilizowanym świecie jakiś standard (bez fajerwerków ale jednak). W pokojach grzyb, obrzygane i naderwane tapety, nie dokładnie sprzątnięta podłoga (orzeszki i restki klapka - któryś z naszych poprzedników). Nie wiem skąd bardziej śmierdziało - z łazienki (grzyb) czy zza okna (kanalizacja). Jedzenie takie że można polecić osobom chcącym się odchudzać - jak coś nie zeszło na śniadanko, to było w zupie na obiad. Podejście obsługi (z małymi wyjątkami) skandaliczne, jak za głębokiej komuny w filamach Barei.

W Gradinie byliśmy z biura, co jest tym większym rozczarowaniem, że na wiosnę z siostrzanym biurem byliśmy na super wycieczce na Sri Lance.

Generalnie nie polecamy Bułgarii - podejście ludzi i standard poniżej jakiejkolwiek przeciętnej.

• 1Eten
  • 5Krzysztof Hyzy01-11-2010

Przeciętnie

Kiepski basen - ale jest brodzik dla dzieci, brak atrakcji dla dzieci (po za małym placem zabaw), położenie dobre dla chcących odpocząć od hałasu, wyżywienie przeciętne, super posprzątane pokoje -
    codziennie, brak imprez nad basenem ani w hotelu(przez 2 tygodnie nic się nie działo wieczorami), jak za tą cenę to w miarę.

• 5Rafal14-09-2010

Nie polecam

Duży pokój i niezłe jedzenie. Dziwne zapachy z łazienki i pokoju. Stare, psujące się meble. Ogólnie lata 80-te. Nie polecam. Nie warto łaszczyć się na cenę i że to hotel * !!

• 7Eten
  • 8Johan29-08-2009

Hemel bestaad dus toch !

Samen met mijn neefje meest goedkoopste vakantie beschikbaar bij BEX in Golden Sands uitgezochd. We waren daarom toch stiekum bang een kut-hotel te krijgen. Ongelovelijk, wat is dat positief meegevallen. Wij zaten slechts op de tweede verdieping, dus dat gezeur van anderen over de lift hadden wij geen last van. Overigens hele luie trappenhuis, dus goed beloopbaar, zelfs met zware koffers. Kamer (die wij hadden) was gruwelijk groot. Bedden super (beter bed dan mijn €600,- matrasje thuis en met dik 90kg ben ik daar best kritisch in. Gewoon lekker stevig matras). Koelkastje, ruime zithoek, grote douche, mooi uitzicht op zwembad/ straat. Geen airco op de kamer, maar wij zaten dan ook niet in de heetste periode, was voor ons geen probleem. Wij hadden alleen ontbijt geboekt (maar daar kwamen wij nooit aan toe :-). Avondeten hebben wij niet genuttigd in het hotel. Veels te veel leuke restaurantjes in de omgeving. Hotel ligt wel een beetje aan het einde van de (doodlopende) straat.

• 5jo04-09-2007

Die Lage des Hotels ist sehr gut, Gastronomie und Unterhalt passt da es nur ein 3* Hotel ist und es Hotel zu den billigsten gehört & der Service kann auf den anderen Etagen besser oder schlechter sein, auf den Etagen gab es unterschiedliche Putzfrauen. Wenn ihr ein billiges Hotel zum Partyurlaub sucht, bucht es und wenn ihr so ein Zimmer auf den oberen Etagen bekommt muss man das schlucken können, richtig schlimm sind die Zimmer auch nicht. Man hält es aus, da Bulgarien viel bietet und man nicht die ganze Zeit im Hotel verbringen muss und zum Schlafen tuts es allemal.

Ansonsten Handynetz hat man immer, das Preisleistungsverhältnis ist okay. Qualität ist schlechter als die deutsche aber dafür kostet vieles nur die Hälfte. Die Kneipentour in die Discos Roxi, Bonkers, Alarma und Papaya sowie in die Muppetbar & Lions Pub ist zu empfehlen. Da geht was! Und in der Cocktail-Bar zwischen dem Hotel Shipka und der Disco Roxi wurde man von so ner B*tch-Bedienung um Geld betrogen.

• 4Eten

• KluisBeschikbaar
  • TVBeschikbaar

Entertainment

• SaunaBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

• Adresgegevens
    Golden Sands Resort, 9007