Géén boekingskosten

Hotel Blue Sky

BulgarijeBulgarijeGoudstrand (Golden Sands)
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Blue Sky voor je op een rij gezet:

Meer hotel info

8 Reviews over Blue Sky

• 8kavil6705-02-2015

Kellemes pihenés volt

A szállás alapvetően jó benyomást keltett, egy kis bibi mégis volt a sok-sok lépcső ami a szállodához vezetett. A szobák és a környezet szép tiszta volt. A személyzet segítőkészen és barát. A vendégekkel volt némi gond. Tele volt a hotel Ukrán, Orosz turistákkal és csemetéikkel akik a többi vendéget figyelmen kívül hagyva átvették a hotel felett a hatalmat. Iszonyatos ricsajjal, ajtócsapkodással, étkezésnél tolakodással. Ez eléggé zavaró volt. Az ételek első napokban nagyon ízlettek, a hét végére már nagyon egysíkúnak éreztük. Rengeteg húsgombóc volt több verzióban elkészítve. Ami viszont pozitívum,a sok gyümölcs és zöldség. Összességében én javaslom a szállodát, mert olcsón egy kellemes hetet töltöttünk el.

• 7Eten
    • 9Zwembad
  • 8Artur01-10-2011

SUPER

Te osoby, które piszą że w Blue Sky jest źle nie wiem co by chciały za te pieniądze. Ja polecam bo uważam że warto tam jechać. Alkohol i napoje mogą być jedzenie też. Nikt głodny nie chodził...Nasz pokój był czysty a co najważniejsze codziennie sprzątany. Na basenie ok...do morza mogło by być bliżej ale to też można wytrzymać. Stosunek cena/jakość myślę że jest bardzo dobrze. Obsługa bardzo miła. Jedyny nasz błąd to podróż autokarem absolutnie odradzam, samolot jest nie wiele droższy a komfort zupełnie inny. Podróż trwała 25 godzin!! Polecam wszystkim Złote Piaski, można być bardzo miło zaskoczonym z Bułgarii.

• 6Eten
  • 10kubazzzz22-03-2011

polecam

Bulgaria - mozna zaczac w Blue Sky, w rewelacyjnej cenie, swietnie polozonym hotelu. Najlepsze to - i nikt nie zaprzeczy - extra imprezki, plaza i bulgarskie wino (nie koniecznie sofia..). w hotelu czysto, all light - ale za to masa pysznych knajpek - i napoje w wystarczajacej ilosci. wroce na pewno do tego kraju, na starosc, do jednego z tych wypasionych 5* hoteli. polecam imprezowiczom, ekonomicznie nastawionych do zycia.

• 8Eten
  • 10patrykk14-03-2011

czadowe imprezki w zl. piaskach

czadowe wakacje, maruderow prosimy o wybor innego hotelu: Blue Sky jest dla fajnych, rozrywkowych osob, ktorych glwonym celem wakacyjnym nie jest obzarstwo, narzekanie, a dobra imprezka, odpoczynek przy basenie (light animacje - tak!), lub na plazy ! polecamy

• 10Eten
  • 10Michal_ZG15-02-2011

WARTO BYŁO!

za takie pieniadze WARTO BYLO!!! nie dosc, ze all incl. (nie zadne specjaly, ale przynajmniej napoi pod dostatkiem, jedzenie takie sobie, za to w knajpkach swietne), mieszkalismy w czystym, wyposazonym w klime i lodowke pokoju z balkonikiem, obsluga - snieta, moze dlatego, ze juz koniec sezony?. w kazdym razie plaza z widokowek, masa ludzi w knajpach, na dyskotekach wieczorem i noca, cenowo - super! ten rok przyniesie inny kierunek, ale kiedys tam wrocimy!

• 10Eten
  • 7Klimasara23-11-2010

Miłe wspomnienie

Hotel "Blue SKY" TO DOBRY HOTEL .MOŻNA GO POLECIĆ KAŻDEMU, KTO W MIŁYM MIEJSCU CHCE WYPOCZĄĆ. MAM TYLKO NADZIEJĘ ,ŻE NIE NATRAFI NA JEDYNĄ PANIĄ OBSŁUGUJĄCĄ BEZPOŚREDNIO BUFET (BARDZO AROGANCKĄ OSOBĘ) INNI KELNERZY I POZOSTAŁA OBSŁUGA HOTELU BEZ ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ.

• 8Eten
  • 5wadysaw02-11-2010

miejsce przecietne na raz nie wiecej

ogólnie hotel i wyżywienie ok , okrojony All In to porazka drinki w kubkach plastikowych no i godziny otwarcia i zamkniecia baru. Reszta jak w skali punktowej.

• 7Eten
  • 3Zbyszek26-07-2010

nigdy więcej

hotel Blue Sky ***Złote piaski pokoje bardzo rozsądne , czysto , ale restauracja do niczege , jedzenie monotonne ,niesmaczne, skromne, albo raczej oszczędne. Kawa i napoje rozcięczone ,lub akurat ich nie ma .alkochol z najniższej pólki i mały wybór. Obsłóga restauracji chyba zdaje sobie sprawę że ci turyści nie przejadą tu już więcej. Basen czynny do 17;30 potem jest odkarzany . Byłem pierwszy raz z rodzinką w Złotych Piaskach , Bułgaria bardzo nam się podobała, ale restauracja tego hotelu popsuła nam wakacje. Za pieniądze które zapłaciliśmy już w grudniu 2009 w biurze , spodziewaliśmy się więcej. Zbyszek

• 1Eten

• WisselkantoorBeschikbaar (1)
  • LiftenBeschikbaar (1)
  • BarsBeschikbaar (1)
  • RestaurantsBeschikbaar (1)
  • Restaurants met airconditioningBeschikbaar (1)
  • Restaurants met hoge stoelenBeschikbaar (1)
  • InternetBeschikbaar

• TVBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • MassageBeschikbaar (1)
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • Zonnestudio en/of solariumBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • ZonneterrasBeschikbaar (1)

Maaltijden