Goed nieuws! Alle EU-landen hebben nu code groen of geel. Lees hier wat dat betekent voor jouw vakantie.

bed-and-breakfasts in Olsztyn

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

wintersport bed and breakfasts Olsztyn

Reviews over Olsztyn

• 10FedeCo23-06-2017

Consigliato!

Olsztyn è il capoluogo della regione Varmia e Masuria. Decisamente vale la pena di passarci almeno qualche giorno. Da visitare assolurtamente il Centro Storico, dove si trovano i siti più importanti, come il municipio in stile gotico o il castello, anch'esso in stile gotico, amministrato per alcuni anni dal famosissimo Niccolò Copernico. Oggi al suo interno si trova il museo della regione. La città offre tantissimi passatempi: molti eventi, piste ciclabili, centri sportivi dove è possibile anche noleggiare l'attrezzatura sportiva. Vi consiglio soprattutto di fare qualche giro in barca o in canoa sul lago Ukiel, il lago più grande di Olsztyn, molto pulito.

• 10Zorg voor natuur

augustus 2016

• 8Janusz30-10-2015

Przepiękne miasto

W tym roku po raz pierwszy odwiedziłem Olsztyn i od razu pokochałem tutejszą Starówkę i całe miasto. Rynek ze Starym Miastem jest piękny ze wspaniałą atmosferą i ze słynną Wysoką Bramą, przed którą robią sobie pamiątkowe zdjęcia nowożeńcy. Wokoło pełno jest różnego rodzaju restauracji, pubów, kawiarni i lodziarni - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W okolicy jest zamek, a przed nim pomnik słynnego Mikołaja Kopernika, który przez pewien czas był jego administratorem. Warto spędzić tutaj trochę czasu, odetchnąć atmosferą starych uliczek i kamienic. Okolica Starego Miasta jest dość mocno rozkopana (poważne remonty), ale to nie powinno nas odstraszyć od przyjazdu tutaj. W okolicy jest sporo parkingów, na których bez problemu znajdziemy wolne miejsce.

• 8Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad

september 2015

• 10Anna19-03-2015

Olsztyn pieknieje z kazdym rokiem

Duzo inwestcji, szczegolnie wokol jeziora Krzywego.Piekne miejsce na spacery po pracowitym dniu

• 10Zorg voor natuur

Alleen gereisd in februari 2015

• 10azja14-08-2014

Wspaniałe miasteczko

Kilka km od Częstochowy, a klimat zupełnie inny, jak najbardziej Jurajski! Do zwiedzania ruiny Zamku, rezerwaty przyrody, amatorski teatr, przyjemny ryneczek, sklepy, kilka restauracji, bogata oferta pensjonatów, wiele tras spacerowych i rowerowych, wokół cudowna przyroda! Można odpocząć!

Gereisd met partner in juli 2014

• 10Saga197901-01-2014

Kocham Olsztyn :)

Pięknie położone miasto, przekonajcie się sami... 11 jezior! Jestem dumna z mojego miasta!

• 7Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 9Omgeving

Gereisd met vrienden in december 2013

• 10Anna01-09-2013

Super!

Mimo że byłam wystraszona opiniami to pojechałam i wróciłam zadowolona w 100%. Aż smutno było wyjeżdżać

• 6Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur

Gereisd met partner in augustus 2013

• 8Wiktoria05-10-2012

ładne miasto, potrzebuje promocji

Jest wiele ciekawych punktów w Olsztynie, o których dowiedziałam się z wikipedii, a nie są w nim promowane, myśle że miasto powinno o to zadbać, bo to przepiękne położenia aż zobowiązuje.

• 6Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 8Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in juni 2012

• 6Mateusz27-07-2012

Miejsce i dla singla i dla pary

Miasto tętni w czasie roku akademickiego. Wtedy królują w życiu nocnym imprezy w kortowskich klubach jak azymut czy antałek. W czasie wakacji w nocy zabawa kręci się głównie w centrum na starówce np. w klubie Qotłownia czy Euforia. W dzień można zwiedzać ładną starówkę, zamek, odwiedzić liczne jeziora lasy w celu odprężenia.

• 7Uitgaanslevenn
    • 6Cultuur
    • 8Omgeving

Gereisd met vrienden in mei 2010

• 8bucek13-07-2012

super

Miałam okazję zabawić w Kortowie. Miejsce cudowne, park, woda i uczelnia. Wiadomo student musi się uczyć i o tym się nie mówi

• 8Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 9Omgeving

mei 2012

• 10Ola26-06-2012

Piękna stolica województwa

Miasto wśród jezior i lasów. Po obejrzeniu Starówki (niezbyt dużej) należy wyskoczyć na plażę. Oczywiście nie brakuje innych rozrywek, ale w lato plaża jest najprzyjemniejsza. Tym bardzej, żę jest dużo atrakcji dla dzieci.

• 10Cultuur

januari 2012