Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

appartementen in Wladyslawowo

• 1
    • Internet
  • 3
Annuleren

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Wladyslawowo voor je op een rij gezet:

trivago
trivago

Reviews over Wladyslawowo

• 7Elka20-11-2017

Może się podobać

Władysławowo jest na pewno jednym z tańszych miejsc na naszym wybrzeżu. Zarówno jeśli chodzi o noclegi jak i wyżywienie. Jest sporo atrakcji dla dzieci. Wesołe miasteczko, Tarzan Park, liczne wystawy (np "Pająki i skorpiony", "Motyle", "lego", "Iluzji", i inne. Park Przyrodniczy, Ocean Park, Centrum Rekreacji Aktywnej, Port z rejsami itp. Do tego bliskość Półwyspu Helskiego z jego atrakcjami i w drugą stronę Rozewie z latarnią czy Jastrzębia Góra. Bardzo dobra komunikacja PKS. Rozległa piękna plaża. Niestety meeeega zatłoczona. Dużo ludzi, duży hałas. Ogólnie Władek nie dla mnie. Jestem z dużego miasta i szukam na wakacje większego spokoju. Pierwszy raz wybrałam większe miasteczko i widok bloków mieszkalnych stanowił dyskomfort. Jeśli ktoś szuka spokojności polecam pobliskie Chłapowo. 2-3 km od Władka.

• 9Cultuur
    • 5Omgeving
    • 6Sfeer in stad
    • 6Zorg voor natuur

augustus 2016

• 7Mateusz27-07-2012

Przyjemne do wypadu nad morze

Fajne miejsce do spędzenia czasu wolnego z dziewczyną narzeczoną koleżanka żoną czy cała paczką bądź rodziną. Dużo jadłodajni z różnym menu, salony gier i zabaw, plaża. Miejscowość typowo do wypadu nad morze i spędzenia tam większości czasu.

• 8Omgeving

• 9Cultuur

Gereisd met partner in mei 2012

• 7martyna18-07-2012

Fajnie ale ciasno

Wrażenie ogólne jest wporzadku-zbyt długa jazda tylko pociagiem tyczy sie to osób podruzujacych z dziecmi.Zycie noca we Władku rewelka duzo miejsc,wada w klubie Czarny Koń-nie wpuszczaja w krutkich spodenkach i w spodniach dresowych a to wada bo czesto na wyjazd zabiera sie wygodne ubranie.Ogólnie inne lokale bardzo oki miła atmosfera jedzenie dobre ceny tez nie wygurowane.Miejsce nie koniecznie bogate w kulture,ale sa jakies tam drobne atrakcje.Atmosfera miejsca ogólnie dobra,wada to multum ludzi na plazy:(ale czysto bez zastrzeżeń.Ogólnie ja pojechała bym ponownie ale w tym roku nie dam rade :( polecam dla rodzin z dziecmi ponieważ sama jestem mama trojki dzieci,można wypocząc i sie dobrze zabawic a ceny nie sa jakas masakra wiec polecam to miejsce:)

• 6Cultuur
    • 9Omgeving
    • 8Sfeer in stad

augustus 2011

• 9Marta17-07-2012

Magiczna atmosfera

Fantastyczne miejsce zarówno jak dla rodzin jak i dlal młodych osób, które podróżują ze znajomymi. Mozna zakwaterować sie w spokojnym hotelu jak i zarówno w otoczeniu głośnych miejsc. każdy znajdzie coś dla siebie.;)

Gereisd met vrienden in juli 2012

• 8Robert09-07-2012

Polecam Władek!

Cały wyjazd ogónie oceniam nad wyraz pozytywnie. Miasteczko jest niezykle sympatyczne i urokliwe. Cała architektura miasta sprawia wrażenie że tak naprawdę wszędzie jest blisko. Na uwagę zasługuje również duża ilość wejść na plaże. Władysławowo jak miasto zwane "nadmorską stolicą Polski" posiada bogatą ofertę wszelkiego rodzaju rozrywek nocnych, chociaż są one zdecydowanie bardziej skierowane do młodzieży. Ja osobiście nie znalazłem żadnych miejsc, w których można by np. usiąść z lampką dobrego wina, z dala od zgiełku miasta i zrelaksować się przy dźwiękach muzyki jezzowej. Moim zdaniem, za największą zaletę miasta może uchodzić panująca w nim atmosfera, ludzie są dla siebie mili, i nawet pomimo dużego tłoku panującego podczas "godzinach szczytu" w centrum miasta i na plaży nie szczędzą sobie uprzejmości. Ceny zarówno wynajęcia pokoi jak i jedzenia nie są wygurowane, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie że jedne z niższych nad naszym morzem. Dlatego jeszcze raz polecam Władek! ;)

• 7Omgeving
    • 9Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 10Kasia05-07-2012

Super miejsce

Warto tam przybyć ze względów wypoczynkowych. Standardowo opalanie i pływanie. Można zwiedzić tam miasto i sfotografować wspaniałe krajobrazy.

• 10Cultuur

juni 2012

• 8Maciek27-06-2012

Władysławowo - miasto mlekiem i miodem płynące..

W zeszłym roku, po maturze, Powstał w głowie plan wspaniały- Wyjeżdżamy na wakacje, Odpoczniemy sierpień cały.

Wybór padł –Władysławowo, Są tam kluby, Dom Rybaka, Miasto wygląda szałowo, A to dla turystów draka.

Są tu plaże dość szerokie, Jest też Aleja Gwiazd Sportu. Na co rzucić dzisiaj okiem- Cóż, przejdziemy się do portu.

Cudne miasto dla młodzieży- Są tu bary, dyskoteki, Jeśli ktoś mi w to nie wierzy, To od wczasów jest daleki.

A gdy dziecko chodzi smutne, Rodzic głowę ma na karku- Życie nie jest tak okrutne, By nie było lunaparku.

Miasto miłe dla turystów- Nikt nie chodzi tu w negliżu, A gdy szukasz naturystów, To Chałupy są w pobliżu.

Więc gorąco Wam polecę, To miasteczko urokliwe. Czy to w zimie, czy to w lecie- Dla każdego jest życzliwe.

• 9Sfeer in stad

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 9sebastian14-06-2012

miejsce idealne na wczasy

fajne miejsce ale bardzo duzo turystow

• 8Cultuur

Gereisd met vrienden in augustus 2009

• 9Paulina09-06-2012

Nawet Dość

Morze Bałtyckie jest przepiękne! Słońce, piasek i fale.. Czego można chcieć więcej? To cudowne uczucie, gdy wchodząc do morza stopy zanurzają się w piasku... Tylko szkoda, że tego uczucia nie doznałam we Władysławowie. Wchodząc do wody, kuły mnie w stopy kamienie! Nie dało się normalnie chodzić. Życie nocne? Wydawało mi się, że mało tam znajduję się klubów czy czegoś w tym stylu. Atmosfera była dobra, ludzie opaleni to i szczęśliwi. Atrakcji tam nie było, przynajmniej w moim otoczeniu. Chyba, że tak jak postanowiłam z rodziną, przejechać się na cały dzień do Gdyni. Więc to idealne miejsce dla osób, którzy lubią ciszę, spokój no i słońce! :)

• 4Cultuur
    • 8Omgeving