Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

appartementen in Sutivan

Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben een aantal aanbieders voor Sutivan voor je op een rij gezet:

trivago
trivago

Reviews over Sutivan

• 8Andrzej16-07-2012

opinia

Miasteczko ma bardzo ładne żwirowe plaża a w zatoczce Livka znajduje się nawet tak jakby piaszczysta plaża. Jest bardzo fajny park z palmami i sosnami, gdzie można sobie pospacerować. Warto spróbować lokalnych potraw i wina z którego słynie wyspa Brac w licznych restauracjach i konobach. Dla spragnionych zwiedzania także coś tu się znajdzie, są tu sakralne zabytki, renesansowe domy. Polecam wybór tej miejscowości.

• 7Uitgaanslevenn
    • 7Cultuur
    • 8Omgeving
    • 7Sfeer in stad
    • 8Stranden

Gereisd met vrienden in januari 2012

• 9Karina13-07-2012

opinia

Sutivan jest bardzo malowniczym miejscem,zreszta zadno z miast na wyspie Brac nas nie zawiodło. Wyspa ma dobre połaczenie ze Splitem oraz z wyspą Hvar i Vis. Miasteczko ma bardzo ładne zalesione plaże, promenadę oraz ustronne zatoczki. Nie brakuje sciezek rowerowych i spacerowych. Atrakcją jest park przyrody Sutivan, Podczas naszego pobytu w lipcu odbywal sie Festiwal Sportów Ekstremalnych.

• 9Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur
    • 9Omgeving
    • 9Sfeer in stad
    • 9Stranden

januari 2012

• 10Ireneusz12-05-2012

Wśród wichrów, wód i opowieści

Sutivan. Wiatr powiewa delikatnie, słońce świeci wysoko, a człowiek może w centrum tego wszystkiego po prostu odpocząć. Miasteczko i jego okolica wygląda tak, jak na zdjęciach, które można znaleźć w internecie: niezwykle statycznie, ale olśniewająco, delikatnie, ale kolorowo. Plaże są kamieniste, a w turkusowej wodzie pływają ryby o pięknych kolorach. W nocy z brzegu widać miliony świateł Splitu, powietrze nie jest duszne. Wydarzeń kulturalnych właściwie tam nie ma: czasem ktoś siedzi na niskim murku, na ławce na skraju ulicy, gra i śpiewa. Nieco wyżej i wgłąb wyspy odnaleźć można pozostałości po gajach oliwnych: stare drzewa, wyglądające niczym rzeźby wprost z antyku, a między nimi zrujnowane, białe murki. Na najwyższy punkt widokowy dostać się nie jest łatwo, ale warto. Naprawdę warto. Najpiękniejsze wspomnienie? Kąpiel w morzu podczas sztormu, gdy fale szalały wokół, deszcz zacinał ze wszystkich stron. Chorwaci krzyczeli "bora", a my zamiast uciekać, wpadliśmy w sam środek żywiołu.

• 7Uitgaanslevenn
    • 4Cultuur