Goed nieuws! Zoover heeft alle vouchers uitbetaald. Boek je vakantie met geldteruggarantie!

appartementen in Slatine

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

appartementen Slatine

Reviews over Slatine

• 9Ksawery12-07-2012

opinia

Bardzo ładne, spokojne, klimatyczne miasteczko. Zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie. Nie przeszkadzało nam że jest to na wyspie, ponieważ z Trogirem łączy ją most. Lubimy uciec od zgiełku duzych miast i odpocząć w ciszy. Byliśmy już pod koniec września także nie odczuliśmy korków na moście i masy ludzi. Przed czym byliśmy przestrzegani. Ładna plaża z łagodnym zejściem do morza.

• 8Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur
    • 9Omgeving
    • 9Sfeer in stad
    • 9Stranden

januari 2012

• 10możdżyńska małgorzata10-07-2011

slatine

Jedziemy już tam 3 rok z rzędu.Mieszkamy w Marinowym Dworze.gospodarze wspaniali,warunki mieszkaniowe również.Woda ciepła,pogoda zapewniona i ludzie wspaniali.Do Trogiru bliziutko-można popłynąć stateczkiem.W tym roku zabieramy z sobą 5-cio letniego wnuka.Myślę że będzie wspaniale jak zawsze. Małgorzata

• 8Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 10Omgeving
    • 10Sfeer in stad
    • 10Stranden

Alleen gereisd in augustus 2010

• 7ad en erna27-11-2009

Prima plek voor Unesco-erfgoed Trogir

Als je de drukte rond Trogir wil vermijden, is Slatine aan het einde van de weg op het schiereiland Ciovo een prima authentieke bestemming. Hier leef je nog ussen de plaatselijke bevolking en vissers. Als op een Feestdag de winkel dicht is en je wil sla hebben, krijg je die gewoon van een inwoner langs de straat. Trogir is heel mooi en ook Split is de moeite van een dagtocht waard.

• 8Omgeving
    • 6Uitgaanslevenn
    • 9Cultuur
    • 7Stranden

Gereisd met partner in juni 2009

• 10Beata15-11-2009

oceniam pozytywnie

miejscowość typowo letniskowa, /apartamenty/,możliwy wypad do dwóch bardzo atrakcyjnych turystycznie miast, "perełek" Chorwacji - Trogir, Split, widok po przeciwnej stronie zatoki na okolicę pomiędzy Trogir-Split - góry,miejscowości,czynne lotnisko dla tych miast, gospodarze bardzo sympatyczni, kwatera wprost komfortowa, plaża typowa dla Chorwacji, ale nie przeludniona, na miejscu atrakcją dla dzieci pozostaje woda i własna inicjatywa, moje dziecko pow.10 lat bawiło się świetnie, ale te młodsze również i te wieczorne wypady do Trogiru??...................ach!

• 10Uitgaanslevenn
    • 10Omgeving