Coronavirus en jouw vakantie: bekijk de laatste ontwikkelingen.

appartementen in Miedzyzdroje

Annuleren

Reviews over Miedzyzdroje

• 10Hartmann12-08-2019

Bester Ort an der polnischen Ostseeküste

Haben in der Pension DW Grazyna gewohnt Sehr familiär und freundlich und sehr sauber Beste Preise Nähe am Strand, Centrum und Supermarkt ideal ( zB. frische Brötchen)

• 8Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur
    • 10Sfeer in stad
    • 10Zorg voor natuur

Gereisd met partner in augustus 2019

• 4Maciek09-08-2019

Nie ma co polecać

Od tego roku wszystkie miejsca parkingowe których jest i tak mało są płatne. 3 zł za pierwszą godzinę, druga godzina 6,50 zł i tu uwaga - parkomaty nie wydają reszty ale doliczają czas parkowania. Więc jak masz 2x5 zł to nie wyda ci reszty za 2 godziny ( 6,50zł) tylko policzy czas za 10zł. Poza tym na wydmach w centrum miasta budowane są nowe apartamentowce więc miejsc parkingowych będzie jeszcze mniej. Generalnie ciasno i drogo.

• 3Cultuur
    • 4Omgeving
    • 4Sfeer in stad
    • 4Zorg voor natuur

Gereisd met partner in augustus 2019

• 1Marta07-08-2019

Wielkie rozczarowanie. Wstyd Miedzyzdroje!

Namowilam meza i znajomych zeby pojechali ze mna do Miedzyzdrojow i strasznie sie rozczarowalismy. Bylam tu 15 lat temu na studiach bylo czysto, ladne hotele, molo, czuc bylo 'Zachod'. Teraz molo to jakas tragedia z budami z zarciem, zaniedbane, stare z jakas kolejka ludzi na koncu do jakiejs lodki. Przez te budy na molo nie da sie przejsc.Na deptaku pelno straganow z plastikowym badziewiem i budami z lodami i zarciem. Kazda buda w innym kolorze. Nie widac deptaka, nie widac amfiteatru, pozaslaniane straganami i reklamami, jakimis plachtami kazdy w innym kolorze. Kicz i dziadostwo. Niemcy to chyba najbiedniejsi tam przyjezdzaja. Kolo placu zabaw zadnego wc, dzieci sikaja obok, nie daleko jakies kucyki ktore robia pod siebie po calej łace. Brak koszy na smieci Ogolnie masakra. Jesli ktos tu napisal ze miadtsto sie rozwija to chyba tylko w ilosci straganow. Dlugo tu nie przyjedziemy, czulam sie jak na dalekim wschodzie. Jedyny plus to klomby z kwiatami. Reszta nie trzyma sie kupy, jeden wielki chaos , 0 zagospodarowania przestrzennego. Brzydko!

• 1Omgeving
    • 1Zorg voor natuur

augustus 2019

• 1Marcin03-10-2018

Niebezpiecznie

Po plaży pałęta się pełno psów nie trzymanych na smyczy i tym bardziej bez kagańców. Są to najróżniejsze psy również ras niebezpiecznych. Miałem sytuacje, że musiałem się odganiać od nadbiegającego psa co na dodatek zamiast skruchy spowodowało agresję jego właściciela. Na szczęście dali mi spokój. Zgłaszałem sprawę na policję ale zostałem zignorowany. Pani na centrali powiedziała mi, że mogę sobie podejść na posterunek i złożyć zgłoszenie. Żadnej interwencji. Ani na plaży ani w mieście nie widać żadnych patrolów. Straży miejskiej nigdzie na oczy nie widziałem. Dopiero wyszukując w internecie zaskoczyło mnie, że w ogóle istnieje straż miejska w tej miejscowości. Nie wiem czym zajmują się te wszystkie służby zamiast nas chronić. Więcej nie wrócę do tej miejscowości. Zamiast spokojnie odpoczywać muszę się martwić czy nie zaatakuje mnie pies.

• 1Omgeving

Gereisd met partner in oktober 2018

• 8xxyy1324-06-2018

Ein schönes kleines Städchen

Wir fahren schon seit fast 15 Jahren hier und erleben die Entwicklung. Die Promenade ist wirklich schöne geworden. Der Park und die Strassen sind gepflegt. Leider, es gibt noch so viele Ruinen die sehen nicht gerade schön aus.

Was uns überhaupt nicht gefällt und die Atmosphäre des kleines Städtchen zerstör, sind die gigantische Hotels die gebaut werden. Es ist gruselig. Dei Promenade ist einfach zu eng für solchen Gigantismus.

Schade!!!

• 4Cultuur
    • 8Sfeer in stad
    • 8Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2018

• 3Wojtek22-06-2018

Omijajcie Międzyzdroje.

Ostatni raz w Międzyzdrojach byłem z 10 lat temu.To prawda że przybyło pare fajnych hoteli i nietylko bo i restauracje jagby bardziej doinwestowane i fajne ogródki piwne.Piewszego dnia jak tylko podjechałem pod hotel i poszedłem na recepcje zameldować się spotkała mnie niespodzianka bo....jak wróciłem po 15 mni by przestawić auto na parking hotelowy to już za wycieraczką widniał mandat za parkowanie.gratulacje dla straży wiejskiej za szybką reakcje.róbcie tak dalej.super sposób na reperacje miejskiej kasy.obserwują przyjezdnych turystów jak tylko idą sie meldować to wtedy szybciutko mandacik..brawo. więcej tam niepojadę!! Hotele i ogródki są wszędzie.ale turysta musi czuć że miasto sprzyja mu.W Międzyzdrojach myślą odwrotnie....jak wytrzepać kasę.krzywe chodniki pozapadane.brak ścieżek rowerowych.a matki z dziećmi to jeden plac zabaw.tragedia....żaden szlak nieprzystosowany dla osób poruszjąch sie na wózku.masakra....

• 5Omgeving
    • 4Sfeer in stad
    • 4Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2018

• 9Daniel18-11-2017

To po prostu Międzyzdroje

Pierwszy raz byłem w lipcu i rzeczywiście było pełno komarów, co wynika z bliskości parku wolińskiego gdzie nie można robić odkomarzania i tam sie mnoża. W sierpniu tego problemu juz nie było. Jak ktoś szuka ciszy i spokoju niech jedzie przed sezonem, a nie potem wylewa swoje żale że ludzi dużo w mieście i na plaży. Fakt parawany to dramat choć już nie ma tak że o 7 przychodza rezerwować miejscówkę w I rzędzie. Generalnie Międzyzdroje to takie miejsce które kochasz lub nienawidzisz. Nikt nie pozostaje obojętny.

• 9Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 10Sfeer in stad
    • 7Zorg voor natuur

Alleen gereisd in augustus 2017

• 2Aga19-08-2017

Nic Nadzwyczajnego szkoda czasu.

Najlepsza atrakcja to statek Wikingów odpływający z Molo i nic poza tym. Straszna drożyzna ,pamiątki jedzenie ceny dla Niemca nie dla Polaka. Tłok jeden chodzi po drugim, knajpa na knajpie tragedia. Ale jedna rzecz pobiła wszystko na głowę. Miałam potrzebę skorzystania z toalety a ze względu na to że w okolicy nie było żadnego WC weszłam do pizzeri italiano coś tam na deptaku... zapytałam o możliwość odpłatnego skorzystania z toalety na co usłyszałam że toaleta jest tylko dla gości owej "restauracji". Po prost mnie zatkało. W takiej sytuacji powinnam kupić paczkę gum zostawić je na barze i dopiero wtedy miała bym możliwość skorzystania z wc. Już nigdy nie odwiedzę tej miejscowości. Szkoda czasu. Za to polecam Niechorze, bardzo dużo atrakcji, miła atmosfera.

• 3Uitgaanslevenn
    • 3Cultuur
    • 2Omgeving
    • 5Stranden
    • 3Zorg voor natuur

augustus 2017

• 6Olga15-08-2017

Plaża - MASAKRA

Parawany, parawany :-(chamstwo przy samym morzu, brak przejść. Nie polecam ze wzgledu na tlumy i parawanową plage przy morzu. Poprosilam pania o zabraniu nadmuchanych kółek, usłyszałam w swój adres dużo nieprzyjemnych rzeczy. Interwencja ratowników jest bezskuteczna, dla tego że egoim panuje w ludziach imusi każdy to zrozumieć i zmienić sam w sobie.

• 10Uitgaanslevenn
    • 10Cultuur
    • 5Omgeving
    • 5Sfeer in stad
    • 5Zorg voor natuur

augustus 2017

• 2Piotr28-07-2017

Przereklamowane nie polecam dziura zabita dechami

Nie polecam dziura jeden deptak nic poza tym. Omijajcie oceanarium i uwazajcie na auta Straz WIEJSKA zabiera szybciej niz zlodzieje. DZIURA blagam omijajcie to miejsce

• 3Uitgaanslevenn
    • 3Omgeving