Goed nieuws! Alle EU-landen hebben nu code groen of geel. Lees hier wat dat betekent voor jouw vakantie.

appartementen in Kokkino Nero

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

appartementen Kokkino Nero

Reviews over Kokkino Nero

• 9Kinga23-07-2017

Urocza miejscowość

Kokkino Nero to bardzo urocza miejscowość. Ludzie zarażają pozytywną energią. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Powiedziałabym, że jest bardziej dla rodzin z dziećmi, bądź osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, ale jeśli jedzie się fajną ekipą to i dla młodych się coś znajdzie. Jest jeden klub. Przy Kokkino Nero jest kamienista, ale niedaleko jest też piaszczysta. Obie równie piękne, na piaszczystej jednak wygodniej. No i nie ma jeżowców ;) Jest parę fajnych miejsc żeby zjeść. Naszą sprawdzoną była Tawerna Maria, którą baaardzo polecam!!! Obsługa na bardzo wysokim poziomie i jedzonko dobre ;) Warto zobaczyć, naprawdę pięknie!!! ;)

• 8Uitgaanslevenn
    • 8Omgeving
    • 9Sfeer in stad
    • 9Stranden

Gereisd met vrienden in juli 2017

• 7karoolaa23-06-2017

polecam

Mała miejscowość wśród drzew u stóp gór Ossa, gdzie zalesione klify schodzą bezpośrednio do morza. Upojny zapach lip, pianie koguta, szczekanie psów w nocy i obwoźny warzywniak składały się na specyficzny klimat miejscowości. Nie było komarów, niestety przeszkadzały muchy. Plaża kamienista przy Aqua Rossie, opłatą za leżak jest napój za 2 euro. Buty do wody niezbędne. Plaże piaszczyste w odległości 2 km po terenie pagórkowatym - około pół godziny. Dzika plaża piaszczysta bliżej, niestety leżały śmiecie co psuło mi jej urok. Jedzenie w tawernach w Kokkino Nero jak na Grecję stosunkowo tanie - spaghetti od 5 euro, ryba od 10 euro. Przy plaży piaszczystej drożej. Woda czysta, pływają srebrne i czarne rybki, widziałam też kalmary. Pogoda w czerwcu zmienna -  na przemian upał, dni pochmurne, ze 2 dni burz. Okolica nadaje się do spacerów, można odwiedzić sąsiednie plaże, wanny Afrodyty, most bizantyjski, poszukać wodospadu przy Platia Ammos, Karitsę. Można pożyczyć rower, pojechać na spływ kajakowy. Polecam spacer do wąwozu Calypso- dobrze jest mieć adidasy, w kilku miejscach są liny przez skały. Zaletą jest, że Meteory i Ateny są w zasięgu 1 dniowej wycieczki fakultatywnej. Autobusy kursują od lipca. Wypożyczenie samochodu drogie, podobna na dłużej opłaca się z Salonik wziąć wóz, a nie z Leptokarii. Dla chętnych strefa Rainbow. Jest bankomat. Byłam w Studio Andromachi. Właścicielka sympatyczna, jej córka mówi po angielsku. Wymieniła nam pościel po tygodniu, zgodziła sie uprać w pralce nasze ubrania. Weranda jest ocieniona dużym orzechem, nieco odsunięta od drogi - siedziało się sympatycznie. Mieliśmy ręczniki, płyn do mycia naczyń, zmywaczek. Polecam resztę przywieźć z Polski (np worki na śmiecie). Był wentylator i moskitiery w oknach, nie było gorąco. Czajnik elektryczny 1 na piętro, lodówka i kuchenka działały. Toaleta niestety trochę ciekła, ale podobno tak jest wszędzie po ostatniej zimie. Woda ciepła z baterii słonecznych, najczęściej była w różnych odmianach letniej, być może w lipcu jest cieplejsza. Brak oddzielnej kabiny prysznicowej. Uciążliwością jest konieczność wyrzucania papieru do kosza. Internet działa. Podsumowując jest to wyjazd ekonomiczny z klimatem wakacji na wsi. Nie ma sklepów oprócz spożywczych i z podstawowymi artykułami. Standard kwater to nie jest standard hotelu. Przy dłuższym załamaniu pogody ta miejscowość byłaby porażką. Mnie się podobało, wypoczęłam.

• 5Uitgaanslevenn
    • 3Cultuur
    • 8Omgeving
    • 8Sfeer in stad
    • 4Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2017

• 7Przemo i Ania.27-04-2017

Chcę się żyć :)

Trzeci pobyt w Kokkkino i po raz kolejny świetne wspomnienia. Jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju to doskonale trafił. Zawsze słonecznie, morze cieplutkie a jedzenie wyśmienite. Najlepsze miejsce do naładowania baterii przed powrotem do pracy. Z wycieczek, wiadomo - Meteory, Skiathos oraz rajd jeepami. Świetna zabawa :). Zakwaterowani byliśmy w studio Maria i to chyba najlepsze miejsce. Od rana do wieczora śmigają samochody,ze świeżutkimi owocami,warzywami oraz rybami :) Oprócz tego, stoiska z bimberkiem, oliwkami, owocami itd. Za 10 dniowy pobyt + autokar, wyżywienie we własnym zakresie, kosztował nas mniej niż tygodniowy pobyt nad polskim morzem. A grosza a raczej euro nie żałowaliśmy. Pogoda oczywiście gratis :) Nie polecamy wykupowania posiłków. Po prostu mija się to z celem. Ceny przystępne i naprawdę za niewielkie pieniążki można dobrze zjeść. Kończąc, miejsce godne aby je zobaczyć i na pewno będziemy zachęcać znajomych do wyjazdu.

• 5Cultuur
    • 9Omgeving
    • 8Sfeer in stad

Gereisd met partner in juli 2016

• 8Alfa20-03-2017

Kokkino Nero - relaks w spokoju na łonie natury

Dla mnie Kokkino Nero to wioska idealna do odpoczynku i pełnego relaksu od zgiełku i pędu codziennego życia. Z jednej strony granicząca z morzem, a z drugiej otoczona zalesionymi górami Ossa. W samym Kokkino plaże są kamieniste, ale niedaleko (najdalej 2 km) są żwirkowe ładne plaże: Platia Ammos, Tsiligiorgos ,czy w Kutsupii. W wiosce są trzy uliczki na krzyż, trzy sklepy, dwie piekarnie, cerkiew, dyskoteka King Size oraz parę tawern nad brzegiem morza. Oprócz tego większość budynków to apartamentowce do wynajęcia. Z zabytków, niedaleko znajdują się ruiny mostu bizantyjskiego, XI-wiecznego monasteru oraz muru zamku na wzgórzu. W wiosce funkcjonują dwa biura podróży z wycieczkami fakultatywnymi oraz wypożyczalnia samochodów. Autobusy kursują tylko w ścisłym sezonie wakacyjnym i to chyba tylko 2 dziennie. Można sobie natomiast zrobić wycieczkę krajobrazową w góry, do lasu, do wąwozu i wodospadu Kalypso. Przy wjeździe do Kokkino zostały zbudowane baseny z lodowatą wodą płynącą z górskiego strumienia - takie naturalne krio. Kokkino Nero nie jest gwarnym kurortem tętniącym życiem w godzinach nocnych, więc jeżeli ktoś chce jechać na wakacje, żeby poszaleć na dyskotekach, to nie jest odpowiednie miejsce dla niego. Jest to natomiast miejsce dla tych, którzy chcą w spokoju odpocząć i zrelaksować się wśród zieleni i dźwięku cykad.

• 3Cultuur
    • 10Sfeer in stad
    • 9Stranden

Alleen gereisd in juni 2016

• 10Kacper24-09-2016

Polecam 10/10

Okolica piękna, morze piękniejsze, bardzo mili mieszkańcy, fakt "imprezujących" ludzi trochę przeszkadzał, jednak dało się to znieść. Najbliższa plaża kamienista, ale około 1km dalej była piaszczysta. Jedzenie było świeże i pyszne, jednak niektórzy strasznie narzekali na sardynki z "puszki". Owoce np. winogrona i kiwi rosną zaraz nad głowom.

• 8Cultuur
    • 10Sfeer in stad
    • 6Stranden

augustus 2016

• 2jan18-09-2016

Dziura

Jakie plaże?. Kamienie nad brzegiem morza - to są plaże?. Do plaży trzeba drałować brzegiem jezdni 3 km . Sklep i bary opanowane przez właścicieli z Polski, którzy opanowali do perfekcji skubanie swoich ziomków. Pierwszeństwo wiedzie właścicielka baru ELENA , która do perfekcji opanowała sztukę nabijania w przysłowiową butelkę swoich klientów. Jej specjalnością to żeberka baranie ze śladową ilością mięsa za 9e. Radzę szerokim łukiem omijać to miejsce.

• 2Cultuur
    • 2Omgeving
    • 2Sfeer in stad
    • 2Stranden
    • 2Zorg voor natuur

Gereisd met partner in september 2016

• 6Wiola22-07-2016

Warto przeczytać

Pobyt należał do udanych, gdyby nie Polacy zachowujący się jak zwierzęta , szczególne jeśli chodziło o opłacone wyżywienie All Inclusive. Kolejki po posiłek, przepychanki i zachłanność wielkości porcji co po niektórych osób to była paranoja... Szanowne bydło które nie potrafiło się zachować. Jednym słowem Polska Wiocha. W ostatni dzień w dniu wymeldowania również bardzo się zdziwiliśmy. Wymeldowanie o godz 10 a wyjazd dopiero o 23...wyrzucono nasze bagarze z pokoju ( o godz 19) który teoretycznie miał służyć jako ich przechowania do czasu naszego wyjazdu... skandal szczególnie dla osób, którzy przyjechali z małymi dziećmi i musieli włuczyć się po okolicy z walizkami !!! Brak organizacji.

Plusy ! Przepiękne słoneczne miejsce, kulturalni i mili mieszkańcy, wycieczki zorganizowane na wysokim poziomie ( jeśli chodzi o przewodnika, informacje i wybór miejsc). W Kokkino Nero 95 % można dogadać się po polsku.

• 4Cultuur
    • 4Sfeer in stad

Gereisd met partner in juli 2016

• 6Krzysztof08-07-2016

Relaks, spokój, wyciszenie.

Bardzo przyjemna wiejska miejscowość. Spokój i relaks wśród odgłosów cykad i fal. Godne polecenia studio "Oasis" (no może za wyjątkiem pokoju nr.2) , czysto, schludnie, bardzo mili gospodarze. Godne polecenia kąpiele lecznicze w zimnych źródłach i błocie z rudkami żelaza, stąd nazwa Kokkino Nero (Czerwona woda). Bardzo fajni rezydenci (np. pani Magda i pan Leszek) i super przewodnik (pan Roman) z biura. Natomiast jeśli ktoś chce dowiedzieć się co to jest monotonia i chciałby wypróbować swoją cierpliwość, zapraszam do spróbowania "All Inclusive" w "Hotelu Aqua Rossa", które jest bardzo, bardzo SOFT !, a oczekiwanie na podanie pojedynczego kubka jakiegokolwiek napoju przeradza się w wieczność pomimo tego, że obsługa uwija się jak w ukropie. Właściciel powinien przeliczyć możliwości na zamiary, a nie tylko na Euro.

• 5Cultuur
    • 5Omgeving
    • 7Sfeer in stad
    • 7Stranden
    • 6Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2016

• 2Sylwia29-06-2016

Spokój cisza, agroturystyka i samoorganizacja

Wioska mało ciekawa, czas zatrzymał się tu z 30 lat temu, plaża paskudna, kamiesta brudna, dno z ostrokrawędzistymi kamieniami, 2 sklepy. 3 tawerny i Najgorszy kompleks aqua Rossa z pseudo all inclusive.Jeśli biuro Wam zaplanuje te wakacje to będą najgorszymi. Nie wybierajcie aqua rossy na hotel ani wyżywienia w aqua ( stare, 2 kategorii, niesmaczne, źle dobrane np sardynki w pomidorach z ziemnikami). Przez aqua rosse polowa ludzi z turnusu wyjechala wściekła. Wybierzcie sobie schludne, tanie studio u Marii, bez wyżywienia. Kupujcie sobie świeże warzywa od loklanych rolników, pieczywo świeże w piekaren e, mięso od rzeźnika i potraktujcie wypoczynek jak wczasy na wsi, polecam również smaczne i niedrogie posiłki w taverna Maria. Na plaże chodźcie na Platia Amos 1.5 km lub Kutsupie 1 km, są piękne i jest mało ludzi lub do pobliskiego ładnego miasteczka Stomio- taverny sklepiki i piaszczysta plaża

• 1Uitgaanslevenn
    • 1Cultuur
    • 1Omgeving
    • 1Sfeer in stad
    • 1Stranden
    • 8Zorg voor natuur

Gereisd met partner in juni 2016

• 6Ewa28-06-2016

Miejsce w Grecji inne niż wszystkie

Z Kokkino Nero wróciłam 5 dni temu, więc mogę podzielić się aktualnymi wrażeniami. Jeśli lubisz spokojne miejsce, gdzie rano pieją koguty, wieczorem kumkają żaby, cały dzień słychać cykady, to odwiedź to miejsce. Baza "hotelowa" to prywatne studia, w większości pawilony, w których pokojowe balkoniki przedzielone są barierkami. Ja mieszkałam w Oasisie i uważam, że to był najlepszy wybór. Dwa nieduże domki - 7 lub 8 pokoi, każdy z osobnym balkonem. Każdy był u siebie. Większość tych hoteli usytuowana jest przy głównej (i jedynej ulicy), która prowadzi do plaży, a ta jest kamienista tak samo jak zejście do morza. Specjalne buty też niewiele ułatwiają wejście do wody, bo kamienie (otoczaki) są śliskie. A teraz trochę o przyziemnej sprawie, czyli o wyżywieniu. Jedyna możliwość jeżeli jedziesz z biurem podróży, (poza własnym, co nie jest dużym problemem bo w tawernie Maria można zjeść obiad tanio i dobrze) to all inclusiv light w hotelu Aqua Rosa. Było różnie, raz dobrze raz gorzej, ale da się wytrzymać. Zawsze było coś do wciągnięcia. Najsłabsze były śniadania, dwa tygodnie ciągle to samo: żółty ser, szynka konserwowa,jajka na twardo, 2 - 3 razy parówki ,pomidory, coś białego, gęstego (nie wiem - twarożek czy jogurt) i przepyszne konfitury. Rozumiem - wzmocnione kontynentalne. Wszyscy przeżyli. Można również bawić się w pitraszenie we własnym zakresie, bo w studiach pokoje połączone są z aneksami kuchennymi zaopatrzonymi we wszystko co potrzebne w kuchni Ogólnie jestem zadowolona z wyjazdu, aczkowiek drugi raz nie pojechałabym w to miejsce, choć było kilka osób które odwiedziły Kokkino Nero po raz wtóry. Polecam wycieczki fakultatywne, bo miejscowość odcięta jest od świata, chyba że wypożyczysz samochód, co nie jest tanie (38E + 15 doprowadzenie samochodu za dzień). Meteory - niesamowity pilot Krzysiek Komorowski (dziękuję za skręta), wyspa Skiatos - bajka cz- pozdrawiam Pana Romana i jego grupę. Chyba muszę już kończyć, bo zabrakło mi miejsca. PODZIĘKOWANIE I POZDROWIENIA DLA ELIZY - WSPANIAŁEJ POLSKIEJ DZIEWCZYNY Z AQUA ROSY, która jest podporą i motorem tego hotelu.

• 7Omgeving
    • 5Stranden