Goed nieuws! Zoover heeft alle vouchers uitbetaald. Boek je vakantie met geldteruggarantie!

appartementen in Karlovac

• Met wie en wanneer reis je?

Als we dat weten, kunnen we je overal de juiste prijsinformatie laten zien.

2 volwassenen
    Volwassenen

12+

Kinderen

2 tot 12 jaar

Baby's

Jonger dan 2

Leeftijd bij thuiskomst. Min. 1 persoon ouder dan 18.
Annuleren

Jouw filters

Sorteren:
Kaart

appartementen Karlovac

Reviews over Karlovac

• 8damian28-08-2012

super

Miasto lezy niedaleko Zagrzebia.Ma ciekawą historyczną część miasta - Stare Miasto z pozostałościami twierdzy i Klasztorem Franciszkańskim. W poblizu przebiegają az 4 rzeki co daje malowniczy krajobraz temu miejscu i sprzyja tutejszym wędkarzom. Znajduje sie tutaj rowniez duza liczba parków i ogrodów. Miasto znane jest m.in. z produkcji piwa "Karlovacko Pivo". Karlovac jest dobrym punktem wypadowym do zwiedzania Plitwickich Jezior i Zagrzebia

• 7Uitgaanslevenn
    • 8Cultuur
    • 8Omgeving
    • 7Sfeer in stad

januari 2012

• 9Olaf21-08-2012

Supr

Mala miejscowosc o bogatej historii, warta odwiedzenia

• 9Cultuur
    • 9Omgeving

Gereisd met partner in januari 2010

• 10Norbert11-08-2012

Opinia

Jest tutaj mnóstwo zieleni. Człowiek na prawdę może wypocząć w takim otoczeniu.

• 9Cultuur
    • 9Omgeving

Gereisd met partner in januari 2010

• 8maks12-07-2012

opinia

Nocowaliśmy w tej miejscowości przed wizytą w Parku Jezior Plitwickich, sama miejscowość mała ale wygodne położenie na trasie - dlatego ją wybraliśmy. Zjedliśmy obiad w poleconej lokalnej pizzerii, w super atmosferze bez wszędobylskich turystów i smacznie. Podobała nam się właśnie kameralność i swoboda tego miasta.

• 8Cultuur
    • 8Omgeving

januari 2012

• 3Caroline R13-04-2008

Weinig te beleven, je ziet goed dat de stad zwaar geleden heeft onder de oorlog, dat zie je ook aan de mensen die ietwat verbitterd rondlopen.

• 2Uitgaanslevenn
    • 5Cultuur